forum

Wasze techniki i sekrety gry

posted
Total Posts
71
show more
Topic Starter
Swistak
Weźcie opisujcie te wasze terminy, bo ja nie łażę po forum i nie wiem co to np. stack :P.
Ryohan
Z tego co sam wykminiłem stack to jest jak masz dużo circlów do kliknięcia np w linii i musisz je walna w krótkim czasie (Marisa się kłania @.@)
Jumpy, to jak musisz szybko przeskakiwać większe odległości między hit circlami xD
Lef
Jest tak jak Ryohan to napisał :)
rafalpero
Co do spinerów to wale ostro duże koła przeciętnie wyciągam ~415 obrotów z małymi kołkami to ~300 ale na ninja spinerach to wale małe kółka
rafalpero
jak macie biurko w wysuwaną szufladą to grajcie na tej wysunientej szufladzie sam tak gram i lepiej
sry za double post
Kubu
Ja gram z klawiaturą wsuniętą do środka biurka i gra mi się o wiele lepiej, zresztą jak się zna układ klawiszy na klawce to zawsze z zasuniętą się wszystko robi^^
WubWoofWolf
ja gram z wysuniętą i używam oczywiście z i x. Kiedy przestałem grac w osu 2 miechy to moja szybkość na spinach wzrosła o 100 i teraz wale między 380~450
Topic Starter
Swistak
Wszyscy używają tego z/x, a dla mnie z/x jest bardzo niewygodne. Dużo wygodniej jest dla mnie o/p.
WubWoofWolf
lol widzę że to z przeciwnej strony xD mi to wisi op czy zx zawsze gram tak samo
ShaggoN
Ja wciskam myszką.

Astar
.
Lef

rafalpero wrote:

sry za double post
... (bez komentarza)
Ryohan
Ja już nie mam na niego siły....

Co do gry obecnie gram s/d (wygodniej bo dalej xD) i jak narazie trenuje, trenuje, trenuje, chociaz i tak lepiej mi idzie juz niż na myszce xD
niedz
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Lef
Nom, spinki niedzwiedzia rulez :) Jest lepszy ode mnie. Tylko ze nie robi małych kółek :P Jak mnie pobijesz na Ultramanii to jesteś max koks :D Ja tam na tych "zwykłych" spinnerkach wykręcam 2-3k bonusu teraz (wcześniej tylko 1k :( )
Topic Starter
Swistak
Ja w ogóle nie rozumiem jak to możliwe, żeby tyle wykręcać....
Po dużych kółkach nie ma zawrótów głowy, ale często nie wiadomo, gdzie jest nasz kursor, więc ja się przyzwyczaiłem małe kółeczka kręcić. Ja przecietnię kręce chyba 270 i nie potrafię więcej...
YesImEnvy
JESTEM HARDCOREM! (ale odświeżenie tematu zrobiłem :F)

Chociaż nie gram najlepiej, najgorzej też nie to wyznam wam, że moim sekretem są 3/4 piwa, wtedy wszystko kręci się wolniej i mam większe ACC. Dziękuje za uwagę :D
Paciorex

YesImEnvy wrote:

Chociaż nie gram najlepiej, najgorzej też nie to wyznam wam, że moim sekretem są 3/4 piwa, wtedy wszystko kręci się wolniej i mam większe ACC. Dziękuje za uwagę :D
Ło kurwa... ale jesteś zajebisty "Rank #22,450 AC 91,62%" ^^
Żeby nie było spama, moja metoda to po prostu jebie wszystko co robię i napierdalam w osu xD Tak wiem 7k rank to słabo, ale mam wyjebane, gram dla zabawy ^^

EDIT: Sorry za refresha D:
EDIT for Galkan92: Sorry za błędy ale jestem ślepy D:
Keita_old
To i ja se nabije posta.
Spiny kręce 380-400 speed, nic trudnego jak się ma tablet.
W ciągu 2 tygodni polepszylem acc z 94,1 do 95,35%.
Zaliczam insany na S na piosenkach na których kiedyś nie potrafiłem harda na B.
Jaki jest sekret?
Wystarczy grać.
ShaggoN
Kupić dwa tablety, jeden sprzedać, drugi zostawić u dziewczyny i grać na myszce. o
Brass the Hedgehog
iirc to grałem na początku samą lewą ręką (wiem, że była jedna mapa, gdzie miałem lepsze combo niż Mitten za swoich czasów, ale on to poprawił)
Potem trochę didżimorfowałem w granie mychą i klawiaturą (najlepsze czasy, tak ludzie - kiedy mycha była równa hitaniom dwóch klawiszy i leciały same 2x 300 za mychę <3)
No i teraz się kompletnie znudziło mi całe Taiko i nie gram. Ale okazjonalnie nadal jadę po oldskoolowemu - Mycha + klawiatura.

Nie tak jak większość "prosów", która gra takie mapy, których nie zrobi Dokodonem
Maryushi3
Na samym początku pyanie: Jest ktoś, kto kręci powyżej 500 lub 600 na spinnerach?

Techniki:
-spinnery kręcę na ślepo machając ręką po całym biurku (4xx obrotów)
-najpierw gram mapę zwiadowczo (nawet jak na D), a potem wybieram - klawisze, czy myszka - i jazda
-czasami staram się wytrenować lewą rękę (jestem praworęczny)
-nie umiem trafiać stacków
-w Taiko gram w stylu "a może teraz się uda"

Sekrety:
SPOILER
-powyłączane wszystkie bajery graficzne i włączone Low-End machine (Stary komputer)
MLGnom
Było by to dość dziwne jak by ktoś potrafił wyciągnąć więcej niż "auto" na spinnerze. xD
Maryushi3

MLGnom wrote:

Było by to dość dziwne jak by ktoś potrafił wyciągnąć więcej niż "auto" na spinnerze. xD
Czemu? Ludzie niejednokrotnie pokonali już maszyny.

A jest może program, który mierzyłby maksymalną prędkość gracza przy kręciołkach?
MLGnom
Dlatego że limit spinnowania jest 477 i nie wyciągniesz poza próg. (Poza grą może tak ale w grze nigdy xD)
Please sign in to reply.

New reply