forum

To nie jest kolejny topic do hejtowania tabletow :3

posted
Total Posts
8
Topic Starter
Ssindossa
Witam!
Poszukuje taniego tabletu, a do tego kilka informacji.
hejty w tym temacie beda ignorowane ;3
tablet chcialbym kupic najlepiej do 100, gora 150 zl. Tablet mialby sluzyc glownie do gry w osu! Do tego prosze o informacje, typu, jak czesto trzeba koncowki wymieniac (po mniej wiecej ilu godzinach gry), oraz gdzie takowe koncowki mozna dokupic, oraz ich cene.
Kilka tematow bylo, aczkolwiek ciezko w nich sie przekopac przez posty, gdzie ludzie staraja sie wyglosic swoja opinie, ze mysz=tablet.
Gram w osu! Juz pare lat, gram mysza oraz klawiatura i doszedlem do wniosku, ze czas zaczac gre na tablecie.

Wszystkie mile posty z propozycjami oraz pomoca na pytanie mile widziane :3

A kto hejtuje ten jest glupek! :D
Topic Starter
Ssindossa
///nie wiem gdzie na ipadzie jest edytuj, wiec nowy post. Kill me///

Tablet moze byc uzywany, tylko niech bedzie w jakims normalnym stanie :p
Moja decyzja co kupic jest w Waszych rekach :)
gr0t
t/87183&start=675
Przekop się przez ten topic, jest tam dość rekomendacji. Nikt za ciebie tego nie zrobi.
Ponaddto, "parę lat w osu!" i 300 zagranych map to albo kłamstwo, albo łamiesz regulamin gry grając na różnych kontach.
Szczerze to nie zbliżaj się do tabletu przed global rankiem 15k, nic ci on nie da.
Topic Starter
Ssindossa
Musialem zalozyc nowe konto gdyz hasla zapomnialem przy zmianie pc, a maila na ktorym bylo konto juz dawno nie ma :c i nikt nie chcial mi pomoc bez org maila :c
Kamikaze
*insert tablet hate here*
Topic Starter
Ssindossa
Kupilem wacom one za 159.99, teraz tylko poczekac na dostawe :)

Podsluchalem kiedys, ze koncowki w tabletach graficznych trzeba wymieniac co jakis czas, ktos mi powie co ile mniej wiecej trzeba to robic i gdzie sie je kupuje? :v
Advantan
Jest już temat tabletowy. Sajlens za brak mózgu.
Marcin
Nie ma innych tabletów do gry niż:

- Wacom One

- Wacom Intuos / Bamboo (CTL / CTH od 460 do 480)

- Tańsza ale bardziej chińska alternatywa - Huion.

A nazwa tematu to już w ogóle nieadekwatna do treści.
Please sign in to reply.

New reply