Turniej WKS (3 vs 3)

posted
Total Posts
17
show more
spi
Proszę się nie kłócić. Niech sobie słabsi turniejują.
Przecież turnieje odbywają się w różnych kategoriach, czy to dla początkujących, średnio-zaawansowanych czy profesjonalistów.

Dajcie słabszym się bawić. :(
Advantan
Żadną wysoką topką nie jestem.
Wbrew pozorom chyba nie masz pojęcia o tej grze.
Turniej nie dla najlepszych żeby inni się pokazali. Kto chce patrzeć na ludzi, którzy ledwo trafiają w kolejne kółko.
No to nieźle rozplanowałeś ten turniej, skoro nagle możesz zmienić zasady i ludzie, którzy mieli plan się zapisać, teraz zobaczą, że mają za słaby ranking.
Dla zabawy to jest samo granie, turnieje są dla rywalizacji, rywalizacja ludzi, którzy dopiero zaczynają grę nie ma żadnego sensu, bo cały turniej będzie wielkim przypadkiem.
Nie ma we mnie żadnej wrogości.
Powodzenia.
Tidek
O co to całe pierdolenie skoro pisze DO 30k. Czyli #1-#30000.

Edit: dobra, możliwe że było inaczej przed zmianą regulaminu
Kosmit
Był kiedyś jakiś turniej dla początkujących, który się odbył?
Swoją drogą, emotikony w regulaminie dziwnie wyglądają.
maikuroPoni

Kosmit wrote:

Kosmit
  Post subject:   
Był, nawet pamiętam, że widziałem powtówki na yt z finałów takiego turnieju :P
Loony
Ehh, po niektórych tu widać, jak mocny ból dupy mają, ale tacy wszędzie są - i będą.
Co do turnieju, chętnie bym wziął udział, tym bardziej, jak to nie tylko dla takich koksów, tylko akurat te dni mam całkowicie zawalone ;-; Ale widać, że wszystko przemyślane, i turniej zapowiada się całkiem ciekawie. I tak, turniej nie powinien być tylko dla tych najlepszych. Są już takie, a brakuje właśnie tych, w których także i niżsi w rankingu mogliby się wykazać. Czemu z góry ma się dyskwalifikować chętnych tylko przez wzgląd na ranking? Bo niby w kółko ledwo trafiają, i wszystko będzie tylko przypadkiem? Lel, przecież wygra najlepszy, a z tego co widzę, jest tu limit do 30k, a taki gracz to już chyba przypadkiem nie trafi ;-; Poza tym, ranking wcale jasno nie określa umiejętności, tylko pozycję w rankingu, logic. W dodatku im więcej uczestników, tym lepsza zabawa, rywalizacja, no i satysfakcja z wygranych. Tyle ode mnie, i nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powodzenia wszystkim uczestnikom. ;)
Topic Starter
przepson
Dobrze powiedziane Loony, ale nie widzę niestety tłumów
W tej jednej kwestii przytaczam słowa MikroKucyka:
Plus wydaję mi się, że ludzie z niższymi rankami mniej zaglądają na forum i w polskim zakątku raczej nie znajdzie się 48 chętnych
Miał chyba racje

Więc zrobię podobny temat, ale na ogólnym temacie z turniejami (tam zawsze są ludzie)
Miałem nadzieję na krajówkę, ale coż... :<
Kosmit

przepson wrote:

Dobrze powiedziane Loony, ale nie widzę niestety tłumów
W tej jednej kwestii przytaczam słowa MikroKucyka:
Plus wydaję mi się, że ludzie z niższymi rankami mniej zaglądają na forum i w polskim zakątku raczej nie znajdzie się 48 chętnych
Miał chyba racje
Spróbuj rozreklamować turniej na FB. Na OPG jest sporo początkujących.
Tidek

Loony wrote:

Ehh, po niektórych tu widać, jak mocny ból dupy mają, ale tacy wszędzie są - i będą.
Co do turnieju, chętnie bym wziął udział, tym bardziej, jak to nie tylko dla takich koksów, tylko akurat te dni mam całkowicie zawalone ;-; Ale widać, że wszystko przemyślane, i turniej zapowiada się całkiem ciekawie. I tak, turniej nie powinien być tylko dla tych najlepszych. Są już takie, a brakuje właśnie tych, w których także i niżsi w rankingu mogliby się wykazać. Czemu z góry ma się dyskwalifikować chętnych tylko przez wzgląd na ranking? Bo niby w kółko ledwo trafiają, i wszystko będzie tylko przypadkiem? Lel, przecież wygra najlepszy, a z tego co widzę, jest tu limit do 30k, a taki gracz to już chyba przypadkiem nie trafi ;-; Poza tym, ranking wcale jasno nie określa umiejętności, tylko pozycję w rankingu, logic. W dodatku im więcej uczestników, tym lepsza zabawa, rywalizacja, no i satysfakcja z wygranych. Tyle ode mnie, i nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powodzenia wszystkim uczestnikom. ;)
Tyle że pisze, że udział mogą wziąć i Ci najlepsi z topki i Ci słabsi ~30k, takie turnieje nie mają sensu gdzie z góry wiesz kto wygra i kto nie ma żadnych szans. Takie turnieje dla "słabszych graczy" nie mają sensu BO NIE DA SIĘ USTALIĆ ODPOWIEDNIEJ GRANICY, bo czym jest dla was słabszy gracz? 1k rank? 10k? 100k? można tak w nieskończoność.

Poza tym, skończ tak się użalać nad całym światem bo to aż irytuję.
Advantan
irytuję
No bo to aż irytujesz. Tidek głuptas!
Ale potwierdzam.
sables
"Co za ładny dzień, zorganizuję turniej w osu dla zainteresowanych graczy, wstawię na forum niech ludzie dołączą, będzie fajna zabawa."

Jeden wyraz nie pasuje do reszty, podpowiem że zaczyna się na literę 'z' a kończy na 'h'.
Topic Starter
przepson
Temat można zamknąć, założyłem na ogólnym w dziale turniejów
Please sign in to reply.

New reply