forum

Mapy którym nie przejdziesz myszka - Są takie?

posted
Total Posts
10
Topic Starter
Lolitha_Mayu
Ne, Ohayou Gozaimasu!
Mam do wszystkich pytanie :D
Czy są według was takie mapy, których nie przejdziesz używając myszki? Możecie śmiało podawać, ja mogę potem je zobaczyć :D Oczywiście nie obiecuję, że każdą mapę sprawdzę. Niektórych niestety nie dam rady przejść ^-^
Advantan
Nie ma.
maikuroPoni
Ohajo, w niektórych mapach na małej czułości może być mniejszy większy problem, że myszka Ci będzie driftować
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
AmaiHachimitsu

Rori Vidi Veni wrote:

Wtedy masz albo gównianą mysz albo gówniany nadgarstek.
Masz gówniane info.



@topic: Jest dużo map, których nie przejdziesz nieważne jakim urządzeniem. Jeśli da się coś passnąć w ogóle, to da się i myszką i tabletem, jednak w przypadku myszy szanse na passnięcie są z reguły widocznie mniejsze jeśli chodzi o mapy 7.5+ gwiazdek. Z rankingowych map nie spotkałem się z żadną, której bym nie passnął z powodu tego, że gram myszką. A nawet jeśli by taka była, to komuś innemu by się udało.

#edit: Gadanie po "japońsku" obniżyło Ci oczekiwane przez czytelników IQ o połowę. Daruj sobie proszę. osu! to nie jest kolebka fandomu mangi i anime. Albo tylko tak mi się wydaje.
Rori Vidi Veni
This informative post will be deleted anyway, just move along
AmaiHachimitsu

Rori Vidi Veni wrote:

Co do twojego @topic, weź choć raz przeczytaj co piszesz bo sam sobie zaprzeczasz.
Jest całkowicie odwrotnie :) Ale nie zaufam intelektowi i aż po kolei Ci wytłumaczę

Jest dużo map, których nie przejdziesz nieważne jakim urządzeniem
Typu centipede czy inne uber overmapped gówno, którego nie zrobisz nawet gdybyś skrzyżował kukiziego z obamą.

Jeśli da się coś passnąć w ogóle, to da się i myszką i tabletem
Jeśli jest mapa, powiedzmy, 8 gwiazdek i Omgforz ją passnął tabletem, to równie dobrze można ją passnąć myszką, ale

w przypadku myszy szanse na passnięcie są z reguły widocznie mniejsze
No bo mimo wszystko trudniej jest wyaimować overmapped gówno myszką.

Z rankingowych map nie spotkałem się z żadną, której bym nie passnął z powodu tego, że gram myszką
Nic tu nie ma do wyjaśniania.

A nawet jeśli by taka była, to komuś innemu by się udało.
Taka, czyli mapa, której ja na myszce nie passnę. No ale jest sporo lepszych ode mnie myszkowców i np. Angelsim by dał radę.

Samozaprzeczenia nie wykryto.
Pozdrawiam,
Nadger
ale i tak tablet > myszka
noway2go
Rzecz gustu.
Taro-chan_old_1
Są takie mapy ;)
Na myszce pasniesz mapy do 1 gwiazdki XDDD
Please sign in to reply.

New reply