forum

Jak znalazłeś/aś się na Osu?

posted
Total Posts
245
show more
-Makishima S-
Dawno temu, jakieś półtora czy dwa lata, grając w Audiosurf stwierdziłem że potrzebuję jakieś odmiany. Znalazłem Osu, trochę pograłem i odłożyłem ze stwierdzeniem że muszę "dorosnąć" do niej. Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć żadnej porządnej gry w której nie dominuje toksyczne community (którego nie akceptuję ze względu na wiek i osobiste podejście do drugiej osoby, nawet siedzącej po odwrotnej stronie kabelka), wróciłem do Osu, pograłem parę dni i... zostaję, nawet lepiej bo ułożone życie i rodzina daje mi więcej czasu i spokoju do gry :).
Marcin

aisakatayga profile wrote:

31 years
To żeś nam średnią zawyżył. :roll:
Advantan
Ja też mam tyle lat.
I męża.
spi jest moim mężem, ale ciii
-Makishima S-

Marcin wrote:

aisakatayga profile wrote:

31 years
To żeś nam średnią zawyżył. :roll:
Ja nadal czuje się młodo w tym wieku.
Chociaż refleks już nie ten >.>
Hakj3r

aisakatayga wrote:

Marcin wrote:

To żeś nam średnią zawyżył. :roll:
Ja nadal czuje się młodo w tym wieku.
Chociaż refleks już nie ten >.>
Ważne, by się dobrze bawić. A bawić się można w każdym wieku. :-D
[Kasumi Neneko]
Dawno temu przez przypadek natrafiłam na filmik na YT z Osu! Gra bardzo mi się spodobała, więc postanowiłam w nią zagrać. Wydawała mi się prosta, ale pierwszy tydzień grania w Osu! był dla mnie męką. Osiągałam w tamtym czasie bardzo niskie winnik i ręka strasznie mnie bolała, ale pomimo tego nie chciałam się poddać. Dalej trenowałam. W rezultacie zaczęłam lepiej grać w Osu! i nadal nie chcę jej porzucić. Bardzo mnie wciągnęła ;)
Mati_old_1
o2jam -> osu!mania
eloelo
Kamikaze

Mati wrote:

o2jam -> osu!mania
osu!mania -> |ban|
eoeoeoeoeoeo
MrBlOoDcrew
natrafiłem na filmik z https://www.youtube.com/watch?v=oWjc5FTwjTY :D i pomyślałem że fajna gra :D
sables
Nie wiem.
Australium
Internet
Wykui
osu pokazala mi kolezanka
Advantan
w osu graja ludzie co bajki ogladaja masowo
bajki sa dla dzieci
osu to gra dla dzieci
nie mylilas sie ani troche
BoberOfDarkness
ja nie oglądam bajeg :c
Pokepoli
Mnie do osu! namówiła znajoma, która mi wisiała na ramieniu bo nie miała z kim grać.
benenati
Bo www to seksiak
Yarida
Kilka lat temu byłem zagorzałym fanem kucyków. Szukając na youtubie czegoś z kucykami(dokładnie muzyki) natrafiłem na filmik z tejże oto gry. Zaciekawiony szybko się zarejestrowałem, trochę pograłem i jakoś tak zostałem.
Ned
.
Hitorise
W osu zagrałem u przyjaciela (który z kolei poznał tą grę na streamie BoxBox'a), spodobało mi się i od tamtego czasu gram ;)
ZrogowacialyMis
Ja przez facebooka za pomocą grupy "Hajsownicy Gimpera" " :)
Bozios_11
Mój ziomek grał w osu nałogowo przez steama,zaciekawiła mnie nietypowa nazwa wiec sprawdziłem w necie.Po oglądnięciu przejścia imagine material na YouTube stwierdziłem ze ta gra będzie dobrą odskocznią od wowa i cs.I tak spędziłem miło około 8 miesięcy :).
RadzioRadkowski
Ja w osu zacząłem grać ok 1rok temu (mało grałem ale grałem xd) dzięki koledze :D
Mihaugoku
Zupełnie przypadkiem ok. lutego 2015 roku. Zabłądziłem na YT i zobaczyłem film z interesującym napisem: osu!, chciałem zobaczyć, mówiąc, co to za syf..(żałuję tych słów xD) I tu się zaczęło.. Oglądałem jakieś filmiki z osu!, będąc zachwycony prostotą ale oryginalnością tej gry rytmicznej, po czym sam ją pobrałem, i zacząłem grać. Na początku grałem raz na 2 dni czy jakoś tak, ale gdy zaczęło mi iść nieco lepiej, zacząłem grać prawie codziennie.. Wynikiem są połamane palce xD Nieee ale na serio mnie łapy bolą jak gram 4 godziny czasem xD

Teraz gram głównie Taiko i idzie mi całkiem dobrze :D
Hi im Care
Oglądając streama u ocelota(grał w Lola) podczas ładowania meczu odpalił osu! I po czasie też ściągnąłem :D 8-) :D
[-Izumi-]
WHO'S AFRAID OF THE BIG BLACK...
MajsterDeeJay
Kolega mnie namówił. I mówił że mnie "rozpie(piiiiiii)oli" po miesiący go zacząłem niszczyć na hardach XD
Zettaiken
Jeden z moich dobrych przyjaciół z csa namówił mi i pokazał osu po chwili od razu ściągnąłem i razem z nim uczyłem się grać na coopie grając w 5-7 gwiazdkowe mapy. Osu tak mnie wciągnęło że codziennie do teraz gram :) oraz jak kogoś ciekawi na jakim serverze w cs:go poznałem kolegę to na uwujka.pl Worek piasku ale chyba już ten server został zamknięty szczerze nie wiem :(
wilczus
Stara znajoma lubiła grać jakieś Poniacze na Relaxie, a były próbował mi wmówić, że jest w tym dobry. Włączyłam i odinstalowałam. Po 3 miesiącach wróciłam korzystając jedynie z wersji na androida z powodu nudy w szkole. Po pół roku przesiadłam się na PC :)
TheZanmato
Koleżanka mnie wczoraj namówiła do gry i tak jakoś mnie zaciekawiło. :P
Generalnie jestem casualem - zawsze przedkładam zabawę nad rywalizację. :P
Taro-chan_old_1
Ciekawe! Otóż pewnego dnia przeglądałem youtube i natknąłem się na film z ciekawą nazwą [osu!] , to było 5 miesięcy temu...
Musiałem wiedzieć co to jest i zobaczyłem.
Ściągnąłem to ... Ale początkujący ja ciągle lamiłem. Trochę się poduczyłem
i Nie lamie xD

Najlepiej wychodzi mi w CTB [17 lvl] potem osu! [10 lvl] , Taiko [4 lvl] , osu!mania [3 lvl]
Bizju
Youtube. :D
KrakuS1
Zaczęło się tak jak kumpel na ts zaczął mi wysyłać jakieś takie śmieszne rytmiczne nutki. W końcu wysłał mi Caramelldansen w German Version. W polecanych filmach obok tego na yt wyskoczyła mi właśnie ta nutka (tylko w angielskiej wersji) w osu! zagrana przez gracza https://osu.ppy.sh/u/1564794. Najpierw stwierdziłem, że fajne, ale nie dla mnie bo nigdy tak grać nie będę ;). Obejrzałem kilka jego filmów i stwierdziłem, że spróbuje. Początki jak zwykle trudne hah i już miałem w sumie usuwać tą grę, ale cały czas mnie coś trzymało i cały czas wracałem i stawałem się coraz lepszy. Teraz gram już 4 gwiazdki spontanicznie 5.

I tak w sumie gram już sobie od lutego (to w sumie już jakieś 3 miesiące) i jak siądę to nie mogę się oderwać.
Zain Sugieres
Z 5 lat temu zobaczylem jakiegos replaya na youtube i pogralem z tydzien na offline, 3 lata temu znowu probowalem ale zostalem tutaj dopiero z 6 miesiecy temu
Angvite
Mnie po prostu kumpel się spytał czy gram w Osu!
No to sobie sprawdziłem co to za gra i z ciekawości ściągnąłem, żeby zobaczyć jak to wygląda i o co w tym chodzi.
I tak się zaczęła moja przygoda z tą grą :)
juppiJa
Zachęciła mnie do tego moja dziewczyna, która gra w tę grę już całkiem długo.
sables
Poka karyne bo już w dziesiątym poście się chwalisz
Lincher
Kiedyś widziałem jak kolega w to gra. Wyglądało na proste. Wypróbowałem i niezwykle się wciągnąłem. :D
Aniaxbe
Oglądałam na YT Jet Crew i Craze w to grał ;)
HiPat
I tak nikt tego pewnie nie przeczyta, ale ja znalazlem sie na osu w marcu 2015 kiedy kolezanka polecila mi ta gre i powiedziala ze moge zagrac kazda piosenke :D No i w sumie to tyle, od tamtego momentu nie moge przestac w to grac ;)
123zxcnmbv
Ja osu znalazłem, przypadkiem.. Na youtube, szukałem sobie Czegoś to pogrania na fortepianie, no i znalazłem, to co chciałem, ale zaintrygował mnie napis "Osu!mania Gameplay" no i cóż, sprawdziłem co to.. Po 5 min już to miałem na swoim komputerze, i tak gram "około 25dni :) "
show more
Please sign in to reply.

New reply