forum

W co teraz gracie,lub co ostatnio przeszliście

posted
Total Posts
358
show more
klubek

Pandemoniusz wrote:

Ja gram w mmo "Szkoła" z jakimiś n00bami w party, chujowa gra w chuj, będę w nią grał z 8 miechów. :/
Wyexpisz się i będzie dobrze. Mnie z kolei czekają dwie instacje typu sesja w tym roku, muszę jeszcze trochę questów porobić..

Wracając do gier, czy gra ktoś może w Heroes of Newerth? :3
Topic Starter
niedz

klubek wrote:

Pandemoniusz wrote:

Ja gram w mmo "Szkoła" z jakimiś n00bami w party, chujowa gra w chuj, będę w nią grał z 8 miechów. :/
Wyexpisz się i będzie dobrze. Mnie z kolei czekają dwie instacje typu sesja w tym roku, muszę jeszcze trochę questów porobić..
tzw Nation War'y?

mi za to dojebali że muszę dołączać do lobby o 7:30 i wychodzić o 17:00,bo inaczej ban :<
larthas

klubek wrote:

Wracając do gier, czy gra ktoś może w Heroes of Newerth? :3
Kiedyś grałem jak jeszcze closed beta była, teraz założyłem konto, ale zaczne grać jak będę miał nowego PCta, bo na tym zanim mi się wczyta, to już mecz by skończyli ;d
MLGnom
Ja aktualnie gram trochę w HoN'a tylko że teraz to bardziej nub jestem niż za czasów close bety. D:
Aki Evans
Nowy Deus Ex obecnie wymęczam :D
Lef

Aki Evans wrote:

Nowy Deus Ex obecnie wymęczam :D
Prosty (w sumie nie do końca; musiałem dać na normal w momencie ratowania panienki-pilota bo po xx próbach skapitulowałem), krótki (po przejściu gry nie ma nic więcej D:) i jednak moim skromnym zdaniem mniej klimatyczny niż dx1.
Ale grauo się miuo.
Aki Evans

Lef wrote:

Aki Evans wrote:

Nowy Deus Ex obecnie wymęczam :D
Prosty (w sumie nie do końca; musiałem dać na normal w momencie ratowania panienki-pilota bo po xx próbach skapitulowałem), krótki (po przejściu gry nie ma nic więcej D:) i jednak moim skromnym zdaniem mniej klimatyczny niż dx1.
Ale grauo się miuo.
Napisze tylko tyle : Trolololololo.... (ale to moje zdanie )
klubek

Lef wrote:

Prosty (w sumie nie do końca; musiałem dać na normal w momencie ratowania panienki-pilota bo po xx próbach skapitulowałem), krótki (po przejściu gry nie ma nic więcej D:) i jednak moim skromnym zdaniem mniej klimatyczny niż dx1.
Ale grauo się miuo.
What a shame.
Lef

klubek wrote:

Lef wrote:

Prosty (w sumie nie do końca; musiałem dać na normal w momencie ratowania panienki-pilota bo po xx próbach skapitulowałem), krótki (po przejściu gry nie ma nic więcej D:) i jednak moim skromnym zdaniem mniej klimatyczny niż dx1.
Ale grauo się miuo.
What a shame.
Chociaż na każdy przypadek jest jakaś odpowiedź xD
What a shame.

Edit (zapomniałem):
Co do przedostatniego postu, nie chodzi mi o to że 3 część była ZŁA (była bardzo dobra). Jednak bardziej mi się podobała pierwsza część. Może nawet dlatego że 3 części postawiłem dość wysokie wymagania O.o
twupack
SKYRIM! :D Od ponad 24 godzin nie mam życia. Jestem nordem barbarą korzystającycm z wszelkich dóbr młota bojowego i podkurwający szanownych panów gigantów strzałami z łuku :p Grę się wpierdala, bez smarowania dżemorem! Polecam :3
Ciunek
SKYRIM!

Coś czuję, że ta gra moje oceny na studiach troszku zniszczy :D Nakurwianie smoków > kariera programisty
krzychu0700
Gram:
World of Warcraft Hellground TBC 2.4.3.
Battlefield: Bad Company 2
Battlefield 3 "
Guitar Hero 3
"Statki, pociągi samoloty" D:

Od czasu do czasu pogram:
osu!
Need for Speed: Most Wanted
Artificial Girl 3+

Ostatnio nic nie przeszedłem, ale za to wyczekuję Catherine (キャサリン Kyasarin) na Xbox, bo na razie tylko na PS3 w Polsce :< oraz przymierzam się do zakupu Guilty Gear 2 na Xbox-360.
Piku
Twoje zamówienie zostało zrealizowane.
SOON
Już mam yay
Teraz tylko wrócić do domu i dorwać Wii
Irisiownica
Ostatnio przeszłam Touhou Embodiment of Scarlet Devil, teraz męczę się z Touhou Undefinded Fantasic Object \o/
twupack
Zakupił najnowsze CD-Action i jest zadowolony... SR 2 to miłe przypomnienie tego, co w tej serii najlepsze (trójka mi ścinała za mocno) no i przemocny Blood Bowl - do zagrania przed wigilią ^^ Poza tym, powróciłem do LoLa, bo dali ZBYT OVERMOEPOWER postać, którą gram 99% czasu (mając w dupie statystyki meczowe xD)

I used to play Skyrim but than i took an arrow to the knee.
CzekoMisiek
Ahri? :D Kupiłem sobie ją ostatnio, ale wydaje mi się że powinna buffa dostać odbiega trochę siłą od innych postaci, taka Akali raz się wjebie w ciebie i masz pozamiatane nie możesz nic zrobić.
Ale Ahri jest zajebiiiista! :D
Najbardziej mi się podoba w tej postaci, że dzięki "Q" można w późniejszej grze ładnie wżerać miniony, ale na początku pomaga to łatwo bronić wieżę i pushować.
twupack
Ahri daleko do niektórych OP champów... kupiłem ją TYLKO za wygląd i przyjemność grania - dodam więcej, dzięki Ahri ta gra mnie jeszcze nie znudziła :D
CzekoMisiek
No to się też przyznam, też kupiłem Ahri za wygląd. ._.
Od pierwszego screena, wiedziałem że muszę ją kupić. Jak wyglądała gra Ahri 5 minut temu? Mid. Ahri vs Annie, idę sobie idę sobie a tutaj Stun, Misiek, Ogień i umieram. Już jak wpadł na mnie Misiek to nie miałem życia. Wracam do Eza i jego tańca z Haruhi, Ahri będę sobie grał czasem. ;P
klubek
Ja ją kupiłem i nie grałem ani razu ^^ Lisiczka w kolekcji.
Może kiedyś nią zagram :3

Co do tematu, na święta będzie pewnie Portal 2 i LoL.
Ryohan
Ahri jest zajebista głównie za wygląd charm i ulti ^^
CzekoMisiek
Ulti jest świetne, dobre na szybki atak i ucieczkę lub ogólnie gdy jest jakiś gank, łatwo można uciec.
Ale nie wiem jak złożyć itemki, żeby jakoś mieć dobry DMG i nie być postacią która tylko przyciąga postacie i coś tam zabiera hp.
Najczęściej statystyki mam 7/3/16, jako Asasyn ta postać powinna mieć inaczej wyglądające statystyki, tak uważam.
Ciunek
Ahri podoba mi się, szkoda tylko, że ma takie słabe przeliczniki na skillach :< ale squishy'ch i tak dobrze ściąga.
Ryohan
Gdyby miała wyższe ap ratio na skillach byłaby za silna. Ma dosyć, krótkie cooldowny + ten true dmg z q. Moim zdaniem to jest jedna z najbardziej zbalansowanych świeżo wprowadzonych postaci :D
AmaiHachimitsu
Gotori ostatnio mi napisał, że przeszedłem osu!

Ale nie wiem dlaczego ;_;
Ciunek
http://www.youtube.com/watch?v=uti6dGySQmY

Dlatego.
A ja w tej chwili gram w jakieś pierdoły, zależy do czego Galkan mnie nakłoni (achievement whoring etc etc).
Grzywa
Aktualnie znowu zasiadłem do Edena i jak poprzednio siedzę na Aquamarine. Jestem aktualnie po dość długim expieniu (19/19 - 34/30)
A tu moja wesoła postać >w<
DarkStoorM
Serious Sam 3: BFE ;D...
Jak na czteroletniego lapka, daje radę na minimalnych xdddd (30 fps rulz)

Takie sobie 5-6 godzin gry D:
Galkan
Aktualnie pyking w:

- Eden Eternal
- Guilty Gear XX #Reload
- Killing Floor
- Minecraft
- Warcraft III: The Frozen Throne

Ktoś chce w coś pograć, to zapraszam na venta :D
AmaiHachimitsu
W sumie odkąd mam nową kartę graf mam ochotę pograć w S4League, ale domyślam się, że jest zaspamiona cheaterami albo arabami. Jak ktoś ma jakieś info to niech da, bo nie będę ściągał jak shit.
Acrith
A ja ostatnio pogrywam w Transformice, NosTale i Terrarię. Chciałem takze w Super Dancer Online, ale nie odpala roomów i wyrzuca do pulpitu D:
Aki Evans
Obecnie:
White Knight Chronicles 1 i 2 (PS3)
WoW,
LoL,
Terraria!
DarkStoorM

AmaiHachimitsu wrote:

W sumie odkąd mam nową kartę graf mam ochotę pograć w S4League, ale domyślam się, że jest zaspamiona cheaterami albo arabami. Jak ktoś ma jakieś info to niech da, bo nie będę ściągał jak shit.

Niestety, masz rację...
Jeśli chcesz pograć, to tylko ze znajomymi, bo praktycznie w każdym roomie znajdą się jakieś araby z czitami...

Ale teraz można podczas gry kickować, więc nie trzeba się nimi przejmować xd

@topic: teraz troszkę Left for Dead 2 i Worms World Party ( D: )
Pandemoniusz
Spykajmy se kohortą w Terrarię, będzie fón :3
shizuaki_old
Obecnie:
-Osu! 4 EVER !
-Lol
-Wow
-4Story

Zakończone:
-God Of War Duch Sparty
-Patapon 3
-Dragon Ball Z Shin Budokai 2
-Batman Arkham City
Piotrekol
Aktualnie:
osu!
Szkoła i tona sprawdzianów 7D(słaba grafika i grywalność :P)
LoL
Portal 2
Terraria
TF2(rzadko)
Astar
.
rsx78re
Co ostatnio przeszedłem?
Colin Mcrae Rally 2 (poziom nowicjusz- trzeba przejść na wyższy)- ot takie zamiłowanie do starych gier, no i przeszedłem The sims :D
BuKaJ1234
Obecnie gram w Dragon Age origins i Dragon Age 2 plus do tego OSU i Amnesia mroczny obłęd,F.E.A.R 3 Dead Space i Darrknes Within.
AmaiHachimitsu
A ja zacząłem (raczej to wróciłem) ciupać w RuneScape, konto założyłem tam wieki temu, jedna z moich pierwszych MMO. Jak na przeglądarkową, to chyba ciężko znaleźć konkurencję jeśli chodzi o gameplay. A sama gra bardzo rozbudowana (nawet dla Free to Play, dla tych płacących to już w ogóle ciężko się połapać, tyle różnych opcji) o skille, questy, taski.

EDIT: Ah, oczywiście jeśli by ktoś zaczął w to grać/wrócił do gry i chciał jakieś wsparcie to pisać D: nick: Martyn Carol (pierwszy nick jaki kiedykolwiek wymyśliłem, podobieństwo do imienia i nazwiska rotfl). Jeśli będą problemy ze znalezieniem mnie w grze to ew. PM tutaj

EDIT X2: Dodaję, że to nie jest taka gra przeglądarkowa jak wszystkie, gdzie tylko klikasz i patrzysz na cyferki :D
klubek
Bastion i Cave story+ <3

Piękne gry w które naprawdę warto zagrać. Szczególnie uwielbiam z nich soundtracki.
Co do Cave Story+ - wolę jednak zostawić w grze ten oryginalny ost niż ten remastered..
show more
Please sign in to reply.

New reply