forum

OBC 2017

posted
Total Posts
232
show more
Topic Starter
schultzika

MaridiuS wrote:

tie breaker je brutalan a inace mi se bas svidja map pool :D
Rank #1 oči balkana vide kvalitetu ;D
Gumica
Hello,

Here are the results from the group stages, as well as who goes forward. Now, It's quite possible that i've made a mistake, so if you discover any, please let me know of them.



From here on, you guys have until Wednesday midnight (24h) to request a reschedule.
The runner up will be announced as soon as i get the last report. Runner up will also receive an extended reschedule time window.
Nidzomir
map pul je milinka 👌
Gumica
The last match has been confirmed, and therefore, here is the full schedule for the next week:
Dostedt

MaridiuS wrote:

tie breaker je brutalan a inace mi se bas svidja map pool :D
Koliko mi je samo trebalo da natjeram senija da to bude tiebreaker...
Seni

schultzika wrote:

here's the new map pool, results are soon to follow hopefully

pool je dno opet tko je birao ove gluposti
Dostedt
ne znam jel potrebno ovo naglasiti ali NAKON GRUPNE FAZE POBJEĐUJE EKIPA KOJA PRVA SKUPI 5 (PET!!) POBJEDA
MaridiuS

Nidzomir wrote:

map pul je milinka 👌

Seni wrote:

schultzika wrote:

here's the new map pool, results are soon to follow hopefully

pool je dno opet tko je birao ove gluposti
Kolko je tvoje misljenje nerelevantno kad se suprotstavlja bogu citanja i bogu svega.
MaridiuS
get sniped son
Trishma

MaridiuS wrote:

get sniped son
bezobrazni maridius
Seni

MaridiuS wrote:

get sniped son
to smo igrali jednom u multiju retarde
Trishma

Seni wrote:

MaridiuS wrote:

get sniped son
to smo igrali jednom u multiju retarde
al ti je sad odbrusio
Seni

Trishma wrote:

Seni wrote:

to smo igrali jednom u multiju retarde
al ti je sad odbrusio


plačem svaku noć
MaridiuS
i meni je bio first try eks di
Seni

MaridiuS wrote:

i meni je bio first try eks di
onak mapa je sprdacina, sad bi ti se posro na skor sa hdhr ali ne igram danas pa sam pitao svog dobrog prijatelja kristijana "kixa" da te snipa umjesto mene. you're dead kiddo
Dostedt

Seni wrote:

MaridiuS wrote:

i meni je bio first try eks di
onak mapa je sprdacina, sad bi ti se posro na skor sa hdhr ali ne igram danas pa sam pitao svog dobrog prijatelja kristijana "kixa" da te snipa umjesto mene. you're dead kiddo
like
MaridiuS

Seni wrote:

MaridiuS wrote:

i meni je bio first try eks di
onak mapa je sprdacina, sad bi ti se posro na skor sa hdhr ali ne igram danas pa sam pitao svog dobrog prijatelja kristijana "kixa" da te snipa umjesto mene. you're dead kiddo
Necu zvati pajleta, necete moci da se oporavite, tako da jebiga dobili ste bitku, samo zbog moje milosti. Well played.
Gumica

- 3 reschedule requests (2 confirmed, 1 pending).
- There was also a team swap (Schultzika & Dostedt apparently dropped out but forgot to mention me. Therefore we gave the 3rd placed team in C group a chance instead, so Xarr and rockrl have replaced them)
Trishma

Seni wrote:



plačem svaku noć


Gumica wrote:

- There was also a team swap (Schultzika & Dostedt apparently dropped out but forgot to mention me. Therefore we gave the 3rd placed team in C group a chance instead, so Xarr and rockrl have replaced them)
rigged
Veky
map pool je milinka 👌
Gumica

Here is the final schedule for this weekend. In total, 3 matches have been rescheduled. Furthermore, because of the changes made, we also had to postpone one of the losers bracket matches, as seen in the picture above.

Good luck.
Gumica
Good evening. Here are the results, as well as the schedule for next week;

If you wish to reschedule the match, let me know by tuesday midnight.
Good luck.
Topic Starter
schultzika
Seni

schultzika wrote:

Quarter finals pool!



Dvije unranked mape iz 2013 koje izgledaju kao da je netko prvi put mapao

DT mapa iz 2010 kada struktura mape nije ni bila stvar i sadrzi doslovno besmislene ritmove

DT mapa od 5.66* koja je riggana za smiljka, nakon sto su prosli pickovi bili dvije mape od 5* i jedna od 5.3*

Pola mapa su stare ili gimmicky mape sa uzasnim alt dijelovima koje su riggane za mausa i akija



Finnu je ocito sve birao jer je Schultzika jadni yes-man i vjerojatno je samo dodao Yumeiro Parade. Finnuov odgovor na bilo koje primjedbe je bio tipa "kako ocekujes da pobijedis tournament ako ne znas igrati sve". Mape su iskljucivo neuobicajenih ritmova i stare, u cijelom poolu postoje dvije normalne mape. Uz to sto su mape vecinom besramno namjestene za mausa i akija, hrpa mapa su samo LOŠE. Map pool koji favorizira samo jedan tip igranja nije dobar pool, a finu i sulcika ocito nisu sposobni pickati mape za pool.

Hidden mape su izabrane s razlogom, zato sto je nesto u njima teze s hiddenom i zato stu dobar pick. Hidden pick https://osu.ppy.sh/b/671864 je doslovno isti kao 2 nomod picka i kao jedan free mod pick. Yumeiro Parade je najobicnija jump mapa a nekako je postala hidden pick. Najgori pickovi su unranked mape koje su mapane sa nula strukture i sa besmislenim ritmovima za koje finu misli da su dobre iako ne zna kurca.


tldr Finnu voli igrat cudne mape i zato je SVE mape pickao takve, sto je uzasno lose i rigga tournament za akija i maksa

>inb4 i tvoja mama pa ju svi jebemo
>inb4 can't inb4

ovo je ozbiljno i molim da shvatite ozbiljno jer je pool uzasno loš
Mojanovic
Barem napravite pravilo da ne smiju nerankovane jer su ipak nerankovane sa razlogom. Drugo mi nista nesmeta
MaridiuS
u potpunosti se slazem sa senijem, iako dosta mape su rakovi koji ja igram, opet ne dolici da priadaju turniru, nekako su ciganske xd
Skrelz

Seni wrote:

schultzika wrote:

Quarter finals pool!



Dvije unranked mape iz 2013 koje izgledaju kao da je netko prvi put mapao

DT mapa iz 2010 kada struktura mape nije ni bila stvar i sadrzi doslovno besmislene ritmove

DT mapa od 5.66* koja je riggana za smiljka, nakon sto su prosli pickovi bili dvije mape od 5* i jedna od 5.3*

Pola mapa su stare ili gimmicky mape sa uzasnim alt dijelovima koje su riggane za mausa i akija



Finnu je ocito sve birao jer je Schultzika jadni yes-man i vjerojatno je samo dodao Yumeiro Parade. Finnuov odgovor na bilo koje primjedbe je bio tipa "kako ocekujes da pobijedis tournament ako ne znas igrati sve". Mape su iskljucivo neuobicajenih ritmova i stare, u cijelom poolu postoje dvije normalne mape. Uz to sto su mape vecinom besramno namjestene za mausa i akija, hrpa mapa su samo LOŠE. Map pool koji favorizira samo jedan tip igranja nije dobar pool, a finu i sulcika ocito nisu sposobni pickati mape za pool.

Hidden mape su izabrane s razlogom, zato sto je nesto u njima teze s hiddenom i zato stu dobar pick. Hidden pick https://osu.ppy.sh/b/671864 je doslovno isti kao 2 nomod picka i kao jedan free mod pick. Yumeiro Parade je najobicnija jump mapa a nekako je postala hidden pick. Najgori pickovi su unranked mape koje su mapane sa nula strukture i sa besmislenim ritmovima za koje finu misli da su dobre iako ne zna kurca.


tldr Finnu voli igrat cudne mape i zato je SVE mape pickao takve, sto je uzasno lose i rigga tournament za akija i maksa

>inb4 i tvoja mama pa ju svi jebemo
>inb4 can't inb4

ovo je ozbiljno i molim da shvatite ozbiljno jer je pool uzasno loš
ubi se : )
Dostedt
Ja sam prvi bio protiv unranked mapa i kad su prekrsili to pravilo prosli put bilo je kao aaaa mapa je super samo je ta mapa. Sad ih je vise. Ja necu imati vise nista s turnirom iz nekih drugih razloga ali slazem se sa senijem u vezi hd pickova sta sam reko i javno na streamu danas, provjerite slobodno. LP
- Aki
xd
Trishma
Pool je onako meh, iako je riggan za smiljka (lul). Nisu neke mape, mada ne vidim kako/zasto je riggano u akijevu/maksovu korist, jer nisu jedini koji znaju da igraju stare mape i mape sa neuobicajenih ritmom.

6/10
Seni

PotatoeSalad wrote:

ubi se : )
netko je ljut sto nije prosao group stage
Topic Starter
schultzika

Seni wrote:

Bojimo se Akija i Mausa, pls halp!
Banaj mape koje smo rigali njima, pickaj mape koje smo riggali vama - ez win, puno vise mapa ide vama u korist

Mojanovic wrote:

Barem napravite pravilo da ne smiju nerankovane jer su ipak nerankovane sa razlogom. Drugo mi nista nesmeta
To je bilo pravilo prije koje smo sada ignoriral kao socijalni experiment. Izgleda da rezultati nisu zadovoljavajuci! I prosli i pretprosli map pool su imali unranked mape. Zasto sada panika? Igrao sam mape i nisu mi djelovale tesko, igrivo je sve, jel mi nesto promaklo?

MaridiuS wrote:

u potpunosti se slazem sa senijem, iako dosta mape su rakovi koji ja igram, opet ne dolici da priadaju turniru, nekako su ciganske xd
A bas smo tvoju parapara mapu isli stavit fak xd

Dostedt wrote:

Ja sam prvi bio protiv unranked mapa i kad su prekrsili to pravilo prosli put bilo je kao aaaa mapa je super samo je ta mapa. Sad ih je vise. Ja necu imati vise nista s turnirom iz nekih drugih razloga ali slazem se sa senijem u vezi hd pickova sta sam reko i javno na streamu danas, provjerite slobodno. LP
Da Dostedt je uvijek bio protiv unranked pickova. Nismo slusali, jbg. Slazem se i ja, hd pickovi bi trebali inace biti taki da budu teski sa HD. Ja ocito nisam expert u HD ali eo meni osobno su prva 2 picka sa hd zeznuta zbog hd. Zasto smo stavili obicnu mapu u HD pool? JA SAM TRAZIO. Zasto? Jer sam znao da ce se ljudi uspaniciti zbog ostalih mapa i reko ajd da im damo neku normalnu default osu 2016 mapu u HD pick.
Dostedt
Hurr durr svi su retardirani ajmo i mi. Trebo je onda score v 2 bit. Imali smo dogovorena pravila i zbog finnua ih se ne drzi. Mene boli kurac jer ni ne igram al seni je lijepo sve objasnio a vi se mozete branit koliko ocete ali argumente i dalje necete imat. Samo se vi drzite CCCC
Skrelz

Seni wrote:

PotatoeSalad wrote:

ubi se : )
netko je ljut sto nije prosao group stage
ja ne igram batice
Seni

PotatoeSalad wrote:

Seni wrote:

netko je ljut sto nije prosao group stage
ja nemam prijatelja

:(


schultzika wrote:

Seni wrote:

Bojimo se Akija i Mausa, pls halp!
Banaj mape koje smo rigali njima, pickaj mape koje smo riggali vama - ez win, puno vise mapa ide vama u korist

Mojanovic wrote:

Barem napravite pravilo da ne smiju nerankovane jer su ipak nerankovane sa razlogom. Drugo mi nista nesmeta
To je bilo pravilo prije koje smo sada ignoriral kao socijalni experiment. Izgleda da rezultati nisu zadovoljavajuci! I prosli i pretprosli map pool su imali unranked mape. Zasto sada panika? Igrao sam mape i nisu mi djelovale tesko, igrivo je sve, jel mi nesto promaklo?

MaridiuS wrote:

u potpunosti se slazem sa senijem, iako dosta mape su rakovi koji ja igram, opet ne dolici da priadaju turniru, nekako su ciganske xd
A bas smo tvoju parapara mapu isli stavit fak xd

Dostedt wrote:

Ja sam prvi bio protiv unranked mapa i kad su prekrsili to pravilo prosli put bilo je kao aaaa mapa je super samo je ta mapa. Sad ih je vise. Ja necu imati vise nista s turnirom iz nekih drugih razloga ali slazem se sa senijem u vezi hd pickova sta sam reko i javno na streamu danas, provjerite slobodno. LP
Da Dostedt je uvijek bio protiv unranked pickova. Nismo slusali, jbg. Slazem se i ja, hd pickovi bi trebali inace biti taki da budu teski sa HD. Ja ocito nisam expert u HD ali eo meni osobno su prva 2 picka sa hd zeznuta zbog hd. Zasto smo stavili obicnu mapu u HD pool? JA SAM TRAZIO. Zasto? Jer sam znao da ce se ljudi uspaniciti zbog ostalih mapa i reko ajd da im damo neku normalnu default osu 2016 mapu u HD pick.

Prestanite pickat unranked mape jer ocito ne znate sta radite

Nadjite trecu osobu koja ce pickat jer ti i finu nemate pojma
Dostedt

schultzika wrote:

Banaj mape koje smo rigali njima, pickaj mape koje smo riggali vama - ez win, puno vise mapa ide vama u korist
valjda on zna šta mu ide u prilog. nemoj uopće pisat da je riggano u bilo čiju korist, okej šala i sranja al sad su ozbiljne optužbe.

schultzika wrote:

To je bilo pravilo prije koje smo sada ignoriral kao socijalni experiment. Izgleda da rezultati nisu zadovoljavajuci! I prosli i pretprosli map pool su imali unranked mape. Zasto sada panika? Igrao sam mape i nisu mi djelovale tesko, igrivo je sve, jel mi nesto promaklo?
super. organiziramo jedan turnir godišnje, ajmo eksperimentirat na njemu protivno pravilima koja su radila just fine dosad.

schultzika wrote:

A bas smo tvoju parapara mapu isli stavit fak xd
nadasve odličan argument. jasno mi je da je i njegovo samo mišljenje ali seni ga je jako dobro obrazložio
Skrelz

Seni wrote:

PotatoeSalad wrote:

ja nemam prijatelja

ispao sam glup a i los mi je comeback jbg
Dostedt

PotatoeSalad wrote:

Seni wrote:

ja nemam prijatelja

ispao sam glup a i los mi je comeback jbg
[/quote]


znači ti seronjo ne igraš, ne organiziraš, ne radiš ništa, samo si došao provocirati senija. slobodno odjebi s teme, ne znam zašto si još tu
Seni

PotatoeSalad wrote:

Seni wrote:

ispao sam glup a i los mi je comeback jbg
spao sam glup a i los mi je comeback.jpg
MaridiuS

Dostedt wrote:

schultzika wrote:

A bas smo tvoju parapara mapu isli stavit fak xd
nadasve odličan argument. jasno mi je da je i njegovo samo mišljenje ali seni ga je jako dobro obrazložio
S-sta, kakvo veze ima seni i njegovo misljenje sa mojom parapara mapom koju vrv nije ni video xd

A moje inace misljenje je da nema dovoljno raznolikosti u map poolovima. U nomod, treba da se vidi neka novija speed i alt mapa, po jedna stara, sa starim gimickovima, nova stream, nova consistency i novija technical mapa, zato sto su uglavnom objektivno bolje. U HD sve mape imaju isti bpm ovde (+-5). HR je okej, DT nisam ni video osim onu iz 2010 sto je ubi boze. Postoje naravno dobre mape, ali nisu kompatibilne sa drugim jer zahtevaju slican skillset.

Nije bitno sto su unrankane kolko sto su nekvalitetne. Postoje razni razlozi zasto je to tako, i to mapperi mogu da razumeju, a igraci to osecaju u podsvest. (iako nisam neki bogzna mapper, moddovao sam, i gledao druge, nove mape, dok su takodje meni ljudi modovali i obasnjavali kako stvari stoje) Mogu pokusati objasniti, ali seni je vec pokusao, i nisam prepoznao mnogo znake razumevanja, tako da ce biti uzalud.

Ne zelim da napadam nikog samo iznosim misljenja, to preporucujem i vama, da psujete map pool i da se svadjate oko njega a ne da saljete licne uvrede zbog tog i tog, jer to nije relevatno ovde, i pokusavamo valjda neki profesionalizam da imamo.
show more
Please sign in to reply.

New reply