forum

Tu postuj epickie obrazki itp.

posted
Total Posts
67
Topic Starter
Bass
Temat na wzór z "OFF-TOPICU" tu można dawać także polskie obrazki :D
zaczynam

Brass the Hedgehog
Dawałem już, ale co tam - jeszcze raz D:
Mr Gaddy
CzekoMisiek

xD
Galkan
Old pic is old, Robert.

Tu macie 100% pure Epic (a raczej ePIC)

CzekoMisiek
Może i stare ale jest Epic xD
Pandemoniusz
Np. ja tych cycków nie widziałem, więc dobrze, że dał ten obrazek.

EDIT:

twupack
Kubu
ups
Swistak
twupack
raczej demoralizator ;p

bagnz0r

twupack wrote:

raczej demoralizator ;p

Hm.
"Antyfani anime. Chcesz ich wkurzyc? Wystarcza tylko dwa slowa - "uwielbiam anime"."
Swistak
Jak mi się obrazek ładował z prędkościa 1cm/s, to myślałem, że demot będzie o tym, że o debilach. Cóż... wiele się nie pomyliłem xp.
twupack
fajnie...
CzekoMisiek

Swistak wrote:

Jak mi się obrazek ładował z prędkościa 1cm/s, to myślałem, że demot będzie o tym, że o debilach. Cóż... wiele się nie pomyliłem xp.
Nie obrażaj ludzi którzy oglądają Anime :| Bo mnie obraziłeś ; D
Ryohan
Boże skąd tacy nietolerancyjni ludzie się biorą, to chyba jeszcze efekt popromienny Czarnobyla albo inny chuj. Denerwują mnie już takie komentarze, niby jest wolność słowa, ale tacy ludzie potrafią komentować taki rzeczy tylko na internecie bo w rzeczywistości są małymi zakompleksionymi cipkami. Dość powiadam dość bo zacznę kasować takie idiotyzmy bez pytania
SteRRuM

Ryohan wrote:

Boże skąd tacy nietolerancyjni ludzie się biorą, to chyba jeszcze efekt popromienny Czarnobyla albo inny chuj. Denerwują mnie już takie komentarze, niby jest wolność słowa, ale tacy ludzie potrafią komentować taki rzeczy tylko na internecie bo w rzeczywistości są małymi zakompleksionymi cipkami. Dość powiadam dość bo zacznę kasować takie idiotyzmy bez pytania
Fuck yeah madafakarz!!!
Calom

Ryohan wrote:

Boże skąd tacy nietolerancyjni ludzie się biorą, to chyba jeszcze efekt popromienny Czarnobyla albo inny chuj. Denerwują mnie już takie komentarze, niby jest wolność słowa, ale tacy ludzie potrafią komentować taki rzeczy tylko na internecie bo w rzeczywistości są małymi zakompleksionymi cipkami. Dość powiadam dość bo zacznę kasować takie idiotyzmy bez pytania
Ale o kogo ci chodzi, cebulko? :*
Swistak
Przecież jasne, że o mnie xD.
Heheh Ryo, przecież sobie już tylko jaja robię, nie bierzcie moich wypowiedzi na poważnie, to się mija z celem xp. Podobnie moimi ulubionymi żartami są te chamskie o Żydach i Murzynach, ale na poważnie, to nie uważam, aby byli choć trochę gorszymi ludźmi niż my. Analogicznie mówiąc żarty o "Twojej starej" nikt przecież nie bierze tego na poważnie, że jego konkretna mama szczeka za pociągiami etc. Po prostu sam ironizuję stworzony przez siebie stereotyp. I możesz mi uwierzyć, w realu też potrafię przygadać (co prawda na swój sposób xD, ale w końcu tego mojego stylu się czepiacie xD). I propo kompleksów, to mogę Cię zapewnić, na pewno ich nie mam :D. Jeśli już, to prędzej wyższości xD.
Nie musisz się tak napinać, kiedy żartuję xp.
Jeszcze propo tego obrazka na serio: Żałosny xp. Choć komentarz BagnoGamera pod nim dość celny xD. Rozumiem, że był skierowany we mnie ;P. Swoją drogą, to myślę, że 80% zwykłych ludzi widząc ten obrazek, zgadując podpis, też pomyślałoby, że autor demota chciał ich wyśmiać :D.
Ryohan
Dobra jeżeli tak to wygląda to cofam swoje słowa. Wiesz ostatnio z przyczyn osobistych jestem nonstop wkurwiony :< Ale dzięki w ogóle za wyrozumiałość. BTW: Jak już żartujecie to dajcie gdzieś coś co może nam sugerować, że to faktycznie jest żart xD
twupack
dobjy muzin, pziebadziam.
show more
Please sign in to reply.

New reply