forum

Unreal Tournament - czyli czas naku***ać!!

posted
Total Posts
42
Topic Starter
Ryohan
UT - jeden z prekursorów FPSów itp. nie jest to zwykły FPS to styl życia, Ci co grali rozumieją mój przekaz, inni niech żałują i natychmiast nadrabiają straty, ponieważ jest to jedna z pozycji, której nie wolno pominąć!!! Każdy szanujący się gracz musi choć raz ponakurwiać na multi.

Dlatego też, w ramach odpoczynku od osu! (które traci swój polot i takie tam) wyszła inicjatywa od wyjadaczy osu! - czas nakurwiać w UT.

Czego nam potrzeba? UT i UT2004
Ściągnąć możemy je z pierwszego lepszego torrenta, a patche i inne można wziąć z tej strony -> unreal.pl
Co do rodzaju rozgrywek (których jest multum) najczęściej będziemy napieprzać w dm i team dm, lecz nie wykluczamy możliwości gry w inne, w tym poście będę również zamieszczał informacje jak co i kiedy będziemy grać.

Kanał vt mamy więc będzie się gdzie podrzeć, a pierwszy mecz proponuję zagrać po weekendzie (mam egzamin T_T).

Tak więc dyskutujcie i ustalajcie, wymieniajcie się co warto mieć (mody itp), jakie wersje, a serwer zapewne będzie stawiany u osoby z najlepszym łączem na hamaku, zgłaszajcie również czy jesteście zainteresowani i stworzymy listę chętnych by mieć jakieś pojęcie ile osób ma chęć z nami zagrać.

Rozsyłać to do nubków z #polish, którzy nie uczęszczają na forum, a później można dorobić wersję inglisz gdyby jacyś zagraniczni przyjaciele chcieli pokazać nam swój skill :D

No to na razie na tyle :D
Pandemoniusz
Ja chętnie sobie postrzelam. :)
Galkan
Ja już zasysam ;] Serwer też mogę postawić, bo łącze mam dobre, to lagów nie powinno być - chyba, że ktoś inny chce, to nie ma problemu. Sieć na hamachi - MiałMiał - już też mamy, czyli czekamy najpóźniej do pnd i można grać.

BTW: Jestem totalnym newbie jeśli chodzi o UT, nigdy nie grałem, lololol.
Piotrekol

Galkan92 wrote:

Jestem totalnym newbie jeśli chodzi o UT, nigdy nie grałem, lololol.
Same there :< . Pobieram - zobaczę co to jest o;
a serwer zapewne będzie stawiany u osoby z najlepszym łączem na hamaku
ja oferuje ~120kb/s upload(troszku mało ;~; )
rEdo
skoro niektórzy tutaj dodają swoje trzy grosze, to i ja dodam, mam nadzieję, że zbierzemy fortunę ;)
no cóż, też nie grałem w UT żadnego, najwyższy czas spróbować ;> niestety, będę mógł pociupać z Wami tylko w weekendy, bo sam jadę w pizdu i będę w domu tylko na sobotę i trochę niedzieli :<

+ mam upload 1.5Mb/s, ale że jadę, to postawienie przeze mnie hamaka odpada
klubek
OH YEAH będę mógł w końcu ponakurwiać!!!

Jedziemy panowie, ja może zaraz coś tu znajdę przydatnego do ściągania to linki tu powysyłam, pisać do mnie na xfire jakby co. Tak w next tygodniu czy weekend można już coś próbować. Na początek proponuje samo UT99 czyli classic i możemy jechać dm i tdm, a jak będzie więcej osób to ctf jak najbardziej :3

Co do stawiania serwa to u mnie może być w pizdu całe dnie/noce.
Pandemoniusz
To w którego UT gramy?
Mnie się wydaje, że 2004 będzie najlepszy z racji ogromnej ilości contentu i dużej dynamiki.
Bass
A ktoś zarzuci jakimś stabilnym linkiem do downloadu? Może być torrent.
DeletedUser_613592
.
klubek
Jak już mówiłem, UT99, najlepiej GOTY.

Możecie spróbować to (nad tabelką jest download torrent jak ktoś znaleźć nie może) :
http://isohunt.com/torrent_details/9177 ... ab=summary
Jest to self-extractor więc nie trzeba bawić się w obrazy.

To samo jest chyba na piratebayu (więcej seedów to nawet lepiej):
http://thepiratebay.org/torrent/3569812 ... LL_ENGLISH

A żeby się wam chciało grać~
CzekoMisiek
Miałem gdzieś te gierki wszystkie! Kupiłem w biedronce za 10 zł rok temu gdzieś, płyty już nigdzie nie widać. : / Trzeba ściągnąć mało zajmuje, to w 20 minut gdzieś się ściągnie.
rEdo
no, to parę wieczorów z UT wraz z klubkiem i Galkanem mamy już za sobą ;) dlatego polecam i zapraszam każdego, im więcej ludzi tym lepiej.
poza tym, dzisiaj znaleźliśmy bardzo ciekawy mod, mianowicie Monster Hunt - na dołączonych do niego mapkach chodzi o przejście przez całą planszę, strzelając po drodze do hordy potworów. emocje przednie, o wiele ciekawsza alternatywa dla tych monotonnych team deathmatchów ;) link do pobrania zostawiam tutaj (klik!), na samym początku należy zainstalować moduł z pliku .exe, a potem plik w folderze "MonsterHunt503Patch" przeciągnąć do folderu 'System', w folderze z grą.
po więcej informacji piszcie do klubka na PM, albo po prostu wejdźcie na venta. :3
CzekoMisiek
Już mam grę ściągniętą, teraz tylko jeszcze ten mod i będzie cacy.: D
klubek
Wczoraj poszperałem trochę i pobawiłem się z mapkami na mod Monster Hunt. Tych 6 podstawowych mapek to zdecydowanie za mało więc trzeba było coś poszukać :P

Trochę będzie z tym kopiowaniem, mam nadzieję, że sobie poradzicie. Po sprawdzeniu uzbierałem 18 nowych mapek, które przynajmniej działają więc spokojnie możemy w nie pograć. Niestety zbyt dużego uploadu (samo UT sprawia również trochę problemu przy tym) nie mam więc pobieranie ode mnie przez postawiony serwer trochę by to zajmowało czasu, a takie pobieranie co nową mapkę i to kilka osób naraz.. raczej byśmy się nie doczekali :P. Postanowiłem więc wszystko uzbierać w jedno miejsce i upnąć:
Link do downloadu: kliku

Dobra, macie moda? ściągnęły się mapki? Good. Teraz otwórzcie sobie folder UT. Każdy rar/zip wypakujcie sobie do osobnego folderu aby nic się nie wymieszało. Otwierajcie foldery po kolei, jeśli zawiera on inne foldery (Maps, System itd.) to po prostu wklejcie je do folderu UT. Problem pojawia się gdy w folderze mapki pliki są wymieszane..
Po kolei.
Wszystkie pliki z ikonką UT (.unr) są to mapki - wędrują do folderu Maps
Wszystkie pliki z rozszerzeniem .umx - wędrują do folderu Music
Wszystkie pliki z rozszerzeniem .u oraz .int - wędrują do folderu System
Wszystkie pliki z rozszerzeniem .utx - wędrują do folderu Textures
Wszystkie pliki z rozszerzeniem .uax - wędrują do folderu Sounds
Pliki tekstowe czyli .txt i inne - do folderu Help (nie jest chyba potrzebne wszędzie, ale może nie działać przez to mapka)
Jeśli są wrzucone jakieś screeny to wywalić, nie są potrzebne.

Upewnijcie się, że wszystko wklejacie w odpowiednie miejsce. Gdy już skończycie sprawdźcie czy macie w sumie 24 mapy gdy ustawicie tryb Monster Hunt (6 podstawowych + 18 z paczki). Jeśli coś będzie brakować do którejś mapki to powinno ściągnąć pliki od hosta, ale nie jestem do końca pewien.

Nic nie mogę powiedzieć o tych mapkach, ale mam nadzieję, że będą wszystkie poprawnie działać i pogramy dłużej ^^ W razie problemów pisać na xfire albo pytać na vencie, hf.
btw, w paczce jest niby 16 mapek (16 folderów) dlatego, że jeden zawiera 3 mapki :P
niedz
ryosz,zedytuj pierwszy post,dodaj do niego linki etc
klubek
Trochę porąbane te mapy, sprawdziliśmy kilka i niektóre są za trudne albo nie wiemy co na nich robić xD
Trzeba więcej osób na takie coś, bo 2 lub 3 to zdecydowanie za mało..

Jak ktoś pisał na xfire i nie odpisywałem to sry, xfire in game nie działa a UT jakoś zajebiście długo się minimalizuje. Jeśli chodzi o hamachi to sieć lefka czyli "MiałMiał".
Pandemoniusz
Ja się nie mogę z tą siecią hamach połączyći, wyświetla komunikat, że jest pełna.
MLGnom
I domyśl się co to może oznaczać xD
Pandemoniusz
Że sieć jest pełna?
Pormqual
No to może warto wykorzystać inną sieć w tym celu lub dołączasz do innych serwerów publicznych których jest multum.
Lef
Gdybyście nie wchodzili do niej po 10x to by nie była pełna (ew. gdybym nie stracił tam możliwości kickania przez reinstallowanie hamaka D: ).
Ale co to za problem zrobić MiałMiał2/3/4/5/6 itp? o.o

Offtop (not really):
Sam też musze zacząć grać D:

Łedit nember łan:
Zapomniałem że UT99 mi ssie D: znaczy mam takie opóźnienia w reakcji myszy że tylko zacznę niepotrzebne noobić w ut2k4 :C Chyba jednak nie pogram w 99 >:

Łedit nember tu:
Miź ssie (offtop trochę ale kij) :3
Galkan
Nowa sieć - osu!UT - dla porządku nie wchodzić boxami, bo wykopię ;f
A Ty Lyon chodź grać i nie marudź ;p
Topic Starter
Ryohan
Lef ty żyjesz!!!
MLGnom
Bo żeby z Lefkiem pogadać to trzeba mieć MSN :3
klubek

MLGnom wrote:

Bo żeby z Lefkiem pogadać to trzeba mieć MSN :3
albo Skype ^^
Lef

klubek wrote:

MLGnom wrote:

Bo żeby z Lefkiem pogadać to trzeba mieć MSN :3
albo Skype ^^
Albo Cabala xD
CzekoMisiek
A może będziecie pisać kiedy gramy? :D W piątek, sobotę i niedzielę nie pogram, trzy dniowa impreza miastowa więc będę nieosiągalny. ;D
Ale piszcie jak coś, datę i w co gramy. :) Jaki tryb gry.
Galkan
Ja jestem prawie cały czas na naszym vt, więc można wbić, pogadać i coś ustalić, na grę jestem gotowy prawie cały czas ;d tylko lf people, tak szczerze.

Edit: A co do UT2004, potrzebny jakiś dobry działający konwerter z .dmg na .iso, jak ktoś ma, to niech wstawi.
Yuuhi
Ja tam chętnie pogram, nie jestem pro ale jakoś sobie radze.

UT & UT2k4 - nie bd z tym większego problema. Zaczynam zasysać.

Średnio zagladam na forum i PW na osu wiec jakby co to XFire.

Od razu zaznaczam ze nie będę hostem - jest tu problem z zamkniętym NAT i niestabilnym internetem (łącze kablowe lecz neo ma swoje kaprysy u mnie)
klubek
Ogólnie to nic ostatnio nie graliśmy, ale myślę, że można się przerzucić na 2k4.
Przynajmniej Lefku będzie (chyba) :3
Lef

klubek wrote:

Ogólnie to nic ostatnio nie graliśmy, ale myślę, że można się przerzucić na 2k4.
Przynajmniej Lefku będzie (chyba) :3
Będę szczęśliwy mogąc was ownić z wami pograć w 2k4 :3
Ileż można grać z botami? D:
Piku
Czas pobawić się w archeologa :P

Byłem w Saturnie w Galerii Krakowskiej i nabyłem parę Unreali za łączną sumę 20 zł (Unreal Tournament III i Antologia). Wielki kosz gier z Extra Kolekcji Gold/Topseller i innych co się nie sprzedały po 10 zł każda więc radzę się wybrać do Saturna i zobaczyć czy w innych Saturnach też są takie przeceny. Zaraz się biorę za instalowanie i nadrabianie braków w PeCetowych klasykach. :)
Pandemoniusz
Unreal to klasyka :] UT3 możesz sobie dodać na koncie steam.
klubek
A ja chciałem wspomnieć tylko, że ta nasza wspólna gra w UT trochę nie wyszła. Teraz i tak, jeśli chodzi o ludzi na vt, jedni grają w KF a drudzy w LoLa, czasem coś innego. Może byśmy coś wybrali i jakiś wspólny wielki "pyking" by się zdziałało? Chociaż jeśli chodzi o mnie, to za bardzo czasu teraz to nie mam..
show more
Please sign in to reply.

New reply