forum

Projekt Osu! Poland

posted
Total Posts
143
show more
husardpl
To się podpiąłem pod kanał, mimo że ostatnio rzadko gram... ale będę się przyglądał temu projektowi od czasu do czasu :P
Piotrekol

husardpl wrote:

To się podpiąłem pod kanał, mimo że ostatnio rzadko gram... ale będę się przyglądał temu projektowi od czasu do czasu :P
Hit Accuracy: 79.66%
Rank #70,887
będziesz próbował dawać easy/normal bez modów z acc ~80%? jak tak to powodzenia :D
twupack

husardpl wrote:

To się podpiąłem pod kanał, mimo że ostatnio rzadko gram... ale będę się przyglądał temu projektowi od czasu do czasu :P
Prawda taka, że konto zostało lekko zdominowane przez elitę, przez co Ci mniej zaawansowani wstydzą się wysyłać swoje wypociny... to niczyja wina, po prostu takie zjawisko. Jeśli jednak zagrasz coś nieźle, przesyłaj śmiało! Może to przełamać parę osób :)
Topic Starter
Aki Evans
Sorki za kolejny lekki zastój na profilu, ale za bardzo pochłonoł mnie start moje nowego edytorskiego Channel-a
http://www.youtube.com/user/AkiEvansHD

Już zaczynam nadrabiać zaległości :)

jeszcze raz przepraszam :?
krzychu0700

Piotrekol wrote:

husardpl wrote:

To się podpiąłem pod kanał, mimo że ostatnio rzadko gram... ale będę się przyglądał temu projektowi od czasu do czasu :P
Hit Accuracy: 79.66%
Rank #70,887
będziesz próbował dawać easy/normal bez modów z acc ~80%? jak tak to powodzenia :D
Nie wiem o co Ci chodzi, ja też nie gram jakoś zajebiście, a już mam replay i mam zamiar więcej przesyłać. Poza tym koleś może mieć przykładowo 2 konta i na drugim się okazuje że ma o wiele lepsze staty i gra powiedzmy... prawie jak kubu (w to akurat sam nie wierzę), lecz mogę się mylić. Po prostu "Nie oceniaj książki po okładce". Sory że się dojebałem ale trochę no jakoś mnie to wnerwiało i musiałem napisać.
Piotrekol

krzychu0700 wrote:

Nie wiem o co Ci chodzi, ja też nie gram jakoś zajebiście, a już mam replay i mam zamiar więcej przesyłać. Poza tym koleś może mieć przykładowo 2 konta i na drugim się okazuje że ma o wiele lepsze staty i gra powiedzmy... prawie jak kubu (w to akurat sam nie wierzę), lecz mogę się mylić. Po prostu "Nie oceniaj książki po okładce". Sory że się dojebałem ale trochę no jakoś mnie to wnerwiało i musiałem napisać.
po prostu ironizowałem... niech przesyła replaye bo kanał sam się nie będzie uzupełniał. A i jak na kanale będą same mapki insane/lunatic to też nie dobrze bo nowi gracze mogą się zniechęcić do gry a co za tym idzie będzie przybywać mniej graczy.
krzychu0700

Piotrekol wrote:

krzychu0700 wrote:

Nie wiem o co Ci chodzi, ja też nie gram jakoś zajebiście, a już mam replay i mam zamiar więcej przesyłać. Poza tym koleś może mieć przykładowo 2 konta i na drugim się okazuje że ma o wiele lepsze staty i gra powiedzmy... prawie jak kubu (w to akurat sam nie wierzę), lecz mogę się mylić. Po prostu "Nie oceniaj książki po okładce". Sory że się dojebałem ale trochę no jakoś mnie to wnerwiało i musiałem napisać.
po prostu ironizowałem... niech przesyła replaye bo kanał sam się nie będzie uzupełniał. A i jak na kanale będą same mapki insane/lunatic to też nie dobrze bo nowi gracze mogą się zniechęcić do gry a co za tym idzie będzie przybywać mniej graczy.
Aa to przepraszam
husardpl

twupack wrote:

Prawda taka, że konto zostało lekko zdominowane przez elitę, przez co Ci mniej zaawansowani wstydzą się wysyłać swoje wypociny... to niczyja wina, po prostu takie zjawisko. Jeśli jednak zagrasz coś nieźle, przesyłaj śmiało! Może to przełamać parę osób :)
Szczerze ?? Prawda jest taka, że założyłem konto "for fun", za namową znajomego. Statystki miałem bardzo dobre, Hit Accuracy tak w granicach 90% - tyle że jak któregoś pięknego dnia wparowali mi znajomi do domu i zaczęli przeglądać gry na komputerze trafili na osu! - tak im się spodobało że grali cały dzień... a że ja mam ustawione autologowanie... to statystyka trafień spadła mi o 20% około... - i tak jest nieźle, bo teraz nadrabiam xD było ~71% a już jest prawie 80%
Ogólnie to nie gram źle jako tako. Problem polega na tym, że ostatnio nie mam na to czasu i przywracam statystyki bardzo wolno, ale ok, jak coś to będę podrzucał od czasu do czasu to i owo na kanał.
Topic Starter
Aki Evans
No wiec mały Update :)

Po pierwsze:
Projekt lekko osiadł, nie mówię tu o samych replayach bo są nadal i wszystko jest ok, ale to robi sie zbyt monotonne. Przydało by sie jakieś odświeżenie. Sam pracuje nad jednym pomysłem, ale to czasochłone :) Wiec także chciałbym was poprosić o pomoc. To znaczy jakieś pomysły itp.

Druga sprawa:
Czy mógłby jakiś zręcznym i dobroczynny grafik stworzyć Nowe Logo dla projektu :) Byłbym bardzo wdzięczny ponieważ nie za bardzo liczę na mój gust graficzny :)
fartownik

AkiEvans wrote:

Po pierwsze:
Projekt lekko osiadł, nie mówię tu o samych replayach bo są nadal i wszystko jest ok, ale to robi sie zbyt monotonne. Przydało by sie jakieś odświeżenie. Sam pracuje nad jednym pomysłem, ale to czasochłone :) Wiec także chciałbym was poprosić o pomoc. To znaczy jakieś pomysły itp.
Jak dobrze coś zagram to wrzucę mój liveplay :3 To chyba coś odmiennego ;d

AkiEvans wrote:

Druga sprawa:
Czy mógłby jakiś zręcznym i dobroczynny grafik stworzyć Nowe Logo dla projektu :) Byłbym bardzo wdzięczny ponieważ nie za bardzo liczę na mój gust graficzny :)
Postaram się coś skombinować :P
twupack

AkiEvans wrote:

Druga sprawa:
Czy mógłby jakiś zręcznym i dobroczynny grafik stworzyć Nowe Logo dla projektu :) Byłbym bardzo wdzięczny ponieważ nie za bardzo liczę na mój gust graficzny :)
Gdyby nie zlecenia od ludzi, którzy oferują mi swoje kochane pieniążki, zająłbym się tym logiem od zaraz... tak, to może chwile sprawa na mnie poczekać... chyba, że ktoś się wcześniej za nie dobierze ;)
fartownik

twupack wrote:

Gdyby nie zlecenia od ludzi, którzy oferują mi swoje kochane pieniążki...
sry za OT, ale za co dokładnie dostajesz pieniążki? D:
twupack
W chwili obecnej - za ulotki, wizytówki, plakaty od kandydatów z mojego miasta do sejmików powiatowych itp. a teraz kończę zlecenia znajomych na ichnie stronki (za kesz oczywiście) Prawda taka, że student 2giego roku grafiki komputerowej, jeśli nie ma chodów, może liczyć jedynie na branże wolnego strzelca, ale wystarczy pokazać parę swoich projektów i już można jakąś rybkę na haczyk zwinąć :)

ja również przepraszam za offtopa xDD
Galkan


Jeśli ktoś jeszcze nie widział...
Keita_old
Ok, rozumiem, że map można się uczyć pamięć, ale zrobić to na flashlight + SS to zwyczajny bot...
twupack
5k zagrań na miesiąc robi swoje... nie ma co zazdrościć, tylko samemu zabrać się za ostry napierdallating, ew. dosiąść się do czegoś innego (ale jestem odkrywczy)

btw. jak tam, brał się ktoś za to logo? :3
Galkan


'ujowa mapa, ale SS jest :3
Topic Starter
Aki Evans
Mam złą wiadomość :( YT usunęło opcje "Grup" wiec nie ma już tej opcji, ale na dniach ogarnę FaceBook i będzie gdzie można się chwalić swoimi play-ami :)
twupack

AkiEvans wrote:

Mam złą wiadomość :( YT usunęło opcje "Grup" wiec nie ma już tej opcji, ale na dniach ogarnę FaceBook i będzie gdzie można się chwalić swoimi play-ami :)
Ja już od dawna postuję na fejsie swoje pro elo SSki... można łatwo łączyć poprzez nagrania z xfire'a. Taka podpowiedź kierowana w stronę software'owych laików ^^
mathus
Elo! mój brat o nicku sten16 się pyta czy może być nuta http://osu.ppy.sh/s/18191 jest na niej 10, a FC ma tylko jedna osoba. Nadaje się to na osu! project?
Piotrekol

mathus wrote:

Elo! mój brat o nicku sten16 się pyta czy może być nuta http://osu.ppy.sh/s/18191 jest na niej 10, a FC ma tylko jedna osoba. Nadaje się to na osu! project?
-approved
-acc się miesci
niech przesyła ;P
sten16
a komu i na jaki adres? 8-)
Ryohan
Przeczytaj info na 1 stronie D:
twupack
Kontakt:
Aki Evans - GG 13042579, skype: Aki.Evans1

z nim się skontaktuj ;)
Piotrekol

twupack wrote:

Kontakt:
Aki Evans - GG 13042579, skype: Aki.Evans1

z nim się skontaktuj ;)
lub tak jak ja na PW na Youtube ;P
Topic Starter
Aki Evans
sorki ale nie mam neta pisze z fonu siory... repka wysli na pw profilu yt ogulnie to czytac pierwszy post nawet po pare razy jak czegos nierozumiecie
sten16
fartownik
:<
Piotrekol

sten16 wrote:

http://www.sendspace.com/file/5k6zvr ladnie go tam obrobcie
czy rozumiesz co to znaczy PW?

fartownik wrote:

:<
:<
Topic Starter
Aki Evans

sten16 wrote:

http://www.sendspace.com/file/5k6zvr ladnie go tam obrobcie
obrobic to ja moge... god... czytanie ze zrozumieniem sie klania... ale to pisanie z fona dobija... neta bede mial okolo pon-sroda wiec okolo czwartku pojawia sie kolejne repki
1miko1
AkiEvans, czemu jesteś z hiszpanii? O_o A tak do tematu, to wg mnie próg nie powinien być stały, tylko każdy przypadek powinien być rozpatrywany oddzielnie. Może niedługo coś od siebie dam.
Galkan

1miko1 wrote:

AkiEvans, czemu jesteś z hiszpanii? O_o
Bo tam aktualnie mieszka?
1miko1
Aha :o Myślałem, że bug flagi.
Topic Starter
Aki Evans
Nom czas na garść informacji ;D

Jako że straciłem ostatnio HDD i wszystko poszło sie... nie miałem za dużo czasu na prace z waszymi repkami i się trochę tego nazbierało :D W najbliższych dniach już zacznę nadrabiać zaległość, ale na razie proszę nic więcej nie słać do mnie :D

Druga sprawa, nadal trzyma się tematu mojej straty HDD. Straciłem główny plik starego intra dla osu! poland więc pracuję nad nowy w przestrzeni 3D, nic wielkiego ale zawsze coś :)
Oto mała próbka jak to "na razie" wygląda
http://puu.sh/YUI
Topic Starter
Aki Evans
NEWSYYYY :D


Okej to mały update nadchodzi.

Po pierwsze przez najbliższy czas nie będę wstanie nic robić z osu poland. Spowodowane jest to dość dużym projektem dla pewnej strony podcast-ującej, gdzie ja zajmę się przetworzeniem tego podcastu w videopodcast (lot of work) i z tego powodu nie mam czasu za dużo na osu poland. To jest dość czasochłonne bo mam przeważnie tylko 2-3 dni na zajęcie sie 60+ minutowego materiału + czasu rendringu i wysłanie... I tak co tydzień do końca świata :D. Kolejna sprawa, PROSZĘ nie pisać, wysyłać replay itp. do mnie w grze! Takie zgłoszenia będę olewał, ponieważ chce mieć wszystko zarchiwizowane i wiedzieć co już dałem a co nie a tak to mi się miesza.


No i jak będę obecnie na osu! to jedynie rekreacyjnie by odpocząć od montażu!

Pozdrawiam,
Aki Evans
Zlew
dlaczego ja nie wchodzę na forum...
Ryohan
No nikt Cię tu nie chce?
Zlew
@up
Mhm.
Topic Starter
Aki Evans
Dajcie już spokój...

Tak by nie były że zatrzymałem projekt dla niczego pochwalę się wynikami pracy DualShock Podcast #48. Jeżeli znajdę w sobotę/niedzielę trochę wolnego czasu to coś z osu poland powysyła ;)
Piotrekol
etoo... czyli projekt dead/off?
show more
Please sign in to reply.

New reply