forum

POMOCY WAZNE

posted
Total Posts
15
Topic Starter
nevil112
Czesć,
Jakieś 5min temu jak wgrywałem mapki bo pobierałem packi to ciągle mi się teraz przewijają WSZYSTKIE mapy do góry sam odłączyłem myszkę i tablet też nie HELP FAST :x
WujekGrzyb
Odłącz jeszcze klawiaturę.
Topic Starter
nevil112

WujekGrzyb wrote:

Odłącz jeszcze klawiaturę.
nic :C
Topic Starter
nevil112
zrobiłem reinstal i nie działa usunąłem rejestr i też nic
2fishx
Czasem bufor klawiatury dostaje raka i przechowuje info o wciśniętym przycisku choć został on już puszczony. Powciskaj pagedown'y (dwa są na klawiaturze jak masz i numeryczną część) by wymusić na buforze zmiane tego infa na poprawne.
Topic Starter
nevil112
nad szczałkami mam tylko page up i down gdy wciskam naddal to samo
I mógłbyś lepiej wytłumaczyć ? bo nie wiem czy dobrze robię
2fishx
1. Jedno mam pytanie, bo tu coś dziwnego się pewnie dzieje. Czy taki problem występuje podczas np. przglądania stron www albo jakiegoś dokumentu, albo gdzieś gdzie jest ten pasek po prawej od przewijania widoku? No i reset kompa nie pomaga? :?:

2. ym, a tak poza tym to tak
przyciski odpowiedzialne za przewijanie na liście map:
-strzałka w prawo/lewo
-strzałka w dół/góre
-pagedown/pageup
SPOILER
o te na klawiaturze numerycznej też mi chodzi nie tylko o te nad strzałkami
-kółko na myszce
Powciskaj je i zobaczymy czy się naprawi. Tak jak mówiłem pewnie któryś jest w buforze klawiatury ustawiony na wciśnięty, choć nie jest przez co osu go odczytuje jako wciśnięty i robi to co ma robić czyli przewijać.
Topic Starter
nevil112
1-mam tak tylko w osu / tak reset nic nie daje
2-o strzałkach wiedziałem o page-y nie zabardzo
Frolski
Nie tylko Ty masz ten problem, w dziale help kilka osób o tym pisało.

Zmieniałeś już wersję osu!? Fallback/stable itd.
Topic Starter
nevil112
Działa tylko na stabilnej tej originalnej na innych ciągle coś innego ? bo wolę sprzedać tablet i juz nigdy nie grac w osu niz mam grac na originalnej
Frolski

nevil112 wrote:

Działa tylko na stabilnej tej originalnej na innych ciągle coś innego ? bo wolę sprzedać tablet i juz nigdy nie grac w osu niz mam grac na originalnej

Tego się nie da zrozumieć, co Ty napisałeś.


Skoro na jednej wersji Ci działa, to graj na niej. Przecież stable od fallback się wiele nie różni.
Topic Starter
nevil112

Frolski wrote:

nevil112 wrote:

Działa tylko na stabilnej tej originalnej na innych ciągle coś innego ? bo wolę sprzedać tablet i juz nigdy nie grac w osu niz mam grac na originalnej

Tego się nie da zrozumieć, co Ty napisałeś.


Skoro na jednej wersji Ci działa, to graj na niej. Przecież stable od fallback się wiele nie różni.
No dobra źle napisałem bo sie spieszyłem

Działa mi na stabilej fallback wersji osu tylo tam , ale nie nawidzę tej wersji od ZAWSZE grałem na latest albo eksperymentalna jestem przyzwyczajony tylko do niej do jej mechaniki ktoś tam napisał mi kiedyś że ma inny wydajniejszy silnik gry nie wiem czy to prawda ale wiem że gra mi się wydajniej , lepiej , płynniej i lepsze mg robić jumpy wszystko poprostu lepsze [przynajmniej dla mnie] .Jeżeli nie będę mógł tam grać to już wolę sprzedać tablet niż grać na fallback
-Maus-
To sprzedaj również komputer :v
Topic Starter
nevil112

Transformau5 wrote:

To sprzedaj również komputer :v
a ty mózg polecam to samo
Sullienite
z tego co pamiętam to nowsze wersje różnią się jedynie bajerkami i upiększeniami, jakąś lepszą customizacją ustawień czy co.
zasada gry raczej się nie zmienia :d
nie wydaje mi się żebyś był typem gracza który potrzebuje wyciskania 100% performance z gry, więc zluzuj majty i graj na tym co masz :v
Please sign in to reply.

New reply