forum

Anime

posted
Total Posts
978
show more
Galkan

madlittlebunny wrote:

Ooo, ale ładnie wygląda~ Ma tylko 10 odcinków? Może obejrzę, ale żeby mi się nie spodobało, żebym potem nie ubolewała nad tą ilością episodów... Skoro zacząłeś o anime sportowych, to oglądałeś może Eyeshield21? *O*
Niet, Moshidora to w zasadzie pierwsze Anime czysto sportowe jakie na razie obejrzałem.
A listę, co dotychczas obejrzałem masz tu.
Novalogic
Ze sportowych to obowiązkowe pozycje: Hikaru no go i Tennis no ouji-sama. Obydwie drugie ale warte każdej minuty spędzonej przed ekranem.
madlittlebunny
Nowy opening Gintamy... Oczywiście, ze nie widziałam, bo stanęłam na 136 odcinku pierwszej serii! Nadal nie wiem, czy chce mi się dalej oglądać, czy nie... Ech~ Odcinki robią się coraz to nudniejsze moim skromnym zdaniem.

A Tennisa miałam skończyć... Strasznie spodobał mi się pierwszy odcinek, ale dalej to mi się nie chciało no i dupa. Muszę wpierw skończyć Wecome to the NHK i Persona: Trinity Soul.
klubek

madlittlebunny wrote:

Mam nadzieję, że Kubo nie spieprzy Bleacha tak, jak to zrobił Kishimoto z Naruto. Kiedy manga powinna być już dawno zakończona, to on ją nadal kontynuuje i dodaje już najbardziej bezsensowne sceny, w ogóle jakieś nie z tego świata, kretyńskie, głupie i zamiast dojść do najważniejszej walki, którą jest Saske and Narto, to ten ciągnie i ciągnie, i ciągnie bezsensowne wątki dalej i dalej, i dalej, że aż człowiekowi się wymiotować chce.
Nie mogę się zgodzić w tej kwestii, to właśnie Bleach jest spieprzony i powinien być opisany w takich podobnych słowach, które użyłaś do serii Naruto. Natomiast manga Naruto jest teraz w najlepszych chapterach, które do tej pory wychodziły. Ciekawe, pokazujące najlepsze walki i odkrywanie kolejnych smaczków na które się czekało tyle czasu aż się pojawią. Zakończenie jest może i pewne, choć autor może nas zaskoczyć (jak to miało miejsce kilka razy wcześniej), ale seria do tej pory ciągnie się prawidłowo. Zjebać może dopiero wtedy, jak zrobi podobną sytuację, która miała miejsce w Bleachu, dorabianie kolejnego arca, który w ogóle nie trzyma się kupy i wymyślanie kolejnych postaci i kolejnych.. Ogólnie mówiąc, miejmy nadzieję, że skończy to się wtedy kiedy ma się skończyć :P

A o anime wspominać nie będę, Fillery teraz ftw :P

madlittlebunny wrote:

No, a Bleach to według mnie nadal jest super i no... Tyle.
o.o

madlittlebunny wrote:

(...) to Bleach jeszcze się utrzymuje na przyzwoitym poziomie - oczywiście, że z chaptarem na chapter wszystko będzie wydawać się nudniejsze, ale co ma zrobić? Zakończyć? (...)
Tak, powinien zakończyć.
Kubu
Zgadzam się z klubkiem, Bleach powinien się skończyć na 310 odcinku.
Mam nadzieję że Shippek na obecnej sadze się skończy... a jak się nie skończy to jebie to jak bleacha i dalej nie oglądam.
I właśnie o ile Shippek ma jeszcze ład i skład, jakieś powiązania między arc'ami i ten jebany cel/wątek ("uratowanie" Saska), to Bleach jak dla mnie jest zlepkiem różnych sag, niezbyt powiązanych se sobą, do tego myślałem że celem jest zajebanie Aizena i uratowanie SS, a tu proszę... takie bezcelowe troszkę - oświećcie mnie jeśli nie mam racji :3

Co do sportowych to nie przepadam... ale Eyeshield'a z przyjemnością obejrzałem (i sam sobie się dziwiłem) i polecam ofc.
Piku
Ze sportowych to ja jeszcze polecę z poważniejszych - Major, Initial D (co prawda było trochę żartów, ale jakoś nie bardzo mnie śmieszyły, poza tym seria bardzo dobra, przynajmniej 1st Stage który obejrzałem) a jeśli wolicie coś bardziej z humorem to Slam Dunk albo Hajime no Ippo.
twupack
Ok. to ja taką szybką prośbę. Kto mógłby w tym tygodniu mi podesłać dobre (bez przedłużeń) streszczenie ostatnich 516 epków One Piece...? Wysłać można na PW. MALa ew. tu przytekstować... w końcu temat anime, choć niektórych może kłuć tych parę spojlerów. Z tego co mi wiadomo, na te kilkaset odcinków, przypadło dosłownie parę ciekawych wydarzeń - więc o nie proszę :3

Uprzedzając niekonieczne i (nie do końca)przemyślane zaczepki... tak, wiem, jest mylon pińcet stron o tematyce OP. so what? Chcę rzeczowego, krótkiego streszczenia a nie opisu każdego pierdnięcia głównego bohatera... zależy mi na czasie a taki z pewnością stracę siedząc na stronkach kultu Luffy'ego ;)

Proszę nie pytać do czego mi to potrzebne. Zresztą, Ci ogarnięci sami już się pewnie domyślają. Gnojenie v.02a czas zacząć... a może wyjdzie coś fajnego? xD
Kubu
ogląda ktoś dalej bleacha po fillerach? warto?
klubek
a to fillery się skończyły? jak tak to warto, przynajmniej ja chcę wiedzieć jak ten arc pokażą w anime..
gonna check this
twupack
Bleach żyje już "pełną gębą" (jeśli można to tak określić) mangowo... ale każdy szanujący się fan wie, że to anime złote lata ma już daaawno za sobą. Jeżeli ktoś z Was porzucił/powstrzymał się od oglądania przygód pomarańczowej truskawy, śmiało stwierdzam - na chwilę obecną nie warto do tej serii wracać, bo nie ma do czego. Nastanie dla Bleacha lepszy czas to postaram się o tym zakomunikować ^^

btw. a jak na razie ----> http://myanimelist.net/anime/11235/Amagami_SS+_plus THIS

OMOMOM! <3 :P
Sawa88
Nie oglądałam Bleach'a i nie zamierzam. Jedyny tasiemiec którego oglądam to One piece, mimo kreski która nie trafia w każdy gust warto jest poświecić dość sporo czasu na to anime:)
Aki Evans
twupack, OMOMOMOM ;3
Btw. Pierwszy Ep udowadnia jak zajeb... są twórcy tego anime :) Ale szkoda tylko że po 2 epki na bohaterkę :(
Ryohan
No normalnie ten sezon to zbawienie!
Nisemonogatari i Amagami SS+ jejejejeje! I tu i tu pierwszy ep trzyma poziom i oby trzymały się tak do końca ^w^
Czas wziąć się za Ben-To, Fate/Zero i kinówkę Hayate D:
Aki Evans
Zobaczymy jeszcze co pokaże Zero no Tsukaima F (obejrzę bo "musze" a nie chce, znaczy się przebiłem sie przez poprzednie sezon to dokończę), Black Rock Shooter - to będzie ciekawe no i Ano Natsu de Matteru tu mam dużo wymagania :D Po drodze dla zabawy oglądnie się High School DxD (szok po pierwszym ep) Ogólnie jest ciekawie :)
Ciunek
HS DxD - więcej cycków niż czegokolwiek innego (a i tak ocenzurowali jeden moment, lol)
Nisemonogatari zdaje się być ok, inb4 overhyped, Amagami to samo
ZnT F obejrzę dokładnie z tego samego powodu co Ewons :(
osobiście jeszcze obejrzałem to coś o gwiezdnych piratach i symphogear, zobaczymy co z tego wyniknie
twupack
Do Nisemono na chwilę wróciwszy... jedyną bolączką, jaką z kumplem opłakujemy, jest brak (dosłowny BRAK) dobrej grupy tłumaczącej to anime. HS, Commie... gimme a break -_-' Na UTW przyjdzie nam poczekać, bo zapowiedzieli, że będą dawać wraz z wydaniem BR... a na CoalGirls pewnie jeszcze dłużej.

No nic, przynajmniej animka, bez zaskoczeń... świetna ^^
Ciunek
Coalgirls mam gdzieś, ale UTW faktycznie, ciut się zawiodłem. Bywa, ludzie wolą jednak mieć trochę z życia :P

Obejrzałem właśnie pierwszy ep ZnT F, Kugimiya Rie dalej wnerwia głosem, Tiffa ma dalej duże cycki, nic się nie zmieniło. Chciałbym, żeby ZnT miało koniec 5 minut przed końcem S2 :(
Kubu
jako koneser tsundere z zajebistą chęcią obejrzę Tsukaime F i tak poza tym to fakt - sezon jest zajebisty!
Aki Evans

twupack wrote:

Do Nisemono na chwilę wróciwszy... jedyną bolączką, jaką z kumplem opłakujemy, jest brak (dosłowny BRAK) dobrej grupy tłumaczącej to anime. HS, Commie... gimme a break -_-' Na UTW przyjdzie nam poczekać, bo zapowiedzieli, że będą dawać wraz z wydaniem BR... a na CoalGirls pewnie jeszcze dłużej.

No nic, przynajmniej animka, bez zaskoczeń... świetna ^^
Czy ja wiem... To co dostałem na Anime season może nie były Cudowne ale były oki. Bakemono/Nimesomo napewno jest trudne do przetłumaczenia, to nie jest jakis prosty gadatliwy Bakuman czy inne tego typu anime/mangi. Ale nie jest źle mimo wszystko ;)
twupack
Swoją drogą, wychodzę zawsze z założenia, że albo coś się robi dobrze, albo nie robi się tego wcale. To jasne, że te lepsze grupy chcą wklejać swoje suby w ładne kopie... no, ale gdzie tu litość dla wybredniejszego fana. Trza czekać, albo kurwić ślepiami za nieprzetłumaczone smaczki, których w Bake-Nise pełno... echh :|

Teraz to zauważyłem, jak przyszła pora i trafił się lepszy sezon, to się tłumaczenia czepiam... musi narzekać, cóż za pure sqrwiel jeden xD
Aki Evans
O dziwo, czytam teraz polskie tłumaczenie (wiem wiem) ale jak na razie jest lepiej tłumaczone od wersji ang, jaka oglądałem... Znaczy się różnice są małe, przeważnie zmieniono tłumaczenie jednego lub dwóch słów jest też parę głupich tłumaczeń jak "Cya""True Story" ale mimo wszystko tłumaczenie PL jest to bardziej (moim zadanie) trafionym tłumaczeniem w kluczowych momentach.
klubek
No faktycznie jak teraz spojrzałem okiem na ten sezon to dużo smakowitości.
Czemu ja ciągle gram zamiast oglądać :<

I jeszcze nawet Gintamy nie skończyłem.. shame on me
twupack
Co jak co, ale należy pamiętać, że przekład przekładu nigdy nie będzie bardziej trafiony (chociażby tłumacze wychodzili z siebie z wywalonym języczkiem) jak jego poprzednik. Styl, jaki sobie obrał tłumacz/grupa subująca, może przypaść bardziej do gustu, ale nie zmienia to faktu, że mimo wszystko, bliższy prawdzie będzie ten pierwotny przekład - w tym wypadku angielski :) Chyba, że w tej zgrai domorosłych tłumaczy z ansi znajdzie się grupa hardkorów podjeżdżających na żywca z RAWA... wskażcie mi takich palcem a w pokorze oddam pokłon :p

I przyjdzie wreszcie czas, że z dumą wyznam "tak, oglądam anime z pogańskimi napisami!" xD

Nie ma co narzekać. Obecny sezon, póki co, jest naprawdę mocny (chyba, że ta euforia została wywołana przez te stęchłe pierdy z poprzedniego kwartału, przez co tak dobrze ogląda się te nowości) Prawda może również leżeć w tym, że obecnie wydawane anime są trochę "poważniejsze", dlatego łatwiej znajdą uznanie u dorosłego widza... czyż nie, dziadziusie? :p

W związku z tym, że rok zaczął się od dobrych serii, na MALu wywiązała się kolejna dyskusja, oczywiście będąca w głównej mierze pretensjonalnym zlepkiem starych wyg co do jakości tłumaczenia... heh, wgląda na to, że nam, animowcom nie da rady dogodzić - zawsze będzie źle ew. nie najlepiej xD Wystarczy jednak spojrzeć na sprawę bardziej optymistycznie i można wybrnąć z tej autodestrukcyjnej postawy. Żyć dalej, oglądać i... nie żałować niczego. Jeżeli dana seria okaże się kiepska, no trudno, żadne tłumaczenie nie było w stanie jej odratować. Jeśli zaś chodzi o takie giganty, jak Nisemono... do anime takiego formatu pewno powrócę nie raz, wtedy zaś pojawią się BeRki i będzie można w czym przebierać ^^

Nie zapeszając, kończę przydługiego posta i zabieram się za "Another".... nareszcie, udało mi się wyłączyć tego LoLa a za oknem nastała klimatyczna noc. Tym lepiej dla mnie i szykującego się seansu :3

Klubek, oglądaj animce, albo jak pragnę zdrowia, zajadę do tego Wrocka i tak Ci Microsoft~okno przeinstaluję, że nigdy przez nie żadnej gry nie zobaczysz... C - format i byebye :pp


EDIT. "Another" nie zawodzi... wciągająca zagadka śmierci, nastrojowość i dobrze wyważone dawkowanie klimatu, który w godzinach nocnych nabiera na jakości, niczym wino podczas długoletniego letargu. Kreska przyzwoita, postaci nic się uczepić nie mogę... jedynie co tutaj szczypie, to owa opaska na oku Mei (kojarzy mi się to trochę z main hero from "11eyes" a to niekoniecznie dobrze, bo anime było kupiaste) no ale zapewne ma ona swoje powody by coś nią przysłaniać... liczę na wypadkową gwoździarkę, or somthn :P Obawy związane z anime... te, w sumie, na chwile obecną, przejawiają się w liczbie pojedynczej. Mianowicie, dwunasto odcinkowy próg to troszkę mało, jak na budowę fabuły, którą postanowiono nam serwować w dosłownie minimalnych dawkach. Tym większa moja obawa, że anime może się skończyć, zanim rozkręci się na dobre. Mimo wszystko, trzymam kciuki za serię i mocno w nią wierzę. Mam nadzieję, że mój typ obecnego sezonu przynajmniej mnie nie zawiedzie. W końcu "dziwnych" anime wychodzi ostatnio troszkę za dużo... a klimatyczny horrorek wniesie zapewne powiew świeżości ^^

Dodam jeszcze, że od czasów shiki nie miałem tak wyłupionych gał... ja się wkręciłem, czego i wam życzę.
Aki Evans
Jestem po 1 ep Ano Natsu De Matteru i jest zajebi... Nie dość że to Anime twórców Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai (czyli mamy bardzo dobre animacje i ładną przyjemną kreskę z dodatkiem bardzo dobrze dobranych kolorów oraz świetnym projektem postaci) to fabuła wciąga mnie od pierwszych minut :) Jest lekko przewidywalne ale za to kosmicznie zabawne i ciekawe, bardzo ale to bardzo czekam na rozwinięcie ;)
Na pewno warto zwrócić uwagę na to anime tym bardziej jeżeli podobało się komuś Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai !
klubek

twupack wrote:

Klubek, oglądaj animce, albo jak pragnę zdrowia, zajadę do tego Wrocka i tak Ci Microsoft~okno przeinstaluję, że nigdy przez nie żadnej gry nie zobaczysz... C - format i byebye :pp
tylko C :3 ?

Racja. Czas chyba wyjebać wszystko co jest do grania na tym lapku i wziąć się za oglądanie. No.. może nie wszystko, ale trzeba to jakoś ograniczyć, powoli rujnuje to mój czas. A tyle wspaniałych serii czeka na mnie, tyle wspaniałych mang do przeczytania.. Ostatnio jeszcze myślałem, żeby wziąć się za visual novelki, ale na to trzeba mieć już więcej czasu - czasu który np. taki durny LoL zabiera w cholerę. Myślałem, że to studia wciągną mnie w realne życie i ograniczę to wszystko, a jednak popadłem w jeszcze większe uzależnienie... I ten brak motywacji na jakieś zmiany, coś trzeba z tym zrobić no!

A do wrocka zapraszam, herbata gwarantowana ^^.

Wracając do anime, muszę skończyć The Idolm@aster i Cx3 no i tą pierwszą serię Gintamy, którą to kończę kilka miechów... Tyle serii pościągałem i leży na moim zew. dysku, a jakoś się za to nie zabieram. Coś nie tak :<
AmaiHachimitsu
EDIT. "Another" nie zawodzi... wciągająca zagadka śmierci, nastrojowość i dobrze wyważone dawkowanie klimatu, który w godzinach nocnych nabiera na jakości, niczym wino podczas długoletniego letargu.
Rotfl taka recenzja a to dopiero I odcinek wyszedł :D Jest mhroczno, kreska w miarę ujdzie, choć to raczej standard w dzisiejszych czasach. Nie można wiele powiedzieć o fabule oprócz tego, że jest tajemnicza. W sumie już mam typy "co się będzie działo potem".

Oprócz tego oglądam Chihayafuru, bo ma ładną bohaterkę, samo anime nie wyróżnia się jakoś niesamowicie, może prócz ślicznego rysunku.

Z nowszych serii jeszcze zacząłem Nisemonogatari, które mnie nie zawiodło (erotyzm nadal na wysokim poziomie), Brave Ten (znowusz bo ma słodką bohaterkę), które również się dobrze zapowiada no i lekkie ecchi Papa no Iu Koto o Kikinasai (narazie lekkie i zapewne takie pozostanie <mam nadzieję>, bo głównymi bohaterkami są tam raczej młode <czyt. dalekie od pełnoletności> dziewczyny)

Może coś jeszcze zacznę, o ile osu/studia mnie nie wciągną.

Pozdro,
rsx78re
Ja ostatnio skończyłem oglądać "Baka to test to shoukanjuu"- całkiem fajne, dużo różnorakich podtekstów ;)
I od razu po tym biorę się za "Zero no Tsukaima F"- ogólnie ZnT lubię i to bardzo, oglądam po kilka razy jak już naprawdę nic nie ma.
Aki Evans


Słuchać o ile jeszcze jest dostępne :)
BuKaJ1234
Moje top 5 to:
Zero no Tsukaima
Angel Beats
11 eyes
Utawarerumono
Boku wa Tomodachi


A to moja pełna lista obejrzanych i tych które będę oglądał oraz te oglądane.
http://myanimelist.net/panel.php
Astar
.
twupack
Jednak powoli wychodzi... Bakemono > Nisemono.

Dlaczego z anime tajemniczego, porywającego i genialnego w swej drapieżnej erotyczności zrobili lyzak tak perfidnie ociekający seksem. Ścianka między geniuszem a idiotyzmem jest niezwykle krucha... szkoda wielka, bo zaledwie drugi odcinek za mną a już na owej ściance widnieje parę brzydkich rys. Panowie, panowie... nie tędy droga. To anime powinno grać widzom na zmysłach NIE narządach...

wzroku :p

btw. świetny kawałek, Cat.
Ryohan
Jestem w trakcie oglądania Jigoku Shoujo i aż się dziwię, że wcześniej nie mogłem się do tego zabrać. Anime jest zajebiste!
Kubu

Ryohan wrote:

Jestem w trakcie oglądania Jigoku Shoujo i aż się dziwię, że wcześniej nie mogłem się do tego zabrać. Anime jest zajebiste!
też miałem takie nastawienie, się przełamałem - fakt zajebiste. jednak są aż trzy sezony i w każdym praktycznie to samo, pod koniec serii jakiś wątek ciekawy a te pierwsze to pojedyncze historie i niestety na trzecim sezonie wysiadłem, nawet nie pamiętam na którym odcinku :<
Astar
.
Grzywa
Jakaś cisza tutaj więc może postnę. W zeszłym tygodniu z powodu jakże wybornych ferii miałem okazję zabrać się za Kara no Kyoukai.
Anime podobało mi się przeogromnie i szczerze mogę je polecić :3 (Moje bezowocne poszukiwania kompletnej serii w 720p z napisani niestety się nie powiodły - tutaj poratował mnie Shinden. Jeśli Także nie znajdziecie, a będziecie zainteresowani tym tytułem to polecam tam zerknąć)
Ryohan
CoalGirls no ale eng sub :D No KnK wyjebane jest :D
TheGod_old
Ja ostatnio obejrzałem Steins;Gate i nie spodziewałem się, że to takie dobre anime :O.
Dałem mu 10/10 i wszystkim polecam.
AmaiHachimitsu
Minął marzec, sporo krótszych serii z wiosennego sezonu się zakończyło, inne są na jakimś etapie. jakieś ciekawe opinie? ^^

Dziwnym sposobem porzuciłem Nisemonogatari, za co zapewne zostałbym oskalpowany przez wielu fanów. Sęk w tym, że to anime nawet mi się podobało, po prostu.... przestałem oglądać i tyle, pewnie się zmuszę wkrótce.

Drugi sezon Bakumana się zakończył, były momenty nudne, kilka ciekawych, ot, seria niewyróżniająca się z tłumu.

Symphogear dropped po 3 odcinku, bo mnie zaczęła wkurwiać postać głównej bohaterki.

Another.... Anime trzymało w napięciu, było wciągające i to czasami bardzo, ale... jest niedosyt. Przede wszystkim brak logiki w kilku ważnych, wręcz podstawowych sytuacjach. Nie chcę spoilerować, więc dam najdelikatniejszy przykład, gdzie przez 15 minut spędzonych wokół szalejących płomieni (jak nie więcej) bohater nawet nie dostał choćby lekkiego zaczadzenia (ba, nawet kaszelku ani żadnych mdłości). Było jeszcze kilka, ale zdradziło by to sporą część fabuły.

Brave 10 - Tutaj też niedosyt, wartka akcja, ciekawe walki, piekne (lecz nieliczne) kobiety... jednakże pod koniec wydawało się, jakby scenarzystom nagle się przypomniało, że to anime ma mieć tylko 12 odcinków. Zaczęło się łapanie wszystkich wątków wielką klamrą i zamykanie ich w niezbyt ciekawy sposób (czyt. na odjeb się). No, ale chociaż seans był wart obejrzenia.

Chihayafuru - Nadal imponuje rysunkiem, fabuła się wciąż rozwija (choć przypomina shounenówke pomimo żeńskiej głównej bohaterki), poznajemy wszystkie główne postaci głębiej. Kolejna świetna seria o grze z pozoru pozbawionej dynamiki po Hikaru no Go, którą można polecić bez żalu.

Jeszcze ostatnio zauważyłem nowe anime poświęcone piłce nożnej, The Knight in the Area, czy tam Area no Ou, w/e
Niby nie zaskakuje w zasadzie niczym (może oprócz bardzo ciekawego początku), ale to właśnie to anime przyciągnęło mnie do monitora. Zwykły piłkarski shounen, jednak postacie i przebieg akcji są na tyle dopracowane, że chce się to dalej oglądać, i to zapewne zrobie.

PapaKiki - Rodzinne, wesołe anime często traktujące o trudnościach, jakie można napotkać. Trochę za "jasne" mimo wszystko dla mnie, ale godne polecenia na smutne czasy.

Fate/Zero - Nie chciałem wierzyć Ciunkowi, że to jest najlepsze anime sezonu <bodajże jeszcze zimowego>, gdy mi to powiedział po zaledwie 4 odcinkach, ale jednak takie się okazało. Już za mniej więcej tydzień rozpocznie się kontynuacja tej serii. Jeśli ktoś nie ogladał Fate/Stay Night, to polecam jeszcze mocniej (obejrzeć je obydwie). Walka, emocje, więzi i różniące się poglądy mierzące się w wielkiej wojnie o św. Graala, pozycja obowiązkowa. Grafika i muzyka wysoki poziom w obu seriach. Dlatego jeszcze raz radzę, jeśli ktoś nie obejrzał Fate/Stay Night, niech wymęczy Fate/Zero i potem się weźmie za tamto, godziny dobrej rozrywki, choć to nie jest jeszcze perfekcja.

Tasiemców nie opisuję, bo mija się to z celem. Jedyne co mnie ciekawi to "co jeszcze można wymyślić w Bleach'u, by wciągnęło widzów"

Jak macie jakieś zdanie na temat anime, które ostatnio oglądaliście (niekoniecznie z nowszych sezonów), to śmiało dzielcie się.
Kiyori_old
Ostatnio mam strasznie mało czasu na anime, ale Another widziałam. Ba, niecierpliwie czekałam na nowe odcinki. Wciągające, trzymające w napięciu, po prostu świetne. Zgadzam się, że było kilka bardzo nielogicznych momentów i zachowań postaci, ale można przymknąć oko. Kreska jest śliczna, a tła po prostu powalają na kolana - wszystko jest dopracowane.
A najbardziej cieszę się z tego, że udało mi się zgadnąć, kto był martwy. :D
Ciunek
Miło mi, że się zgadzasz, Amai :P

Oglądał już ktoś cokolwiek z nowego sezonu? Dużo nowych serii, ale póki co się nie mam zamiaru zabierać za wszystko, dlatego pytanie: co jest warte obejrzenia w tym kwartale? Dla niezorientowanych, chart:

http://static.neregate.com/2012/02/nere ... e-v3.1.png

Ja szczerze mówiąc na chwilę obecną obejrzę tylko f/z s2 i Eureka7 Ao, czekam na jakieś rekomendacje.
show more
Please sign in to reply.

New reply