forum

MULTIPLAYER TOURNAMENT

posted
Total Posts
37
show more
Pormqual
Mnie też domaluj D:
kollo_1
to ja tez sprobuję ;)
Engel1996
Trochę umiem grać ale spróbuję, czyli też się zapisuje ;D
klubek
no to i ja spróbuję :P
niedz
łeh,to mah dopisz też o.o
spartianka
to jeszcze mnie dopisz o.o
1miko1
I jak, jest lud, kiedy turniej :3.
GladiOol
lololol idea stealer
anyways good luck with this one~

Also: viewtopic.php?f=55&t=33931&start=0
Mine is better sletjes so go there ~
Ryohan
Propably you're right, but this tournament is for polish people with some weaker guys :<
Kubu

Bassmaster wrote:

Mapy gramy bez modów(wyjątek to novideo).
Rozjebałeś mnie. Imho lepiej by było dojebać jeszcze 16 ludzi i zrobić dwie kategorie difficuoltowocultowe =3
Engel1996
Ja nie wiem czy będę obecna, ponieważ mi się karta graficzna zepsuła a na zastępczej Osu! nie działa ale jeszcze pojade do kuzyna. Zobaczymy.
Mr Gaddy
Chyba pomysł umarł.
Galkan
Bass(ia)-chan widać się rozmyślił(a).
Topic Starter
Bass
Nie.
Jestem na wakacjach a tournament po 20 sierpnia.
Astar
to ja tez sie zapisze jesli jeszcze mozna, pewnie odpadne w pierwszych sekundach ale co tam :twisted:
Swistak
Widzę, że wreszcie po jakimś roku (lub nawet więcej xD) bezproduktywnego gadania ktos coś zorganizował xD.
Pormqual
Bass-czanie ~~ kiedy turniej~~~????
Już mamy prawie wszesień a tu ani widu ani słychu.
twupack
Też bym się pisał, ale jestem za wielkim leszczykiem... ale bez kitu, można to jakoś spekcić? No i przykleić gdzie termin tournamentu, żeby wszyscy pamiętali :3
Pally_old
Jak jeszcze się nie odbyło to wciśnij mnie gdzieś do listy :)
Mr Gaddy
Bass weź się odezwij w temacie.
wiciu
Turniej, turniej i po turnieju >.<
fartownik
Jeśli to nie wypali to jutro mogę zająć się robieniem turnieju z prawdziwego zdarzenia. Jeśli do jutra nie pojawi się tu żaden post Bass'a, zaczynam nowy, bardziej ogarnięty kompetyszyn.
SteRRuM

fartownik wrote:

Jeśli to nie wypali to jutro mogę zająć się robieniem turnieju z prawdziwego zdarzenia. Jeśli do jutra nie pojawi się tu żaden post Bass'a, zaczynam nowy, bardziej ogarnięty kompetyszyn.
madness!!! :OOO
twupack
No, może w końcu coś drgnie... uprzedzając - nie jestem zainteresowany udziałem a raczej przebiegiem ^^
Topic Starter
Bass
KKKKKK Jestem, więc tak w normalne dni nie ma szans by zrobić(szkoła), ale data taka "oficjalna" to ta sobota, albo niedziela. Jeśli mi się nie uda, bo z tego powodu nie będzie mnie albo coś mi wypadnie - tournament oddaje w ręcę fartownika.
Galkan
DarkStoorM
Ojoj chyba się spóźniłem XD
Please sign in to reply.

New reply