forum

pp ağırlaştırma sistemi

posted
Total Posts
4
Topic Starter
Key2Victory
beyler şu pp weighting sistemi hakkında bilgi verebilirmisiniz araştırdım da pek birşey anlamadım :(
Tornado
aaa dogru,kimse böyle konu acmamis daha önce.Bununla ilgili Her ayrintisina kadar her seyi arastirip sabitlenebilecek bir konu acarim yakinda :D.Eger illa ki hemen cevap ariyorsan facebook grubunda sor basit cevaplar verirler.Ya da bugün aksamüstü; chatte sor
Topic Starter
Key2Victory
Tesekkurler bekliyorum
oralekin
ingilizce anlayabilceksen burası iyi anlatıyo
SPOILER
[quote=tornado]Bununla ilgili Her ayrintisina kadar her seyi arastirip sabitlenebilecek bir konu acarim yakinda[/quote]ayrıca yeni başlayanlara pp sistemini açıklayan bi forum postu yapmayı düşünüyodum, yardım edersin artık

şimdi diyelim ki, sen oyuna kayıt oldun gittin insane ssledin 100pp kazandın, bu en yüksek pp aldığın skorun olduğu için tamamını kazanıyosun. adının yanındaki sayı 100 oluyor. İkinci oynayışında 150 pp yaparsan en yüksek playin bu olduğu için 100pp playin sıralamada aşağı iner, bu nedenle 100pplik oynamanın sadece %95 ini kullanabilirsin, 150 pplik playin tamamını kullanabilirsin.
sonuçta sen 100ppden 250 ppye değil, 245 ppye çıkmış olursun
bir playden kaç pp kazandığını öğrenmek için büyük sayının altındaki küçük sayıya bakmalısın

örnek:
SPOILER
baştaki pp = 149pp

-----------------------------o----------------------------
100 pp kazandıktan sonraki pp 249 242pp

iğrenç ve okunmaz olduğunun farkındayım ama, napim bbcodedan anlamıyorum
Please sign in to reply.

New reply