forum

everyone loves osu! editor p-p

posted
Total Posts
8
Topic Starter
przepson
Witam
Zauważyłem w ostatnich dniach śmieszną rzecz, a mianowicie z jakiegoś powodu na edytorze nie mogę nic zrobić z pojedynczymi snapami na timeline
https://osu.ppy.sh/ss/5172003
Po prostu kiedy próbuję klikać, nawet mi się nie pokazuje że akurat dane kółko jest aktywne. Myślałem że może coś miałem odpalone co mi nie pozwala, ale wszystko jest po staremu. Najlepsze, że ze sliderami i spinnerami mogę robić co mi się żywnie podoba. Postawię kółko i dupa - ani nie mogę dać hitsoundów, ani przesunąć go w czasie. Dopiero po odpaleniu go na mapie mogę z nim robić cokolwiek - tyle że przy odpalaniu na mapie muszę za każdym razem wyłączać distance co rypie mi zwykle cholera wie gdzie w przestrzeń (jest to niezwykle monotonne i czasochłonne cały czas dodatkowo cofać/włączać/wyłączać kiedy robię poprawki
Niby miałbym to gdzieś i w ogóle bo z natury człowiek cierpliwy jestem - ale jak przychodzi np przerzucać całe patterny to sprawa wygląda niezwykle blado :cry:

Jakiś kolejny bug czy o co chodzi? :/

PS: pls nie piszcie "reset kompa" czy coś w tym stylu bo gucio to daje :?
WujekGrzyb
Może masz ustawiony za duży distance snap? pobaw się alt + rolka myszki + przesuwanie kółka
Topic Starter
przepson
Ale nie o to chodzi bo same przyciski nawet mi się nie aktywują
edytor zachowuje się tak jakby ich w ogóle nie było na pasku historii ;/
Topic Starter
przepson
Dobra, teraz zauważyłem że nie mogę ŻADNYCH obiektów przesuwać w czasie
Kiedy próbuje je przesunąć, edytor sugeruje że chce zaznaczyć więcej beatów na raz.....
WujekGrzyb
Masz na prawym panelu wciśnięty "lock notes" z kłódeczką? Ta opcja uniemożliwia przesuwanie obiektów i jest wygodne gdy np hitsoundujesz gotową beatmapę.
Topic Starter
przepson
Nie
Panie, to nie jest moje pierwsze edytowanie xD
Tak poza tym znajomy również ma z tym problem
fartownik
Uploadnij twój skin
Topic Starter
przepson

fartownik wrote:

Uploadnij twój skin
Dobra, okazało się że to faktycznie problem ze skinem, tylko na nim edytor nam nie działał jak powinien
Dzięki za nakierowanie :)
Please sign in to reply.

New reply