forum

Polski turniej CtB 2015 [Zakończony]

posted
Total Posts
251
show more
-Fox31-
Siemka chciałbym się zgłosić jeśli jeszcze można
BoberOfDarkness

WoodenToaster31 wrote:

Siemka chciałbym się zgłosić jeśli jeszcze można
Czytaj regulamin

Cblt wrote:

Zasada jest zbyt ogólnikowa i chciałbym wiedzieć co mają organizatorzy na myśli mówiąc o "Visual Settings". :v
Swoimi słowami, jasno, ładnie i bez zbędnych problemów.
Czytaj wiki

https://osu.ppy.sh/wiki/Visual_Settings#Visual_Settings

Kosmit: możesz dodać ten link do regulaminu
sables
Chcesz powiedzieć, że jedyne Visual settings o jakich mowa to te?: https://osu.ppy.sh/wiki/Visual_Settings#Visual_Settings
Jestem ciekaw w jaki sposób byłoby sprawdzane czy ignorowałem skórkę beatmapy gdyby nie zezwolenie na Visual settings, dzięki.
Biorę udział w turnieju, proszę o poprawienie tego punktu na mniej ogólnikową zasadę w pełni wyjaśniającą istotę "Visual Settings".
BoberOfDarkness
Poproś Loctava
Empress Junko
To proszę o skontaktowanie się z nim i dokładne napisanie jakie konkretnie "Visual Settings" macie na myśli w waszym rozumowaniu. Łatwiej zapytać osób, które to organizują, nie? :v
Proszę też o weryfikację zasad z osobami moderującymi.~
sables
To Loctav wam regulamin wymyślił?
Ukami
Szkoda, że nie piszecie tak pod każdym OWC/CWC i innymi turniejami. Jestem pewny, że tam odpowiedzieliby na wszystkie wasze pytania.
Hirikoshi

Cblt wrote:

1.9 Korzystanie z Visual Settings jest dozwolone.
Proszę o poprawienie tego punktu na mniej ogólnikową zasadę w pełni wyjaśniającą istotę "Visual Settings".
Podczas meczów, można grać mapy z włączonym skinem mapy, włączonymi dźwiękami mapy, rozjaśnionym tłem mapy, włączonym storyboardem lub z włączonym wideo w tle.

Swoją drogą, dziwne jest, że grając już te 2-4 lata, nadal trzeba tłumaczyć takie zasady. No ale ok.
Topic Starter
Kosmit

Cblt wrote:

1.9 Korzystanie z Visual Settings jest dozwolone.
Proszę o poprawienie tego punktu na mniej ogólnikową zasadę w pełni wyjaśniającą istotę "Visual Settings".
Nie, nie biorę udziału.
Cóż wydaje mi się, że chodzi tylko o to, o czym wspomniał już Bober. Aczkolwiek dopytam Loctav'a.

sables48 wrote:

To Loctav wam regulamin wymyślił?
Regulamin jest wyraźnie inspirowany regulaminami obowiązującymi podczas mistrzostw świata.

Hirikoshi chyba nie do końca zrozumiałeś, o co chodzi CBLT'owi i Sables'owi. (Dobra odmiana nicków?)
Hirikoshi

Kosmit wrote:

Hirikoshi chyba nie do końca zrozumiałeś, o co chodzi CBLT'owi i Sables'owi. (Dobra odmiana nicków?)
Szczerze, nie mam pojęcia co tutaj jeszcze można wyjaśniać. Chcesz grać z VS, to grasz - nie chcesz, to nie grasz.
Bass
Nie wiem co robie,


ale wpiszcie mnie W
Marcin

Cblt wrote:

Zasada jest zbyt ogólnikowa i chciałbym wiedzieć co mają organizatorzy na myśli mówiąc o "Visual Settings". :v

sables48 wrote:

Chcesz powiedzieć, że jedyne Visual settings o jakich mowa to te?: https://osu.ppy.sh/wiki/Visual_Settings#Visual_Settings
Jestem ciekaw w jaki sposób byłoby sprawdzane czy ignorowałem skórkę beatmapy gdyby nie zezwolenie na Visual settings, dzięki.
Biorę udział w turnieju, proszę o poprawienie tego punktu na mniej ogólnikową zasadę w pełni wyjaśniającą istotę "Visual Settings".
Swoimi słowami, jasno, ładnie i bez zbędnych problemów.


waćpanie, przestań szukać zwady na siłe, ta zasada wziela sie od zmiany nazwy z "Fun Spoiler" do "Visual Settings" bez zmiany calej zasady. to jest nazwa własna.
WujekGrzyb
"Visual settings" to nazwa niejednoznaczna? Nie wiedziałem, że można to zrozumieć w dwojaki sposób. Ile gram w tę grę i znam angielski na poziomie komunikatywnym uważam, że nie da się tego zrozumieć inaczej jak sekcja ustawień rozgrywki.

Chwila, jeszcze dla pewności sprawdzę w Google..




KABUUM!
Ktoś ma jeszcze pytania, coś wam przetłumaczyć? :3
Empress Junko
Tak, jak dla mnie wystarczające wyjaśnienie dla nowych graczy. 8-)
-Maus-
Czy tylko mi się wydaje, że prośba o wyjaśnienie tego to szukanie dziury w całym? Przecież wiadomo, że chodzi o całą tę sekcję, na chuj drążyć temat :v
Akenoo

Transformau5 wrote:

Czy tylko mi się wydaje, że prośba o wyjaśnienie tego to szukanie dziury w całym? Przecież wiadomo, że chodzi o całą tę sekcję, na chuj drążyć temat :v
Zapisz sie i ty kostek :v
Hirikoshi

Kosmit wrote:

Komentatorzy: streeteelf, WujekGrzyb, Krzysiek, Kosmit
No nieźle :D
-Maus-

globerosss wrote:

Transformau5 wrote:

Czy tylko mi się wydaje, że prośba o wyjaśnienie tego to szukanie dziury w całym? Przecież wiadomo, że chodzi o całą tę sekcję, na chuj drążyć temat :v
Zapisz sie i ty kostek :v
:v
Krzysiek
OK chłopaki i dziewczyny z czołówki CtB, czemu się nie wpisaliście?
-Maus-
Treningi do MWC, OWC, TWC i CWC, nie rozerwę się.
Nadger

Krzysiek wrote:

OK chłopaki i dziewczyny z czołówki CtB, czemu się nie wpisaliście?
moze nie kazdy ma ochote na granie w turnieju
Topic Starter
Kosmit
Zmiany w regulaminie

1. Zasady ogólne
1.4 Turniej będzie rozgrywany w systemie brazylijskim (podwójna drabinka).

3. Informacje o pojedynczych meczach
Każda mapa będzie rozgrywana z włączonym modem No-fail.

Dodatkowo
Dodano terminarz, oraz informacje o nagrodach.
BoberOfDarkness
Lets roll.


#50
Kamikaze
Kosmit: Jedyne co może Ci stanąć na drodze po darmowego supportera to: Nie zapisałeś się v.v
Ja po free supportera
Topic Starter
Kosmit

-Kamikaze- wrote:

Kosmit: Jedyne co może Ci stanąć na drodze po darmowego supportera to: Nie zapisałeś się v.v
Ja po free supportera
Dalej się nie zapisałeś ^^
Topic Starter
Kosmit
Informacje o przebiegu eliminacji

Sędzia zaprosi wszystkich graczy z danej grupy 15 minut przed meczem.
Spośród 13 wyselekcjonowanych map, każdy gracz musi zbanować jedną. (Gdy któryś gracz się nie pojawi, zostanie zbanowana losowa mapa.)
Pozostałe mapy zostaną rozegrane. Po każdej mapie, w zależności od zajętego miejsca gracze będą otrzymywali punkty:
1-sze miejsce: 6p
2-gie miejsce: 5p
3-cie miejsce: 4p
4-te miejsce: 3p
5-te miejsce: 2p
6-te miejsce: 1p

Do turnieju wejdzie czterech graczy z największą ilością punktów po szóstej mapie.
W przypadku nie pojawienia się co najmniej pięciu graczy, runda nie będzie rozgrywana.
Krzysiek
Pytanko: kiedy dostaniemy mappool bo eliminacje już wkrótce?
Topic Starter
Kosmit
W eliminacjach bierze udział czternastu graczy, którzy w dniu zamknięcia zapisów, mieli najmniej PP. Grupy są dostępne tutaj
Mappool dla nich pojawi się dziś wieczorem.

EDIT: Mappool został dodany
Topic Starter
Kosmit
Link do Twitch'a został dodany, najprawdopodobniej eliminacje jednak będą streamowane, tak więc zapraszam do oglądania.
WujekGrzyb
HYPE!!!!!1
BoberOfDarkness

WujekGrzyb wrote:

HYPE!!!!!1
2
Topic Starter
Kosmit
Faza grupowa już za tydzień. Swoje grupy znajdziecie tutaj. Mappool zostanie podany jutro.
Hirikoshi
znowu grupa D. lol

cześć tooru, cześć sables'

E: mecz ukami vs. wampir zapowiada się ekscytująco
Axor
[deleted]
Topic Starter
Kosmit
Wtorek wieczór, bądź środa rano.
Axor
[deleted]
BoberOfDarkness

AxorPL wrote:

Dzięki za wrzucenie frozen do mappoola, nie muszę się zastanawiać co zbanować.
:^)
Hirikoshi

AxorPL wrote:

Dzięki za wrzucenie frozen do mappoola, nie muszę się zastanawiać co zbanować.

Kij z frozen. Tam jest love live.
Topic Starter
Kosmit
Paczka z mapami dodana.

Hirikoshi wrote:

AxorPL wrote:

Dzięki za wrzucenie frozen do mappoola, nie muszę się zastanawiać co zbanować.

Kij z frozen. Tam jest love live.
Akurat Love Live'a nie zbanujesz.
Skyleia
.
show more
Please sign in to reply.

New reply