forum

HDHR osu!

posted
Total Posts
6
Topic Starter
Verniki
Witam. Jako, że coś w tej grze już osiągnąłem(Dla mnie to już sporo), gram od jakichś 4 miesięcy, chciałbym nauczyć się grać HDHR. Są na to jakieś "magiczne" sposoby prócz grania(Zakładam, że nie.)? Czy macie może jakieś porady jak dobrze się nauczyć tych dwóch modów(Uczyć się równolegle, czy po kolei)? Podczas grania moda DT, nie mogę się przestawić znowu na ar 8,9. Czy jeśli bd długo ćwiczył HR to czy może się to później odbić na graniu no-mod ?
velia
-
Advantan
PO PROSTU GRAJ.
Nie ma czegoś takiego jak "już coś osiągnąłem w tej grze". Jeżeli tak mówisz mając 20k rankingu, to najwyraźniej gówno grasz.

Witam. Jako, że coś w tej grze już osiągnąłem(Dla mnie to już sporo), gram od jakichś 4 miesięcy, chciałbym nauczyć się grać HDHR. Są na to jakieś "magiczne" sposoby prócz grania(Zakładam, że nie.)?
Czy ktoś mi powie, czy mogę w godzinę stać się super pro jak ciasteczkowy azjata? Są jakieś magiczne sposoby? Zakładam, że nie, ale pytam.
Anti Fun
Ja bym ci radził ogarnąć dobrze no-moda, a potem dopiero zabierać się za HR. Możesz spróbować grać jeszcze z samym Hiddenem, ale Hardrocka nie ruszaj, OD 10 i niskie CS będzie dla ciebie zabójcze jeśli nie ogarniasz mapek bez DT
AmaiHachimitsu

Mustang1x1 wrote:

Hardrocka nie ruszaj, OD 10 i niskie CS będzie dla ciebie zabójcze jeśli nie ogarniasz mapek bez DT
No i bardzo dobrze, hardrock uczy grac przez placz i lzy
Barciok
Po pierwsze: Ogarnij co najmniej mapy stars>5 żeby je robić na 3/4 combo i 98-99% acc. Potem zacznij grać samo HR, żeby przyzwyczaić się do AR i tego że jak mrugniesz to masz przejebane (apo wypowiedzi Amaia - łzy pomagają). Jak uznasz że umiesz HR (do zobaczenia za rok) dodaj HD~
Please sign in to reply.

New reply