forum

Ogłoszenie wyników wyborów opa #polish

posted
Total Posts
9
Topic Starter
Ryohan
Witam!
Z góry chciałbym powiedzieć tylko jedno, głupi byłem, że zrobiłem tą ankietę, zachowanie co poniektórych przerosło moje najśmielsze oczekiwania, spodziewałem się zdrowych wyborów, a wyszła dziecinada. Więcej takiego błędu nie popełnię.

Ale dość gadki-szmatki czas na wyniki:
Zacznijmy od paru kontrowersyjnych kwestii:
1. Zauważyłem, że w głosowaniu wzięły udział osoby, które nigdy w życiu nie udzielały się, ani na forum, ani na chacie. Tak więc bardzo mi przykro ale wprowadzam na szybko poprawki bo głosy te są nieważne. Dodatkowo, głosy bez postów są również nieważne. Po tym liftingu wychodzą nam następujące wyniki:

Andzia - 2
Acrith - 6
MLGnom - 8
Ryohan - 5
SeymourLyon - 1
Bassmaster - 3
Pormqual - 0
Fartownik - 1
Pally - 1


Nieźle nie? A to jeszcze nie koniec D:

2. Multikonta kurwa. Dziecinada w chuj ale bekniecie za to, dlatego każdy kto głosował na Siebie z multikonta dostaje -3 głosy, a u osób gdzie ktoś głosował na nich z multikonta głos unieważniamy. Tak więc po zmianach wyniki wyglądają następująco,

Andzia - 2
Acrith - 3
MLGnom - 7
Ryohan - 5
SeymourLyon - 1
Bassmaster - 3
Pormqual - 0
Fartownik - 1
Pally - 1


Powinienem te dwie osoby zdyskwalifikować ale kara i tak ich wyklucza z dalszej zabawy.

3. Uczciwość popłaca pamiętajcie o tym. Jeżeli myśleliście, że jestem na tyle głupi, żeby nie brać pod uwagę używania multikont to się mylicie.

A więc oficjalnie postanowiłem wybrać dwóch opów. Zwycięzcami są:

MLGnom i Ryohan

Dziwne, że udało mi się załapać na drugie miejsce nie? Wyciągnijcie z tego wnioski na przyszłość, bo ja osobiście nie chciałbym mieć za opa dzieciaka, który myśli że wszystkich oszuka i będzie sobie rządził na kanale.

Dziękuję wszystkim osobom za udział w głosowaniu, ale na przyszłość zaostrzę zasady do maksimum i w ten sposób ograniczymy cwaniactwo do zera.

Tymczasem w najbliższym czasie zgłoszę propozycje do osób odpowiedzialnych za nadawanie uprawnień, w tym czasie możecie odwoływać się do mojej decyzji. Jeśli ktoś będzie chciał dowodów na moje decyzje, proszę pisać pod tym postem.

Dziękuję za uwagę
Ryohan

@EDIT

Dwie sprawy:

1. Gadałem z bassem i wyjaśnił mi sytuację rzekomych multikont, głupio wyszło więc poprawiłem jego wynik, szczerze go za to przepraszam i dodatkowo przestrzegam, na przyszłość informujcie mnie o tym, żebym nie miał później takich akcji.

2. Dodałem sobie jeden głos bo zapomniałem o głosie MLGnoma D:

3. Jakby co - nikt nie jest opem bo ppy się nie zgodził, jak macie problemy to istnieje nowa komenda - !report
Lef
Moim skromnym zdaniem Ci co głosowali sami na siebie powinni być zdyskwalifikowani całkowicie (z multi kont ofkoz).

Ryohan wrote:

Wyciągnijcie z tego wnioski na przyszłość, bo ja osobiście nie chciałbym mieć za opa dzieciaka, który myśli że wszystkich oszuka i będzie sobie rządził na kanale.
^

Ale kara i tak była wystarczająco dobra. Gz Gnomq i Ryoszq :3
Elvan_old
Gratulacje, panowie! Będziecie naszymi nowymi stróżami porządku!
Sam mi co prawda mówiłeś, że zdyskwalifikujesz ludzi, którzy głosowali na siebie z multikont, ale odjęcie im tylu głosów i tak ich w zasadzie wykluczyło, więc jest ok xD
Bass
O lol jestem hardkorem mam -2 głosy :lol: . Jednak sądze, że nic z tego nie będzie bo Bagno w chuj przekabacał wczoraj na #osu. Do tego awp napisał, że SAMI wybiorą opów, którzy będa pasować. Ale w sumie gratulacje bo może uda się wynegocjować coś.(a może już wynegocjowane jest?)
Topic Starter
Ryohan
Najwyżej, to przynajmniej dobrze się bawiliśmy xD
1miko1
Czyli mój głos na ciebie się nie zmarnował. I gratuluje zwycięzcom.
Engel1996
Gratulację dla MLGnoma i Ryoszka ;D
Pormqual
Gratuluje zwycięzcom :)
Topic Starter
Ryohan
Jak co wyniki trochę się zmieniły więc przeczytajcie sobie co tam jest D:
Please sign in to reply.

New reply