forum

Ranking.

posted
Total Posts
12
Topic Starter
Haiko_Player
Witam mam pytanko, ile ja mam grać, aby się pojawił ranking "krajowy"? :) Dziekuję za odpowiedź. ;)
Advantan
Wystarczająco.
-Maus-
Ale że co, bo w ogóle nie czaję pytania? xd
velia
-
sables
Korzystając, że istnieje ten temat odwrócę pytanie - ile trzeba nie grać w dany tryb by zniknął z profilu graf przedstawiający ranking? Słyszałem, że miesiąc, ostatni raz taiko ruszałem z 1,5 miesiąca temu i jak widać ranking dalej aktywny. Wystarczy miesiąc niegrania w dany tryb czy miesiąc braku jakiejkolwiek aktywności? Just asking.
WujekGrzyb
step 1) czekasz aż pojawisz się na szaro w rankingu (otrzymujesz status emeryta), tu jest tego sporo https://osu.ppy.sh/p/pp/?m=3
step 2) czekasz duuużo czasu aż znikniesz z rankingu, wtedy chyba też znika Ci wykres z profilu. Myślę że to trwa około roku.
DarkStoorM

sables48 wrote:

~
Ranking z profilu znika w przeciągu trzech miesięcy zerowej aktywności (troszkę ponad, mój zniknął kilka dni po tym terminie).
To samo tyczy się rankingu krajowego, z rankingu znikasz po trzech miesiącach (j/w), po miesiącu Twój nick będzie szary.
Rori Vidi Veni
eryyreyeryteytrytryrteyrtyrt
-Maus-

Rori Vidi Veni wrote:

ale ABCD rzuciła manię tuż po MWC i ciągle ma ranking

!?
DarkStoorM
Nie wiem, może to zależy od tego ile się gra, wcześniej po trzech miesiącach u mnie nie było rankingu. Nie wiem, niedługo sam stąd spadam, to sprawdzę jeszcze raz xD
WujekGrzyb
W rankingu widziałem dużo ludzi offline od 6, 7 miesięcy i wygląda na to, że jeszcze trochę pobędą. Dowód: https://osu.ppy.sh/u/4140104
Modren

sables48 wrote:

Korzystając, że istnieje ten temat odwrócę pytanie - ile trzeba nie grać w dany tryb by zniknął z profilu graf przedstawiający ranking? Słyszałem, że miesiąc, ostatni raz taiko ruszałem z 1,5 miesiąca temu i jak widać ranking dalej aktywny. Wystarczy miesiąc niegrania w dany tryb czy miesiąc braku jakiejkolwiek aktywności? Just asking.
Z doświadczenia powiem tak: Po niegraniu przez 2-3 miesiące gracz staję się tym szarym, ale ranking będzie nadal póki po tym czasie nie zagra się (z wynikiem) jednej mapki. Ja miałem przerwę listopad-styczeń (to było tak około 2,5 miesiąca) i byłem tym szarym, ale pp (ranking) miałem. Pod koniec stycznia znikło mi pp po zagraniu jednej mapki, a wróciło po zagraniu drugiej (konieczne jest by były wyniki). Oczywiście dla każdego trybu oddzielnie. Mam nadzieję, że pomogłem. ^^
Please sign in to reply.

New reply