forum

HOT 2016

posted
Total Posts
26
show more
Lorkee
Jövök én is! Féltek már?
[Black-kun]
chullundzs accepted
Topic Starter
legekka
Sziasztok!

Lezártam a HoTos jelentkezést... fúh... 53 versenyző... anyám... Nah, szóval igyekeztem mindenkinek visszaírni egy p.ü.-ben hogy felírtam.
Kérem, aki esetleg nem kapott volna ilyen privát üzenetet, írjon mindenképp, nem akarok senkit sem kihagyni!
Illetve az is szóljon akit rosszul írtam be, vagy valami nem tetszik neki úgy ahogy van... Najó az inkább ne...
Ma este megpróbálom összedobni a beosztást!

Üdv: legekka
Topic Starter
legekka
Sziasztok!
Kiraktam a meccsek beosztását (ami még készülőben van, de van, ami már kész). Kérek mindenki nézze át, hogy jó-e neki az adott időpont. Ha nem, akkor keresse fel ellenfelét, és egyeztessen vele egy másik (lehetőleg előbbi, de nem baj ha későbbi), utána szóljon nekem (p.ü.-be, úgy a legegyszerűbb).
Illetve más egyéb kérdéssel is nyugodtan írjatok p.ü-t.

Másik, hogy mivel ezen a hétvégén egyáltalán nem érek rá meccset lebonyolítani, számítok a segítségetekre. Semmi bonyolult dolgot nem takar ez a feladat, pusztán a felügyelést, illetve egy kicsi adminisztrációt. Aki esetleg el tudná vállalni pár meccs lebonyolítását (lehetőleg olyan aki nem versenyzik), az szintén írjon p.ü-t.
Hm... Nem, egyenlőre ennyi...
Üdv: legekka
Topic Starter
legekka
Sziasztok!

Befejeztem a beosztást, feljebb meg tudjátok nézni, újra kérek mindenkit, akinek esetleg nem lenne jó az adott időpont, keresse meg ellenfelét, és egyeztessen vele egy másik időpontot. aztán közölje csak velem!

A map pool marad a mostani, nem változtatunk rajta semmit (kaptatok egy bónusz hetet felkészülni).

Üdv: legekka
verto

legekka wrote:

Sziasztok!
(kaptatok egy bónusz hetet felkészülni).
Üdv: legekka
Nice
Skywocker
DT helyett közös megegyezés után NC-zni lehet?
Topic Starter
legekka
Lehet, igen.
Topic Starter
legekka
Sziasztok!
Elfelejtettem leírni, de beírtam, valamint itt is mondom, hogy HD modot bármilyen típusú mapra lehet tenni.
Bocsánat...
verto
Srácok... biztos osuzni akarunk valentin nap hétvégéjén? :XXX
Topic Starter
legekka
Sziasztok!

Igen, hétvégén valentin (engem személy szerint nem nagyon érint, meg vertot sem), de mi lenne ha eltolnánk minden meccset egy héttel?
verto
Én erősen benne vagyok
aleho8
Benne vagyok.
Lord Charles
Nekem meg a jövő hét nem jó, de ha Skywocker-nek jó úgy hogy mondjuk valamelyik hétköznap lenyomnánk akkor nagyon jó. Most hétvégén nappalos leszek mindkét nap, kemény is lesz, fáradt leszek utána tuti.
Topic Starter
legekka
Rendben akkor kihagyjuk ezt a hétvégét. minden eltolódik egy héttel, majd átírom a dátumokat.
Szet
Múlt hétre is eshetett volna...
Topic Starter
legekka
Az insanet viszont nem lenne túl jó tolni, aki tud, annak megpróbálom még ma levezényelni a meccsét.
Lord Charles
Najó, akkor felteszem a kérdést. Csak az insane nem tolódott? Mert jövő hétvégén egyáltalán nem leszek semmilyen formában egész hétvégén.
Tehát akkor ha nem tolódott, akkor kiestem. Ha tolódik, akkor fasza mert akkor tudok játszani.
Azt hittem jövő héten is csak egy meccs lesz, most nézem csak a listát hogy minden meccs lemegy a hétvégén döntővel együtt :/
Szet
Summer HOT when
verto
Supporter when

:V
Kazuya
Menjetek strandolni. :|
Please sign in to reply.

New reply