forum

osu! ile İlgili Gelecekteki Hedefleriniz

posted
Total Posts
18
Topic Starter
zigizigiefe
Sabahın 6'sında yapacak bir şey bulamayan Efe hemen foruma koşar ve yeni post açar...
Bugünkü konuda bu oyun içinde gelecekte yapabileceğinizi düşündüğünüz/yapmayı hedeflediğiniz şeyleri madde madde sıralayın bakalım.İsteğe bağlı neden böyle bir şey hedeflediğinizi de yazabilirsiniz.Başlıyorum:
  1. Türkiyedeki ilk ranked Taiko ve Mania mapini yapmak
    Nedeni:Türkiye'de zaten sayılı mapperlar var onlar da hep aynı modun maplerini yapıyorlar.Burada kesinlikle yargılamak gibi bir amacım yok,sadece biraz değişiklik ve çeşitliliği sevdiğim için böyle bir hedef koydum kendime.Belki bu hedefe ulaşabilirsem CTB mapi yapmayı bile düşünüyorum.Arada bir diğer modların da oyuncularını düşünmek gerekiyor,değil mi ;)
  2. Global Moderation Team'e katılmak
    Nedeni:Ben bu oyunu 4 seneden fazladır oynuyorum ve bu topluluğa faydam olmadığını ve oyunu bunca zaman "ot gibi yaşayarak" oynadığımı düşünüyorum ve bu da benim kendimi kötü hissetmemi sağlıyor.Zaten böyle bir şeyi uzun zamandır hedefliyordum ama ciddi anlamda uygulamaya geçememiştim.Bu yüzden böyle bir hedef koydum kendime.
Not:TR community'deki ilk ranked Taiko mapini yaptım.
https://osu.ppy.sh/s/605230
Syllable-
Oyunu bırakmak.
Ekin
Oyun hakkında bir şey yapmak için motivasyon bulamıyorum. Hah, galiba oyunu kendim eğlendiğim için değil beraber oynadığım kişilerle eğlendiğim için oynuyormuşum.

...Ya da streamlerim kötüdür?
-hedef 1 ve tek : streamlerde geliş
Reha
-
mayonezlipizza
Bi' şarkıyı doğru düzgün mapleyebilmek için gelecek hevesi bekliyorum ben hala.

Edit: Geldi şu an. 12.9.17
Plox
maniaya oyuncu kazandırmak
Lxran
Her şeyden önce ilk 10000'e girmek, ondan sonra yolumuza bakarız.

Ha bir de, elimde 20 trilyon tane fc'lemeye çok yaklaşıp batırdığım 6*+ şarkı var, onları da bu arada full kombo yaparsam güzel olur.
2Cookies2Eat
osu!'yu bırakabilmek...
Cololuga
bi ara mania tr sıralamasında 1.olmak
Fl4ndre Scarlet

2Cookies2Eat wrote:

osu!'yu bırakabilmek...
Nyan Cat Nico
Noob luk dan çıkıp 50 level olmak
Map yapmak
Skin yapmak
SkyrimWorld
Amacım en yüksek pp veya map yapmak değil şuan ki hedefim Türkiye'de ki en fazla S ve SS olarak map tamamlamak Önce bu hedefi yapayım sonra bakarız 1.liğe ;)
Valiente
Osu Standart TR 1.liği
heyronii

Valiente wrote:

Osu Standart TR 1.liği
Ben varken biraz zor be koçum
Plox
Çalışmalarım devam ediyor henüz bi kazandırdıgım oyuncu yok sanırım ama yılmak yok. #maniaoyna
Nariel Elanesse
OYUNU BIRAKMAK
Shirogumi
şu streamları adam gibi yapabilmek
Fl4ndre Scarlet
Kendi maplerimden birini loved yapmak
Please sign in to reply.

New reply