forum

TeamSpeak3 dla polskich graczy osu? - pomysł

posted
Total Posts
11
Topic Starter
nicku1
Hejka!

Niedawno padłem na bardzo głupi pomysł, ale mimo tego podzielę się z nim wami. Chodzi dokładnie o zrobienie serwera TeamSpeak3 tutaj dla nas, jako polskich graczy osu! Jestem tutaj w praktyce nowy, więc może coś takiego istnieje, jeżeli tak to bardzo was przepraszam za ten spam :(

Prosiłbym was o opinie na ten temat, czy jest w ogóle sens coś takiego zrobić? Czy pomysł raczej jest do bani..

Szczegóły na temat mojego pomysłu będę podawać na bieżąco w odpowiedziach, jeżeli pomysł okaże się dobry (ah te marzenia).

Pozdro!
Nadger
pomysł jest do bani ze względu na to że osu nie jest grą wymagającą komunikacji głosowej
Topic Starter
nicku1

Nadger wrote:

pomysł jest do bani ze względu na to że osu nie jest grą wymagającą komunikacji głosowej

Chodzi mi bardziej o społeczność, która by mogła pogadać o różnych rzeczach, ale dzięki za opinie :)
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
sables
ah te marzenia
Advantan
znicz od wszystkich ktorzy pamietaja polskie ventrilo utrzymywane przez galkana i herbaciarza
AmaiHachimitsu
Servery mumble/ts/whatever nie powstają z inicjatywy jednostki. Raczej bierze się grupę kumpli i odpala server, po prostu się przydaje. Potem przychodzą nowo poznani ludzie i się server "rozkręca".

Jak nie masz z kim tam siedzieć to zapomnij.
Servery mumble owszem są, ale nie powiedziałbym, że to są "polish osu! servery" gdzie każdy random może wejść.
Topic Starter
nicku1
Oczywiście mam grupkę małą do siedzenia, pytam tylko czy w ogóle jest sens coś takiego robić tutaj. Spróbować zawsze można, jak wspomniałem jestem tutaj nowy i chciałem troszkę zapoznać się z sytuacją. Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych ;)
Advantan
inaczej.
i tak na wojsczaty zbieraja sie kumple. jak chca to i na skajpa pojda, wiec takie robienie serwera dla osu!community jest dziwne. sa mumble gdzie siedza osu ludzie i nie, nie siedza ta bo graja w te gre, tylko dlatego, ze sie znaja. to chyba logiczne.

tl;dr chujowy pomysl. kto chce to i tak sobie gada
Arturo12_YT
Fajny pomysł. Można poznać nowych koleżków i takie podobne :)
Tylko na czym będziemy hostować????
Chyba że ktoś ma serwer :P
Chodzi mi o taki duży.
Zain Sugieres
Nie
Please sign in to reply.

New reply