forum

Jak znalazłeś/aś się na Osu?

posted
Total Posts
245
show more
adriell
Ja odnalazłam osu! oglądając live stream Dyrusa z TSM (mój ulubiony streamer LoLa) :D
TheRenos
Ja dzięki mojemu bratu.
Rietter
1 raz osu! zobaczyłem uChilienki na streamie :D
SlowDeath17
Znajomy grał w osu! na przedmiotach zawodowych :D Więc zacząłem go dopytywać co to itd. Na początku wgl. się w tej grze nie widziałem lecz teraz z gry na grę jest coraz lepiej. Tak po za tym to witam serdecznie bo jestem tu na forum nowy ^^
DotchGames
Ja pierwszy raz zauważyłem tą grę u pewnego polskiego YouTuber'a. Tak mi się spodobała, że ją pobrałem i teraz gram regularnie :)
sables
Chciałem sprawdzić, czy ta gra jest faktycznie tak słaba jak się o niej mówi. PS: jest.
cyfra_old
Dawno temu znajomy założył temat na forum którego byłem użytkownikiem, opisując co to jest i dając link yt do gry topowego gracza. Później miałem osu na kompie kilka razy, lecz w to nie grałem. Jako że gram w lol, oglądam streamy, na których ludzie w to grają, chciałem spróbować na serio. I tak oto jestem ;) Witam serdecznie.
- aesthetic -
.
Mtai-
Koledzy z Stepmanii mi powiedzieli o osu! ^_^
Ciunek
Źle zrobili. Wracaj grać w stepmanię, jest od osu dużo lepsza.
-Poma-
ja sie tu znalzłam oglądająć filmik na yt i spodobało mi sie ^_^
Yapa_old_1
Polizałem sobie łokieć, a na nim wyświetliło się osu
ReVoL35
Ja od boxbox'a który strumykował właśnie z tej gry ;)
[ Krasnal ]
Podczas oglądania Youtube , trafiłem na Wichu1993 jak grał w osu! potem trafiłem na stream z osu!, no to jestem :)
Ceplix
Niby przypadkowo bo ktoś wspomniał o osu! w komentarzach pod jednym z obrazków na kwejku i jakoś mnie to tak zainteresowało :)
AmaiHachimitsu
Zastanawiam się jaki to mógł być obrazek o.o
Ceplix

AmaiHachimitsu wrote:

Zastanawiam się jaki to mógł być obrazek o.o
Specjalnie dla ciebie zacząłem szukać ale niestety nie mogłem go znaleźć :( . Był to obrazek z jakiegoś anime, na którym chłopak grał w coś na komputerze, a ktoś w komentarzach rozpoznał w tym osu. Jako, że już kiedyś ten tytuł usłyszałem to postanowiłem sprawdzić.
CoolChris
ziomal mi powiedzial ^_^
matimati

Ceplix wrote:

AmaiHachimitsu wrote:

Zastanawiam się jaki to mógł być obrazek o.o
Specjalnie dla ciebie zacząłem szukać ale niestety nie mogłem go znaleźć :( . Był to obrazek z jakiegoś anime, na którym chłopak grał w coś na komputerze, a ktoś w komentarzach rozpoznał w tym osu. Jako, że już kiedyś ten tytuł usłyszałem to postanowiłem sprawdzić.
To nie było to, gdzie był spam w komentach "on gra bez myszki? O_o"? Na OPG dali linka do tego ;)
Kreyu
W moim przypadku, dwa lata temu widziałem film videogamedunkey, na którym był fragment z osu, co w sumie bardzo szybko mnie zainteresowało i chciałem czym prędzej spróbować. :D
XHL

Ceplix wrote:

AmaiHachimitsu wrote:

Zastanawiam się jaki to mógł być obrazek o.o
Specjalnie dla ciebie zacząłem szukać ale niestety nie mogłem go znaleźć :( . Był to obrazek z jakiegoś anime, na którym chłopak grał w coś na komputerze, a ktoś w komentarzach rozpoznał w tym osu. Jako, że już kiedyś ten tytuł usłyszałem to postanowiłem sprawdzić.
Wiem o jaki obrazek chodzi. Taki rysunek, noc ale kolory w pokoju były zielono-czarne. Chłopak grał w osu! na komputerze a jego dziewczyna leżała na łóżku i spała. Coś takiego XD
Ceplix

Xenhil wrote:

Wiem o jaki obrazek chodzi. Taki rysunek, noc ale kolory w pokoju były zielono-czarne. Chłopak grał w osu! na komputerze a jego dziewczyna leżała na łóżku i spała. Coś takiego XD
Dokładnie ten :D. Niestety nie pamiętałem jaka to była strona i już go nie znalazłem.
CuteCurry
Izumaru
W opisie jakiejś osoby na mal'u zobaczyłem jakąś informację o "osu", co mnie zainteresowało.
moniko02
Moja styczność z tą grą była dość dziwna..
7 miesięcy temu wiedziałam że Moja przyjaciółka w to gra ale Ona o tym nie wiedziała przeglądałam jej Aska i zobaczyłam pytanie od jakiegoś chłopaka - Kiedy gramy w Osu ? noi wpisałam w wujka Google i znalazłam dopiero 2 miesiące po zaczełam grać oczywiście Ona była tym ździwiona na maksa
Lolitha_Mayu
Filmik na Youtube xD
poxop
no to poxiu teraz :D
rozmawialem ze znajomym o anime i spytal sie mnie, czy pogram z nim w osu, bo mu sie nudzi :D tadam!

sciagnalem jakos 2 dni temu i sobie pykam teraz w rytm muzyczki :))
SobekGaming_old
Kolega (Krzysek) mi polecił :P I dalej gram :3
kocurek2011
Znudziły mi się gry typu Guitar Hero, Dj Hero i zacząłem szukać czegoś innego. Trafiłem na osu i jestem ;DDD
Namówiłem jeszcze pare osób i też grają
Etopiryna
ja o osu dowiedziałem około 2 lata temu się od kolegi że to jest taka gra muzyczna i jest bardzo dużo japońskich piosenek, pokazał jak w to się gra(grał na manii)i mi się to nie spodobało ale później odkryłem inne tryby i mi się najbardziej spodobał podstawowy tryb i gram
Fajsoon
Jeden z widzów któregoś wieczoru na twitchu mi podrzucił linka i oto jestem :D
MushroomGloves
Zobaczyłem jak gość gra Big Blacka i zagrałem.
BETRAYAL
gazete czytałem heh
Astar
blejd
.
[ Wikii ]
To wszystko wina tego u gory, nie miałam co robić, pobrałam i gram do dzisiaj .-.
benk86
To wszystko przez youtube :v
Fajsoon

benk86 wrote:

To wszystko przez youtube :v
kto ogląda osu na yt?
Advantan
Fani Cookiego, Niko i WWW. No i ludzie, których interesuje ta gra, dana mapa, czy coś.
matimati

Fajsoon wrote:

benk86 wrote:

To wszystko przez youtube :v
kto ogląda osu na yt?
Oczywiście mógł wpaść przez przypadek ;) W Polecanych mu wyskoczyło i z czystej ciekawości mógł zajrzeć :D
show more
Please sign in to reply.

New reply