forum

Tablety do osu!

posted
Total Posts
138
show more
Galkan
Przeniosłem ostatnie kilka postów z nowego tematu do tego.

trinki - rozejrzyj się czasem po forum, zanim stworzysz nowy wątek.
Sullienite

MikolajPL wrote:

Witam. Chciałem się spytać co z Wacom Bamboo Touch CTT-460? Bo niby też 460, ale nie znam się i nie wiem czy jest jakaś różnica z CTL/CTH. Można brać do osu, czy lepiej coś innego? Budżet to 200zł.
to jest tablet tylko i wyłącznie dotykowy, taki touchpad jak od laptopa tylko że podpinany, do osu raczej nie za bardzo.

szukaj wśród ctl/cth
MagickStalker

Sullienite wrote:

to jest tablet tylko i wyłącznie dotykowy, taki touchpad jak od laptopa tylko że podpinany, do osu raczej nie za bardzo.
szukaj wśród ctl/cth

Dzięki za info choć i tak poddałem się i zamówiłem One S by Wacom, parę osób na /polish poleciło go, a zawsze mogę odstąpić od transakcji lub sprzedać jeśli będzie coś nie tak. ;)
Litonafide

MikolajPL wrote:

Sullienite wrote:

to jest tablet tylko i wyłącznie dotykowy, taki touchpad jak od laptopa tylko że podpinany, do osu raczej nie za bardzo.
szukaj wśród ctl/cth
Dzięki za info choć i tak poddałem się i zamówiłem One S by Wacom, parę osób na /polish poleciło go, a zawsze mogę odstąpić od transakcji lub sprzedać jeśli będzie coś nie tak. ;)
Problemów raczej mieć z nim nie będziesz . Widzę, że dokonałeś takiego samego wyboru jak i ja :) tak czy siak po niecałym miesiącu korzystania z niego uważam go za sprzęt godny polecenia do gry w osu! :)
Oski12821
Hej, mam takie pytanie, nie orientuje się za bardzo w temacie, ale czy tablet WACOM Intuos Draw S CTL-490D będzie dobry ?
Dodam, że gram już bez problemu mapki po 3-3,5* ale już z 4* mam problem (nie nadążam myszką) i dlatego stwierdziłem że powinienem
kupić tablet. Z góry dzięki :)
Jestem leworęczny, jakby to miało jakieś znaczenie.
AyaTengu

Oski12821 wrote:

Hej, mam takie pytanie, nie orientuje się za bardzo w temacie, ale czy tablet WACOM Intuos Draw S CTL-490D będzie dobry ?
Dodam, że gram już bez problemu mapki po 3-3,5* ale już z 4* mam problem (nie nadążam myszką) i dlatego stwierdziłem że powinienem
kupić tablet. Z góry dzięki :)
Jestem leworęczny, jakby to miało jakieś znaczenie.
Tablet nie sprawi, że magicznie nauczysz się grać o pół gwiazdki lepiej :v
Oski12821
... Jakbym tego nie wiedział, z resztą to już nieaktualne :)
Saeros0
Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś posiada tablet XP-Pen G430 i może się wypowiedzieć na jego temat.
Lincher

Saeros0 wrote:

Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś posiada tablet XP-Pen G430 i może się wypowiedzieć na jego temat.
Powierzchnia tabletu jest wykonana z akrylu, raczej nie powinnien się bardzo ściarać.
Ja swojego czasu miałem podobny, tyle że "biedronkowy". Jak wiadomo jakość była słaba i dodatkowo końcówka od pena też nie była stabilna.
Tablet dobrze przylega do podłoża.
;)
Lincher
btw. Ja z kolei klasycznie Wacom Bamboo CTH-470. Calutki starty wraz z końcówką pena. :(
Dlatego też gram na myszce. 8-)
Vzzuu
Witam
Gram w osu już kawałek czasu (z przerwą w międzyczasie). I mam już 50 lvl i optymalnym poziomem trudności jest 4-5,5 gwiazdek(czy tam nutek w moim skinie :P) Wszystko to robiłem myszką. Fajnie mi się nią gra. Ale jako że jestem grafikiem, a przynajmniej się uczę, mam zamiar kupić tablet do rysowania ale przy tym taki który nadaje się do osu. Szukałem w necie i większość polecała Wacom Intuos CTH-480 ale w żadnym sklepie go już nie ma :cry: Ale większość tych postów które go polecały były z 2013 roku więc może jakaś nowsza wersja już jest ? Albo jakaś alternatywa ? Jaki tablet polecicie tak do 300 zł ?
Byle nie intuos cth-490 bo miałem wątpliwą przyjemność grać na tym u znajomej.. nie polecam.
(i nie piszcie komentarzy że wraz z kupnem tabletu nie podskoczy skill samoistnie bo doskonale to wiem :D )
Sometimes69_old
W jakich sklepach można je kupic w Polsce?
xBenkQ
Co zakupić zastanawiam sie już z dłuższy czas i poprostu ciężko mi sie zdecydować Zakupić Xp-Pen G430 czy lepiej Huion 420 ?
AyaTengu

xBenkQ wrote:

Co zakupić zastanawiam sie już z dłuższy czas i poprostu ciężko mi sie zdecydować Zakupić Xp-Pen G430 czy lepiej Huion 420 ?
Chujon kup.
Pablis
xxx (do usunięcia)
KraniQ
Pytanko, posiadam one by wacom S(troszku potargany przez zycie) i chciałbym się przerzucić na coś lepszego nie chciałbym wydać więcej niż 350 zł. Mógłby ktoś doradzić jaki tablet jest godny polecenia w takiej cenie? :) cena oczywiscie moze być niższa, Pozdrawiam :)
Supoix
Warto kupic tablet GENIUS EASYPEN I405X
salvia palth
Nie.
AyaTengu
Genius nie robi tabletów tylko ich atrapy.
Marisu
;_; Jestem (NIE)szczęśliwym posiadaczem Pentagrama Virtuoso (za którego dałem 100zł XD) , po paru poprawkach coś tam się udało ale i tak Wacomy są najlepsze...
AyaTengu

Gentanox wrote:

;_; Jestem (NIE)szczęśliwym posiadaczem Pentagrama Virtuoso (za którego dałem 100zł XD) , po paru poprawkach coś tam się udało ale i tak Wacomy są najlepsze...
Pentagram?
Ktoś ci przykładał pistolet do głowy kiedy go kupowałeś?
Za stówkę spokojnie kupisz używany vacoom.
Marisu
Kolega (NIBY)grafik... i to niebyle jaki pistol tylko Colt'a Navy ;_;
Supoix
Mam pytanie czy tablet Wacom Bamboo Pad (CTH-300K)jest dobry do osu jest bezprzewodowy?
Zain Sugieres
Bezprzewodowy tablet = nie
ayykapu
?
AyaTengu
Bez roznicy.
Nadger
no nie bez różnicy bo wacom > huion, zawsze
Almound
Witam, jaki tablet powinienem kupić do 350zł?
Z tego co szukałem kupno wacoma ctl-480s jest chyba nie możliwe, a znowu ctl-490 ma jakieś opoźnienia(?)
Jaki tablet powinienem w takim wypadku kupic do 350zł?
Czy może czekać aż w jakimś sklepie pojawi sie ctl-480?
Quezmox
Czy Ctl-472 S to na prawdę to samo co wersja 471 tylko odnowiona? bo nie wiem czy opłaca się kupić a aktualnie nie mogę nawet za bardzo znaleźć 471.
mate on osu
Hej, jaki tablet do osu do jakiś 175 zł?
Kaimek
Huion xdddd
Ikarishi
Dlaczego mam tak, że w moim Huionie (GT-220) nie mogę przejść hardów/insane'ów, a myszką umiem bez problemu?
Mam się przerzucić na myszkę czy dalej grac tabletem?
daniper
Witam, usuńcie post jeśli kwestia tego tabletu była poruszana, wybaczcie ale nie chciało mi się czytać wszystkich postów, po przeczytaniu pierwszych 25ciu. Panie Moderatorze, drodzy gracze, co sądzicie o tym tablecie? Warto brać czy nie? (Jestem w NL więc to jedyna opcja zakupu (mówię o portalu)) https://www.amazon.de/gp/product/B01LF2M4TQ/ref=s9_acsd_top_hd_bw_bT796N_c_x_2_w?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=merchandised-search-4&pf_rd_r=SXKYX9MAVHVPDYTCRM92&pf_rd_t=101&pf_rd_p=8875abaa-198c-571d-89fa-1eb6d2eabed0&pf_rd_i=430217031
ZenKit0
O Wilchq zapomniałeś xD
Miinori
Jaki tablet, który jest aktualnie dostępny na rynku jest najlepszy?
Bo wacom 480 już nie jest od dawna produkowany ;/
Amorman
opłaca sie Huion H430P?
tak z ciekawości pytam
Luszer
Posiadam tablet xp-pen g430s I bardzo polecam :D. Posiada lekki, wygodny, bezbateryjny (nie trzeba ładować ani nic na ten temat, wymieniać baterii również nie trzeba) rysik. Posiada także bardzo niski input lag (opóźnienie) oraz wystarczające pole do ustawienia ustawień(?) Pod siebie. Ogólnie to polecam ^^
dellar68
Co myslicie nad tym? Chcialbym go kupic : https://www.ceneo.pl/52865361
Repulles

dellar68 wrote:

Co myslicie nad tym? Chcialbym go kupic : https://www.ceneo.pl/52865361

Dołóż 100 zł i kup wacom one
iLSSi
Osobiście polecam Wacom One (CTL-472), który jest dostępny (przynajmniej w moim mieście) za 200zł w Media Expert. Może nie jest to jakiś z najnowszych modeli, ale godny polecenia. Było prawdopodobnie pytanie o wkłady do piórka. Nie wiem jak w przypadku innych firm, ale Wacom dodaje kilka na wymianę do zestawu, bo chcąc czy nie chcąc - ścierają się.
Jednak jak autor posta napisał - nie kupujcie tableta tylko do osu po 3 miesiącach gry, bo nie wiecie czy wam się nie znudzi. Tablet będzie rzucony w kąt a pieniądze zmarnowane.
show more
Please sign in to reply.

New reply