forum

stamina, single tap czy nie , tablet

posted
Total Posts
5
Topic Starter
tomey62
Witam w osu już trochę gram strasznie mi się podoba i mam taki problem udało mi się wbić 34k rank teraz spadłem na 43 k od pewnego czasu cala reka od klikania mnie strasznie boli przy szybszych mapkach. Kursosrem nadążam to co się dzieje widze ale przy dłuższych strimach albo szybszym klikaniu moje palce i ręka odmawiają posłuszeństw po czym nie umiem dotrwać do końca. Moje pytanie jak ćwiczyć stamine na szybszych mapkach bo próbuje z tym walczyć ale efektów nie widzę i do tego jak szybciej mógłbym klikać co lepsze grać single tap czy alterneta ? Zastanawiałem się też nad tabletem mam okazję odkupić za 100 zł ten tablet co jest w sklepie z osu tylko czy on jest dobry? Dziękuję za pomoc :D
Sullienite
osu!tablet jest zwykłym huionem h420, tablet jak tablet - każdy się nada. Chociaż za tą cenę pewniej jest kupić jakiegoś używanego Wacoma, bo możesz dowolnie personalizować swoje ustawienia, a nie wiem jak sprawa się ma z osu!tabletem. Co do trenowania staminy i singletap/alternate. Staminę wyćwiczysz sobie po prostu grając dużo i tyle, przyzwyczajaj palce z czasem, normalne że się męczą bo ich mięśnie nie są przystosowane do takiego klikania. Im więcej, systematyczniej będziesz grał (oczywiście z głową) tym dłużej twoje palce będą wytrzymywać bez zmęczenia no i będą oczywiście szybsze. Różnicy między singletapem i alternate nie ma, bo to po prostu kwestia wygody i tyle. Obiło mi się o uszy że z czasem warto uczyć się alternatingu, bo przydaje się na mapach z DT, ale nie wiem jak z tym jest, kiedyś sprawdzę jeżeli do takiego ranku dojdę. Wracając do staminy, możesz np wygodniej ułożyć rękę albo dać sobie nwm poduszkę pod łokieć czy coś, ale głównie to graj graj i graj, wszystko przyjdzie z czasem.
Topic Starter
tomey62
A czy wacom one s nada się byłby to mój pierwszy tablet graficzny więc sam nie wiem :) cena jest całkiem fajna bo 170 zł tylko czy ma to sens?
simax
Nada się w 100%.
p/4379293
Nie chce mi się pisać wszystkiego o tym tablecie jeszcze raz więc z łaski swojej przejrzyj ten temat.
Topic Starter
tomey62
Dzięki wielkie :)
Please sign in to reply.

New reply