forum

Nasıl yapabilirim yardım lazım

posted
Total Posts
6
Topic Starter
huseyin4270
Geçenlerde Tornado'ya sormuştum 5* maplari passleyebiliyorum ama iş 6* olunca yapamıyorum dedim. O da bir hafta zorlarsam olacağını söylemişti. 6* yapmaya çalıştığımda çok zorlayınca parmaklarım kitlendi birkaç defa bende uğraşmadım passlemek için. Ne yapabilirim bilmiyorum
HakoFixed
aynı şekilde devam edeceksin kitlenecek, kıramp girecek ağrı çekeceksin yoksa olmaz :) daha çok oynamaya çalış yavaş bpm den başla mesela 6.1 star 174bpm bir map oyna 200bpm ler zordur özellikle singletap yapacaksan oynadıkça gelişirsin ve daha 88k dasın 6 star fazla senin için 5 star map pass leyebiliyorsan A rank almaya çalış ve unutma pass leyebiliyorum demek fc lerim anlamına gelmez fc çok daha sakin ve kontrollü oynaman anlamına gelir ve 5 star map aralığında sayısız farklı türde maplar var kısaca daha çok oyna..
Topic Starter
huseyin4270

HakoFixed wrote:

aynı şekilde devam edeceksin kitlenecek, kıramp girecek ağrı çekeceksin yoksa olmaz :) daha çok oynamaya çalış yavaş bpm den başla mesela 6.1 star 174bpm bir map oyna 200bpm ler zordur özellikle singletap yapacaksan oynadıkça gelişirsin ve daha 88k dasın 6 star fazla senin için 5 star map pass leyebiliyorsan A rank almaya çalış ve unutma pass leyebiliyorum demek fc lerim anlamına gelmez fc çok daha sakin ve kontrollü oynaman anlamına gelir ve 5 star map aralığında sayısız farklı türde maplar var kısaca daha çok oyna..
fc yapamıyorum tabiki şu an 5* da :) ama dediğin gibi yaparım o zaman 5* a devam yani :) 6* da bazı maplerde bitmek üzereyken kitlenmiştim çok tilt etti beni o yüzden çaresiz hissettim
-Kanzaki
Yuksek bpm omayan jump maplarini oyna 6* sende parmaga gerek yok illa
Topic Starter
huseyin4270

-Kanzaki wrote:

Yuksek bpm omayan jump maplarini oyna 6* sende parmaga gerek yok illa
şu anda biraz 5* gitmeyi düşünüyorum fc yaptıktan sonra 6* a geçeyim
Plox
play mania
Please sign in to reply.

New reply