forum

Kółka i ich namierzanie

posted
Total Posts
15
Topic Starter
salvia palth
siema! Mam problem. jestem 70k i próbuje passnąć mape 9.5 AR, a mianowicie Skrillex I see Monstas. Gram od 3 miesięcy w osu!. Ciągle trapi mnie to jaki patrzeć na kólka. Czy pojedynko na kazde czy na srodek itp. Jak pojedynczo to jak polaczyc aima, pamięc i skupianie sie na kólku w jedno? Nie ogarniam ruszania całą głową na tej mapie i dojeżdżanie wzrokiem na każde kólko po kolei.
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Topic Starter
salvia palth
xxxx
Xantis
Nie wiem, może po prostu graj więcej, byś wytrenował wzrok?
Advantan
Smutna wiadomość. Jeśli nie potrafisz patrzeć na kółka, to prawdopodobnie masz problemy ze wzrokiem i zalecam usunięcie tej gry żeby ci się przypadkiem nie pogorszyło. Dbaj o swoje zdrowie i nie graj w kółka z tak ogromnym ryzykiem utraty wzroku.
Topic Starter
salvia palth
xxx
simax
To zostań przy graniu AR 9.5 - ?
Topic Starter
salvia palth
xxx
simax
No to jedyny tip jaki dostaniesz to - graj więcej.
Sam musisz dojść do tego jak będzie Ci się grać wygodniej.
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Topic Starter
salvia palth
xxx
Nadger
Nie rozumiesz chyba prostej rzeczy - skoro grasz za słabo, to znaczy że nie umiesz grać tak dobrze jak chcesz, jeśli chcesz grać lepiej musisz się nauczyć grać lepiej, czyli innymi słowy poświęcić czas na naukę gry, zamiast poświęcać go na szukanie skrótów, co chyba usilnie próbujesz robić. Ja widzę że oczekujesz rady w stylu "pstryknij palcem i będziesz grał lepiej", ale jej tu nie dostaniesz.
Command DDOS
cóż według mnie uczenie sie AR 9.5 na siłę jest głupim pomysłem, a jak patrze na twój profil to widze mapy do maks ~4.50 gwiazdki. najpierw ogarnij granie trudniejszych map z AR 9. Dzięki temu wyuczysz się reakcji swojej ręki na jumpy na cały ekran bez śledzenia ich całym wzrokiem co później znacząco ułatwia grę
. bo cieżko mi sobie wyobrazić aby podczas grania takiego czegoś śledził wzrokiem wszystko https://drive.google.com/file/d/0B2nqAy ... sp=sharing

Pozdrawiam :)
Advantan
^ obrzydliwe ruchy
Command DDOS

Advantan wrote:

^ obrzydliwe ruchy
:D cóż grane w przerwie podczas ładowania meczu w lolu więc nie ma czego się czepiać :) jednak nadal trafiane kulki :D
Please sign in to reply.

New reply