1. osu! forums
  2. Language Specific
  3. Other Languages
  4. Polski

show more
posted
Mam pytanie czy tablet Wacom Bamboo Pad (CTH-300K)jest dobry do osu jest bezprzewodowy?
posted
Bezprzewodowy tablet = nie
posted
?
posted
Bez roznicy.
posted
no nie bez różnicy bo wacom > huion, zawsze
posted
Witam, jaki tablet powinienem kupić do 350zł?
Z tego co szukałem kupno wacoma ctl-480s jest chyba nie możliwe, a znowu ctl-490 ma jakieś opoźnienia(?)
Jaki tablet powinienem w takim wypadku kupic do 350zł?
Czy może czekać aż w jakimś sklepie pojawi sie ctl-480?
posted
Czy Ctl-472 S to na prawdę to samo co wersja 471 tylko odnowiona? bo nie wiem czy opłaca się kupić a aktualnie nie mogę nawet za bardzo znaleźć 471.
posted
Hej, jaki tablet do osu do jakiś 175 zł?
posted
Huion xdddd
posted
Dlaczego mam tak, że w moim Huionie (GT-220) nie mogę przejść hardów/insane'ów, a myszką umiem bez problemu?
Mam się przerzucić na myszkę czy dalej grac tabletem?
posted
Witam, usuńcie post jeśli kwestia tego tabletu była poruszana, wybaczcie ale nie chciało mi się czytać wszystkich postów, po przeczytaniu pierwszych 25ciu. Panie Moderatorze, drodzy gracze, co sądzicie o tym tablecie? Warto brać czy nie? (Jestem w NL więc to jedyna opcja zakupu (mówię o portalu)) https://www.amazon.de/gp/product/B01LF2M4TQ/ref=s9_acsd_top_hd_bw_bT796N_c_x_2_w?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=merchandised-search-4&pf_rd_r=SXKYX9MAVHVPDYTCRM92&pf_rd_t=101&pf_rd_p=8875abaa-198c-571d-89fa-1eb6d2eabed0&pf_rd_i=430217031
posted
O Wilchq zapomniałeś xD
posted
Jaki tablet, który jest aktualnie dostępny na rynku jest najlepszy?
Bo wacom 480 już nie jest od dawna produkowany ;/
posted
opłaca sie Huion H430P?
tak z ciekawości pytam
posted
Na inne marki nie warto patrzeć ? NP: Xp pen G640 LUB G430S ;P
posted
Co myslicie nad tym? Chcialbym go kupic : https://www.ceneo.pl/52865361
posted

dellar68 wrote:

Co myslicie nad tym? Chcialbym go kupic : https://www.ceneo.pl/52865361

Dołóż 100 zł i kup wacom one
posted
Osobiście polecam Wacom One (CTL-472), który jest dostępny (przynajmniej w moim mieście) za 200zł w Media Expert. Może nie jest to jakiś z najnowszych modeli, ale godny polecenia. Było prawdopodobnie pytanie o wkłady do piórka. Nie wiem jak w przypadku innych firm, ale Wacom dodaje kilka na wymianę do zestawu, bo chcąc czy nie chcąc - ścierają się.
Jednak jak autor posta napisał - nie kupujcie tableta tylko do osu po 3 miesiącach gry, bo nie wiecie czy wam się nie znudzi. Tablet będzie rzucony w kąt a pieniądze zmarnowane.
posted
wiem że może nigdzie nie pisze że jest polecany do osu! ale ja korzystam z Wacom Intuos S (CTL-4100WLE-N) idk... bardzo przyjemnie mi się gra nim. Chociaż kupiłem go kilka tyg. temu...
Ja głównie kupiłem go do robienia animacji ale to już inna bajka. Dzięki! Pomogło! (głównie kiedy kupić tablet graficzny)
posted
Mam takie pytanie odnośnie Wacoma CTL-472. Ustawiłem sobie obszar, który jest dla mnie odpowiedni, lecz jednak mam problem, że tak powiem z klikaniem kółek które są blisko rogu monitora. Myślałem nad zmianą obszaru na mniejszy, jednak nie gra mi się wtedy komfortowo. Zmienić chwyt pena? Co myślicie?
show more
Please sign in to reply.