forum

problem z odblokowaniem konta

posted
Total Posts
6
Topic Starter
Riddick
Witam....pisze z konta otrzymanego w prezencie....Mialem kiedys(kilka lat temu) pewne konto *powerisback*. Teraz jest zablokowane...
Dlaczego?? Bo administracja osu czy jakos taz zmienila haslo w jakims tam celu. Nie pamietam jakim.... Wsxystko ok bo emaila znalem tez.do tego konta.... I zalapalem zonka , bo konto email do *powerisback* zostalo zablokowane z niewiadomych mi celow...i nawet hasla nie zresetuje a konta batdzo szkoda...3 lata grane i lvl96. Pomoze mi ktos w tym??
przepson
Na jakiej stronie założyłeś e-mail?
Uprzedzam, że jeżeli to był onet to gratulacje, szukaj nowego konta :D
Bowiem onet ma czasem dziwne manie do zmian w koncie (raz mój znajomy stracił konto na steamie po tym jak onet zmienił mu ustawienia e-mial :o )

W sumie to możesz pokazać ss'a z tą informacją o blokadzie (bo jeżeli nie możesz po prostu wbić, to znaczy że pamięć szwankuje w haśle ;d)
AmaiHachimitsu
Riddick, heh. Spotykany nick, ale jako że mam do niego sentyment to na wszelki wypadek powiem: Jeśli Twój kolega był kiedyś znany jako Ahazin to pozdrów : D
Topic Starter
Riddick
przepson....Nie na Onecie.....na Wp zakładałem konto i takie do damtego konta osu podarałem...
Advantan
pisz po polsku
Marcin
W jakimkolwiek przypadku, pisz na accounts@ppy.sh
Please sign in to reply.

New reply