forum

Problem z odinstalowaniem osu!

posted
Total Posts
5
Topic Starter
Laraa123
Witam
Problem leży w tym, że próbuję odinstalować osu!, lecz nie wiem czemu nie mogę. Klikając prawym przyciskiem na ikonkę osu! w "Programy i funkcje" (odinstalowywanie) nic się nie pokazuje. Co lepsze, tylko osu! nie da się odinstalować, reszta normalnie się da. Nie mam zielonego pojęcia co zrobić, nie znam się na komputerach. Może ktoś pomóc?
Jak coś system operacyjny to Windows Vista (tak wiem, że słabo).
Gdy jakiejś informacji brakuje to mogę dodać.
Z góry dziękuję
Zamieszczam screen, może coś pomoże
W D Gaster
Mam mały pomysł, ale nie wiem czy nie wywoła to pewnych komplikacji (o których póżniej)
Może poprostu postaraj się wejść w tą ścieżkę C:\Users(lub Użytkownicy)\"TwojaNazwaUżytkownika"\AppData\Local\osu!
i najzwyczajniej w świecie usuń folder osu!

Jak już wspominałem wcześniej mogą nastąpić pewne niepożądane skutki w postaci pustych plików osu! w rejestrze czy gdzieś indziej gdzie osu! mogło zostawić swoje "niewidzialne" pliczki

Potraktuj to jako ostatnią deskę ratunku. Może ktoś "mądrzejszy" ode mnie napisze coś ciekawszego i bezpieczniejszego. ;)
Anti Fun
Bez problemu można usunąć folder, ccleaner resztę doczyści
Topic Starter
Laraa123
Sama wcześniej chciałam usunąć folder osu!, ale myślałam, że to nie rozwiąże problemu. No jednak przekonaliście mnie i usunęłam. No dobra dzięki za pomoc
MikuMikuAKAKaty
Ja też wam dziękuje, mi też to pomogło
Please sign in to reply.

New reply