forum

Jak zdobyć wyższy ranking w dowolnej piosence?

posted
Total Posts
7
Topic Starter
Leylaxddd
Przepraszam, jeżeli takie pytanie już padło. Jeżeli jest inny wątek to ten usunę. Do rzeczy.
Jak inni zajmują tak wysoką pozycje w rankingu? Na pewnej piosence miałam 100% z wszystkimi modami utrudniającymi, a i tak dostałam zaledwie 300 któreś miejsce. D: Jest jakiś dodatkowy mod, o którym nie mam pojęcia?
-Maus-
Jest mod Get Good (GG)
Topic Starter
Leylaxddd
A jak go użyć?
Ukami
Kwestia jest taka, że przeszłaś jakąś mapkę ze wszystkimi utrudnieniami, która była łatwa(easy jak sama nazwa wskazuje) przez co więcej osób umie ją zagrać ze wszystkimi modami co za tym idzie dużo osób na tyle samo punktów czego wynikiem jest to, że pomimo 100% jest się daleko za pierwszym miejscem na mapie. Osobiście polecam Ci nie tyle co grać easy ze wszystkimi modami a mapy trudniejsze już np. bez modów.
przepson
Do tego na takich mapach często dominuje spinner - umiesz szybko kręcić, to będziesz wysoko - jak nie, to niestety nawet mając 100% możesz nie być w top 50

Ale tak jak powyżej pisał Ukami, polecam grać trudniejsze mapy - grając tylko i wyłącznie łatwe gra może ci się szybko znudzić, grając nawet na modach (tak jak moich 50% znajomych P_P)
W D Gaster
Topic Starter
Leylaxddd
Spinnery to zuo wcielone ;-;
Please sign in to reply.

New reply