forum

Jak gracie?

posted
Total Posts
77
show more
WujekLucek
C i X
Hydra
Myszka + z i x
tablet (ucze się)
nicomcse
Pojedyncze nuty "pykaniem" w tablet, a 2x i więcej (streamy) to juz z/x

Osu na fullscreen 1920x1080

ShaggoN
U mnie wygląda to tak:
MYSZ
Logitech G9
KLAWIATURA
Logitech G15
TABLET
Wacom Bamboo Pen
A co wybiorę do gry, to już od mojego nastroju zależy. :P
Xantis
O co chodzi z tymi bindami w klawiaturze? :P Po co aż 6?

U mnie mysz 3,2k DPI + Z/X
ShaggoN
Łatwo przełączać taby na online chat.
AmaiHachimitsu

Fullscreen 1024x768, czułość: wszystko domyślne. Klawisze przerobione wg mojego sposobu (kto wie ten wie ;3)
Niko
Shag, no nie mów, że Ty grasz mouse only na takim dpi o_o. Ja 1600 normalnie 800 jak gram samą myszką :V

AmaiHachimitsu wrote:

Klawisze przerobione wg mojego sposobu (kto wie ten wie ;3)
MAJESSAMSUNG
lambdawolf
z+a ale to na takie np banned forever nie wystarcza dlatego mam takie pytanko czy można jakoś dobindować lub ustawić dodatkowe klawisze?
Zlew
x/c
Blackiris

lambdawolf wrote:

z+a ale to na takie np banned forever nie wystarcza dlatego mam takie pytanko czy można jakoś dobindować lub ustawić dodatkowe klawisze?
Nope. Najlepszym rozwiązaniem jest nauczyć się szybciej klikać... na upartego mozesz próbować jakoś ładnie zsynchronizować przyciski na myszy z klawiszami:
z/ppm/x/lpm (w cyklu powtórzeń)
Jednak prędzej sobie palce do wyższych BPM wyrobisz niż nauczysz się takiego zgrania ruchów.

Co do mnie - jak jeszcze grałem, to używałem ppm (mycha na 1600 dpi) do wszystkiego poza streamami/stackami, na które to używałem dziwnego połączenia ppm + z.
twupack
Obecnie osu! "zalega" mi tylko na androidzie i klikam paluszkami xD Mapki easy/normal na A/B czasem C... wyższe stopnie - dla mnie niemożliwe :D
Salonax
Wszystkie mapy gram na "c" i "v", bo "x" mi ledwo działa, więc i "z" nie używam xD. A na tych szybszych to najczęściej "c" i LPM
Xantis
Ja: myszka A4tech x748 + Logitech deluxe 250 :D mysz 3,2k DPI, klikanie x/z

Widzę, że wszyscy tutaj grają ni niższych rozdzielczościach myszy, dlaczego? W sumie na 1,6k nie gra mi się najgorzej tylko musiałbym się przyzwyczaić.
Dodam też że czuję jakby coś mnie ograniczało i nie mogę dalej przejść, tak jakby na wyższy poziom skilla. D: Myślałem, że to rozdzielczość, ale teraz patrzę, że na 2x mniejszej gram niewiele gorzej, ale to kwestia przyzwyczajenia do zmiany rozdzielczości... Ktoś ma pomysł jakby się tu poprawić?
MLGnom
Ja mam Logitech G500 (+ podkładka Razer Goliathus :3) i do osu! używam różnych ustawień DPI (w zależności od dnia i nastroju). Ale przeważnie jest to DPI w okolicach ~4000.
Pytanie dlaczego? Bo nie lubię poruszać myszą po całej podkładce oraz ogólnie mniej mi się męczy nadgarstek/ręka.
And of course Z/X na już trochę podstarzałej klawiaturze. D:
Xantis
@up: Też mam goliathusa w sumie. Teraz tak siedzę na 1,6k i chyba jest lepiej. Ten a4tech jest dobry ale wydaje mi się, że na 3,2k już nie jest taki dokładny.
niedz


. i /
o.o
Gotori
Sterowanie:

Klikanie:

1/2 = lpm
1/4 = lpm + ppm
DPI: 2000 (standard w windowsie, precyzja off, 1,0 w osu)
Okno osu: 1024x768
Rozdziałka monitora: 1280x760


CIEKAWOSTKA Przy zajebiscie wiekszym bpm gdy nie wyrabiam na streamach klikam nieudolnie raczej x+ lpm.
koki_old_1
,
Mstr7
hmm... Ja używam jakieś tandetnej i do tego strasznie małej myszki bezprzewodowej, więc gdybym nie zmienił czułości to za nic na trudniejszych mapach bym nie wyrobił, ale idzie się przyzwyczaić xd Streamy oczywiście "Z" oraz "X"
ciastek_old
ja gram zmysłem węchu
koki_old_1
.
Pandemoniusz
Ja gram słabo.
Gotori
a ja gram mocno
Grzywa
a ja gram krzywo :/
Gotori
a nie grzywo?
Yuuhi
Ja na żywo
Hydra
a ja nie grom to tylko iluzja
Gotori
ja wlaczam mape i sama sie przechodzi ze strachu
Joystick_old
Ja daje Auto moda i mi wbija same pierwsze miejsca, hoho.
Dark Mummy

z i x
Pandemoniusz
Inb4 Ciemna Mumja będzie pr0 za tydzień.
Bodzio
tylko czekać aż Wolfa wyprzedzi xD
Acrith
A ja naciskam i się dzieje o.o (ZXCV)
Bodzio
ZXCV


Ja używam AS ;' xD
-Aries
ja gram odwrotnie
Veinzord
A ja gram na gitarze ^.^
Bass
Jeden chciał grać chujem, nie wiem.
Advantan
Mała uwaga:
SPOILER
Ja nie gram ja UDAJĘ że gram

Standard:

Taiko:
SPOILER
Domyślne

CTB:
SPOILER
Domyślne

I tyle.
Yusuzu
Myszka do standard'a, Taiko DK +FJ, CTB strzałki.
show more
Please sign in to reply.

New reply