forum

Kwadraty zamiast kółek

posted
Total Posts
7
Topic Starter
SchwaggieR
Mam takie pytanko. Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje, że gdy próbuje kręcić koło, to zamiast tego piórko kręci kwadrat/prostokąt? Ogólnie bardzo nienaturalnie chodzi, ruszając wolniej piórem zauważyć się da, że jest bardzo takie `pikselowe`, rusza się bardzo nienaturalnie. Tablet to wacom one m. Jeśli ktoś zna przyczynę, proszę o odpowiedź :)

PS problem występuje nie tylko w osu.

To co próbowałem:
-reinstall sterowników
-wyłączanie tabletpc
-grzebanie w services.msc

Tak to wygląda:
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
MrBooM
Ja mam takie coś, gdy unosze piórko nad tabletem. Gdy naciskam i jeżdże po tablecie, to jest normalnie.
Btw. Czy te sterowniki od happjego działają też na wacom bamboo ctl-460, czy tylko na intuosa?
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
MrBooM
Testowałem kompatybilność wsteczną i nie działają ;p Przynajmniej wiem, że bamboo ma na początku cyferkę 5.x.x, a intuos 6.x.x i bamboo nie działa na 6 (czyli na tych od wesołegopatyka)
Topic Starter
SchwaggieR
Ale udało ci się to jakoś naprawić? Testowałem na kompach w szkole i było dokładnie to samo. Może to wina tabletu?
MrBooM
Nie, gdyż nie hoveruje. Nie wiem czy to zmienia w jakiś sposób rozgrywkę, ale spróbuj inne sterowniki. Ja mam 5.2.1-6 i są kwadraty, aczkolwiek mniejsze. Jeżeli masz intuosa, to od happysticka ściągnij sterowniki. Na yt miał poradnik.
Please sign in to reply.

New reply