forum

pokaż swoje biurko

posted
Total Posts
333
show more
Topic Starter
niedz
zdjęcie ofc
T4T4NK4
fajna podkładka na myszkę ;P
Syriusz15
Sam się uczysz Japońskiego czy chodzisz gdzieś na zajęcia?
krzychu0700
T4T4NK4- dziękuję
Syriusz15- sam się uczę
Tradey
Ale nic nie przebije zapałek z Biedry (a może Hrabo)
twupack
Obecnie "biurko" o nazwie kosmetyczka. Zmysłowy, stylowy i niezbędny element w życiu samca XXI wieku xD



~yaranaika ^^
Bass
Dobra a ja pokaże swoje, dawno upnąłem na osu(miesiąc temu), ale D:





E: kto zgadnie jaki kanał miałem otwarty wtedy? :D
E2: a kto zgadnie kogo spekciłem XD
Kubu
russian federation.
Syriusz15
Pewnie mnie obsiłeś, bo same 300 widzę :D
Tradey
nic nowego (może głośniczki)
Bodzio
bodzio230 fajna kulka gdzie kupiłeś, ile dałeś? Bo nie wiem czy przepłaciłem ;p
u chinola za 31zł
Engel1996
Ja wkrótce pokaże swoje biurko, tylko zrobie porządki :)
Krytek_old

To zrobione jakiś czas temu, ale prócz tapety i inaczej poustawianych ikon na pulpicie jest bez zmian, no może troszku czasem brudniej ;p Na dodatek co do podkładki, to sb trochę wzorków na niej porobiłem i trochu wytarłem x.X

tak wiem, duży monitor, a właściwie telewizor - 30" xD
Za myszką to nie komórka, tylko palmptop(or pocketPC), po prawej od palmptoa jest N95 a po lewej W910i z lewej strony biurka ukryty jest LG KS360 , pilot od wieży na widoku, do tego gra spellforce 2 [ której praktycznie nie widać bo leża na nim opakowania od rurek z kremem].
Klawiaturka do grania X7 G100. Ten króliczek co leży, to bryloczek od kluczy. Tak na szufladzie nalepka "palacze tytoniu umieraja mlodziej"
Zegarek Casio AW-81 No i w końcu po prawej płyty. a Właśnie, to po prawej to nie zasłona, tylko robi za zasłone, dokładnie to koc, z kotem "pijącym" drinka, jak ktoś bd chciał, to zrobie mu zdjęcie i tu wstawie :D No i burdel z kablami z tyłu ogarnięty już x.X
Keita_old
Jak się gra na takim monitorze? Bo sam się zastanawiam nad kupieniem 32 calowego :)
Krytek_old
A wiesz, trzeba sie przyzwyczaić, no i usiąść w odpowiedniej odległości, a takto bardzo sie wczuwa w gry, no i można pokombinować z grami w 3D :) Jak nie bierzesz w HD, to słabo, bo ja mam to w rodziałce 1280x720 i wszystko jest takie .. duuuże 0.o
Gotori
Moje biurko jak i inne przedmioty widziane na zdjęciu pamiętają jeszcze prawdopodobnie czasy PRLu. No może oprócz mangi xD

Z góry sorry za chujową jakość, ale aparat w telefonie też pamięta czasy PRLu.






UWAGA!

Te biurko wcale nie przedstawia swojej prawdziwej natury - wysprzątane na święta :3
Pandemoniusz
Mam tego samego szczura ;3
twupack
Swego czasu miałem A4TECH x7 coś-tam Fire Red (everyone knows...) Po dosyć krótkim użytkowaniu (4 miesiące) myszka spieprzyła się przy samym złączu z kabelkiem (swoją drogą cienkim jak włosie na klacie) Przez ten niemiły wypadek stwierdziłem jedno: drogie myszki - to nie jest biznes dla mnie ^^

Haha, od początku ten ład zalatywał jakimś grubszym eventem :D Co dziwniejsze - u mnie jest podobnie o.o
Gotori

twupack wrote:

Swego czasu miałem A4TECH x7 coś-tam Fire Red (everyone knows...) Po dosyć krótkim użytkowaniu (4 miesiące) myszka spieprzyła się przy samym złączu z kabelkiem (swoją drogą cienkim jak włosie na klacie) Przez ten niemiły wypadek stwierdziłem jedno: drogie myszki - to nie jest biznes dla mnie ^^

Haha, od początku ten ład zalatywał jakimś grubszym eventem :D Co dziwniejsze - u mnie jest podobnie o.o
sam mam x7 dopiero od jakichś 3 miesięcy ^^ bardzo przyjazna w klikaniu więc jest ok :P
Piotrekol

twupack wrote:

Po dosyć krótkim użytkowaniu (4 miesiące) myszka spieprzyła się przy samym złączu z kabelkiem (swoją drogą cienkim jak włosie na klacie)
powiem tyle:
miałem to samo D: ale byłem sprytny i se naprawiłem i działa jak nowiutka ^^

Pandemoniusz wrote:

Mam tego samego szczura ;3
ten gryzoń jest nadzwyczaj popularny :P
//spam
nom nom nom - zjem to wstawie zdjądko ;p

####
edit
zrobiłem i zapomniałem wrzucić ,_,
SPOILER
tak słuchawki także były naprawiane ;p
Krytek_old
SPOILER

Piotrekol wrote:

twupack wrote:

Po dosyć krótkim użytkowaniu (4 miesiące) myszka spieprzyła się przy samym złączu z kabelkiem (swoją drogą cienkim jak włosie na klacie)
powiem tyle:
miałem to samo D: ale byłem sprytny i se naprawiłem i działa jak nowiutka ^^

Pandemoniusz wrote:

Mam tego samego szczura ;3
ten gryzoń jest nadzwyczaj popularny :P
//spam
nom nom nom - zjem to wstawie zdjądko ;p

####
edit
zrobiłem i zapomniałem wrzucić ,_,
[spoilerbox] tak słuchawki także były naprawiane ;p
[/spoilerbox]

Mam taka sama drukarkę xD
i chyba lubisz kombinować z naprawianiem :P
Keita_old
Ja teraz siedzę na wymianie, więc coś takiego :)
Za jakiś miesiąc jak wrócę do domu wrzucę nowe :D
MLGnom
Waaaa taką samą poduszkę z Shaną kumpel sprzątnął mi sprzed nosa. No i zamiast tego teraz mam poduszkę z Horo. :P
Bodzio
Moja myszka A4Tech X7 już rok działa bez zastrzeżeń (i chwała jej za to xD)
żeby nie spamować wrzucę fotę (aktualnie siedzę u siostry więc biurko nie moje xD)
sry za lipną jakość, ale nie chce mi się cyfrówki szukać
Piotrekol
update:
SPOILER
<cry> ten monitor aż się prosi żeby go włączyć a nie mam jak(karta graficzna ma przyjść dopiero w przeciągu 3-4dni D:)
krzychu0700
To ja się pochwalę moją nową ścianą i obrazkami z Black Rock Shooter :D
Gotori

Piotrekol wrote:

update:
SPOILER
<cry> ten monitor aż się prosi żeby go włączyć a nie mam jak(karta graficzna ma przyjść dopiero w przeciągu 3-4dni D:)
zaraz Ci spadnie ten monitor ^^ (po lewo)

aha, to wrzucę jeszcze zdjęcie podczas gry ^^



tak, miejsca mam od chuja, wiąże się to z małą ilością combo brake'ów
Mavok


Ściany nie ma, ale też jest zaje... (jest kawałek okna)

Mysza to Razer Abyssus, jakby kto pytał.
Bodzio
kk to moje biurko w moim domku xD
Keita_old

Mysz: Logitech G9x
Tablet: WACOM Bamboo
Klawiatura: Razer Blackwidow
no i mój kochany telewizorek lg 32 cale :P
Topic Starter
niedz
jak sprawuje sie blackwidow?bo mam niecny zamiar zacząć żebrać,a to jedyna klawiatura mechaniczna którą udało mi sie znaleść ._.' (cienko szukam,wiem :3)
Keita_old
Trochę głośny click (do czego bardzo szybko da się przyzwyczaić) i to jest jej jedyny minus.
Bardzo szybki czas reakcji, niewielka siła potrzebna do naciśnięcia klawisza i do tego klawisz wraca do pozycji poczatkowej praktycznie natychmiast. Dla mnie jest genialna :)

edit:
jesli dobrze pamietam to z mechanicznych na polskim rynku dostepna jest tylko Steelseries 6gV2, ale IMHO jest paskudna, no i z tego co ludzie pisza klik jest duzo glosniejszy niz razera.
Topic Starter
niedz
also,to prawda że ma taki epic anti-ghosting że da sie nacisnąć wszystko na raz?o.o'
Keita_old
Próbowałem do 8-miu naraz i działało :P
Więc sądzę, że da się nawet więcej i problemu by nie było :)
Aki Evans
Ustawieni "PRO GAME"- wieczorkiem dam ustawienie "Anime Time"

PS. te gazety to anty sracze na papugi :D
Grzywa
No to coś ode mnie.
Niko
 
sajdor


i w ogóle to siema ^^
SatoshiHoujou
Dam 2 zdjęcia mojego "biurka" na których jest siostra.




nruu
A to stanowisko dowodzenia mojej osoby - wyjątkowo posprzątane!

show more
Please sign in to reply.

New reply