forum

Problem z 'niedochodzącym' kursorem na tablecie

posted
Total Posts
5
Topic Starter
KwasnyPomidor
Witam, mam problem - na tablecie wacom bamboo CTL-470K kursor przy szybszych ruchach "nie dochodzi" do tego miejsca, w które powinien (zacina się w połowie). Jestem pewien, że nie wychodzę poza 'pole aktywne' tabletu i że jest równo ustawiony itp, wymieniłem rysik i nadal to samo. Zaczęło tak się dziać kilka dni temu, kiedy wyskoczył mi komunikat, że z powodu małej ilości pamięci renderowanie grafiki zostanie zmienione z DirectX'a na OpenGL. Potem powyłączałem aplikacje w tle tak jak polecano w komunikacie, ręcznie ustawiłem z powrotem na poprzednie ustawienia ale problem zacinającego się kursora pozostał. Ktoś wie gdzie może być problem i jak go rozwiązać?
spi
Skoro Ci 'nie dochodzi', to już poważny problem. :\
WujekGrzyb
Przeinstaluj sterowniki tabletu i zadbaj o odpowiednią ilość ramu podczas gry.
Knab

spi wrote:

Skoro Ci 'nie dochodzi', to już poważny problem. :\
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raptor Havx
Może warto się najpierw upewnić, że to faktycznie wina samego tabletu ? Najlepiej gdybyś miał możliwość podpięcia wacom'a u znajomego, albo u siebie na innym sprzęcie ; wtedy stwierdzisz czy problem jest natury fizycznej. Jeśli tak to mam nadzieję że tablet jest na gwarancji. Jeśli nie, to jak wspomniał 'WujekGrzyb' należy zabrać się za sprawdzenie sterowników.
Please sign in to reply.

New reply