community forum

Rin - Lunatic set 15 [Osu|OsuMania]

posted
Total Posts
7
Topic Starter
Azeczek
This beatmap was submitted using in-game submission on 5 sierpnia 2017 at 21:45:37

Artist: Rin
Title: Lunatic set 15
BPM: 128
Filesize: 5715kb
Play Time: 01:01
Difficulties Available:
  1. Easy (1,64 stars, 54 notes)
  2. Little Hard (2,21 stars, 100 notes)
  3. Little Insane (3,92 stars, 158 notes)
  4. Normal (1,95 stars, 80 notes)
  5. Set 1 - 4Key (1,83 stars, 203 notes)

Download: Rin - Lunatic set 15
Information: Scores/Beatmap Listing
---------------
This beatmap was submitted using in-game submission on 26 lipca 2017 at 05:31:17

Artist: Rin
Title: Lunatic set 15
BPM: 128
Filesize: 4735kb
Play Time: 01:01
Difficulties Available:
  1. Easy (1,64 stars, 54 notes)
  2. Little Hard (2,21 stars, 100 notes)
  3. Little Insane (3,92 stars, 158 notes)
  4. Normal (1,95 stars, 80 notes)

Download: Rin - Lunatic set 15
Information: Scores/Beatmap Listing
---------------
Balder1991
ALE KOZAK MAPA SPOCIŁEM SIE JAK GRAŁEM TAKA TRUDNA ALE Z CIEBIE MAPSTER RÓB DALEJ ZIOMEK PJONA
LadyNami
Polecam. Przyjemnie się gra i łatwo wyczuć rytm :D
Launchpadowy
OGULNIE TA MAPA TO SJUPER MAPPING SLAJDERY TAKIE EKSCYTUJACE ZE AZ PRZYJEMNIE POZDRAWIAM MAME
Angsst
chyba sobie konia zwale hehehe
WubWoofThomas
Hello There... Zobaczę co da się zrobić daj mi troszkę czasu...

Diff:
Easy:
1.Trudno doszukać się na tej mapie spacingu. Obiekty są oddalone od siebie w różnych odległościach nie zbyt dobrze w czasie. Popraw odległości pomiędzy obiektami. Jeśli chcesz to zrobić bardzo dokładnie polecam opcje "Distance Snap".
2. Slidery są jakieś takie ukośne i nie wiadomo jakie. Nie są estetyczne. Postaraj się je zrobić nieco lepiej ;)
3. 00:19:690 ten slider nie powinien kończyć się na niebieskiej podziałce lecz na białej. Nie wchodzi on w bit.
4. Od 00:47:347 do 00:50:616 obiekty są nierówno. Odnieś się do punktu 1.
5. Zmniejszył bym na tym diffie OD z 5 do np 3,5 lub 4.

Normal:
1. Spacing znów nie zachowany.
2. Od 00:00:481 do 00:05:628 jest nie w rytm. Źle ułożone obiekty! Obiekty na osi czasu ułóż tak ---> http://i.imgur.com/CkmwCP5.jpg
3. 00:07:034 czy ty tam słyszysz slider bo ja nie.
4. 00:22:034 tutaj też nie słyszę slidera.
5. Do reszty tego diffu się nie przyczepię. Na końcu znowu dziwne slidery ale ok. Możesz je poprawić jeśli chcesz. Nada to estetyki mapie.
6. Czego tutaj jest tak niskie OD. Daj OD 4 a nie 2. :)

Little Hard:
1. Ten diff jest spoko w sumie tylko kilka błędów.
2. Spacing znów taki z dupy.
3. Czego OD2 skoro to little hard możesz dać OD4 lub 4,5. To OD jest niskie.
4. Dość wysokie HP. Ja dał bym 4 lub 4,5 max 5.
5. AR9 na Hardzie? Polecam max AR8
6. Początek nie jest zbyt w rytm. Slider 4 oraz 6 kończą się na niebieskiej podziałce. Zakończ je na podziałce białej a obiekt nr.5 przesuń na podziałkę białą tak ja na screanie ---> http://i.imgur.com/H7ruNd0.jpg
7. Slider w 00:45:472 zakończ na podziałce białej tak samo zrób z sliderem w 00:48:284

Little Insane:
1 .Spacing jak w poprzednich diffach. Niektóre slidery kończą się na niebieskiej podziałce co powoduje że nie wchodzą w bit. Nie będę się rozpisywał.
2. Estetyka zachowana (nawet)
3.Obiekty są ustawione randomowo.
4. Hp daj troszkę mniejsze.

Insane:
1. (ogólnie) Brak równych odstępów między obiektami (spacing). Randowowe ustawienie obiektów. Trójka w 00:25:784 jest jakaś dziwna. Przesuń ją troszkę na osi czasu bo jest za szybka. Jak gdyby robiona na podziałce 1/6 a nie 1/4. Pod względem estetyki nie jest źle. Difficulty też spoko.

Mapka nie jest zła. Popracuj jeszcze nad nią. Rób więcej i więcej a będziesz robił na 100% dobre mapki. Pamiętaj że ten mod to tylko moja opinia co można zmienić lub zostawić. Jeśli ci się nie podoba możesz go pominąć. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę sukcesów w mapowaniu. "Great job you have potential" ;):D Możesz zostawić kudosu będę wdzięczny! :D

~WubWoofThomas (Ciastko)
BanchoBot
This modding thread has been migrated to the new "modding discussions" system. Please make sure to re-post any existing (and unresolved) efforts to the new system as required.
Please sign in to reply.

New reply