forum

pokaż swoje biurko

posted
Total Posts
333
show more
Astar


:^)
gadrin
Moja ninja stacja

zzqWilliam

GadrinCabbage wrote:

Że co proszę? ;o
Kisiel
CuteCurry

zzqWilliam wrote:

BTW. Jeżeli ktoś dopatrzył się w lewym górnym rogu mojego planu lekcji i się dziwi że mam tak mało tego to wyjaśniam: mam nauczanie indywidualne. Czemu? A bo lubiłem sobie w szkole siekierą porąbać i po prostu mieli dość rozwalonych ławek i krzesełek. Oczywiście żartuję xD Nie jestem typowym gimnazjalistą, jestem inteligentny i to dlatego. Boję się szkoły, boję się ludzi w niej. Moi "rówieśnicy" (o ile mogę tak nazwać dzieciaki z inteligencją pszczoły) zryli mi psychę do tego stopnia że w podstawówce gdy byłem jeszcze małym chłopcem to płakałem że nie chcę iść do szkoły. Tak, prześladowano mnie, szydzono sobie ze mnie, po prostu ludzie mnie nienawidzili. Na szczęście były zawsze te 2-3 osoby które mnie broniły ale w gimnazjum po prostu nie wytrzymałem psychicznie i w połowie klasy 1. gimnazjum ze strachu przestałem chodzić. I tak wyszło to że mam indywidualne. Nie ma mi czego zazdrościć tak jak mój przyjaciel bo to naprawdę nie jest łatwo tak żyć. Arigato.
A w chińskich bajkach cały czas uczą, żeby chodzić z głową do góry i w ogóle. Tchórz, cienias, lamus. >:
zzqWilliam
Ale śpi (nadal będę tak mówił bo to śmieszne hehe) ja Shaman Kinga obejrzałem dopiero jakiś rok temu, tak to nie znałem tej tajnej hyńskiej mocy :(
Bass

Astar wrote:



:^)
hehe cola z biedronki i toradora :^)
cyngiel
Robione ogórkiem.
Cydros
Astar oddawaj klawiaturę ;_;
Astar
3 współżycia i twoja :)
QuarioX
Tragiczne miejsce do grania, nie polecam.
Advantan

Najgorszy Gracz wrote:

Tragiczne miejsce do grania, nie polecam.
Ale kot jest cudowny. ;~;
Naafam
Dobry kotek, jadłabym.
Advantan

Hinaa-chan wrote:

Dobry kotek, jadłabym.
Sorry, ale ten kot jest już mój. Zaklepałem go. Jestem tutaj fanem kotów (brakuje mi Katsu) więc nie masz żadnego prawa dotykać tego kota.
Jeśli jednak dotkniesz, to zabiję cię i zgwałcę ciało.
QuarioX
Nie na sprzedaż 8-)
Advantan
Ja go po prostu zaklepałem i jest mój. Dziwna perspektywa zdjęcia. Nie wiem czy to "biurko" jest takie wysokie, czy to tylko taka iluzja i ta wysuwana część jest bardzo nisko. Monitor też strasznie daleko. Zrób zdjęcie z większej odległości, albo wytłumacz.

P.S. Na PW daj mi więcej zdjęć kota - to nie pytanie, czy prośba. To jest rozkaz.
Naafam

Advantan wrote:

Sorry, ale ten kot jest już mój. Zaklepałem go. Jestem tutaj fanem kotów (brakuje mi Katsu) więc nie masz żadnego prawa dotykać tego kota.
Jeśli jednak dotkniesz, to zabiję cię i zgwałcę ciało.
Dobrze więc, oddaję Ci wszystkie koty świata. Jestem na diecie, gustuje w chomikach na dzień dzisiejszy~

Ewentualnie w martwych ludzkich ciałach, ale to tak tylko na marginesie.
QuarioX
Może to kwestia przyzwyczajenia, ale mnie się nie wydaje, że jest za nisko, a monitor normalnie D:
Advantan
Może to kwestia tego, że te szufladki wydają mi się takie duże, jakby naprawdę robiły dużą "przerwę" i jest strasznie wysoko ten monitor. Wysoko i daleko wsunięty. Ja osobiście wszystko (mysz, klawiaturę, monitor) na górnym blacie. Nigdy nie przyzwyczaiłem się do grania na tym wysuwanym. Tak dziwnie! Dlatego mi się to wydaje takie dziwne i nieprzyjemne.
QuarioX
Bo w sumie takie jest xD
-Gintoki
Najgorszy, i tak masz lepiej ode mnie. Ja muszę na leżąco grać ;-;
Biurka nie posiadam :3
Dess1210
A myślałam, że ja i moje przenośnie biurko mamy kiepsko~~ Wygrałeś w tym momencie ^^.


Jakość...nie powiem jaka, ale mniej więcej widać. Stoliczek pod laptopa i granie na łóżku, bo biurko zawalone książkami...
Fapable
Byłam u Advantana i paczcie jakie fotki z nim sobie zrobiłam, właściwie to z jego biurkiem:

Bass
a
gaming

ok :^)
Ciunek
W Gdańsku w mieszkaniu moim biurkiem był szklany stolik wysokości 20cm ;_; nie grało się na tym zbyt wygodnie w stepmanię (ani w cokolwiek innego). Niektórzy też tu fajnie mają widzę, lol.
Piotrekol
www necro.pl
;;
Marcin
Gdzie twoj drugi monitor
zzqWilliam
Laysy najważniejsze :v
Piotrekol

Marcin wrote:

Gdzie twoj drugi monitor
akademik- nie zabrałem u:
Gotori


VC 24/7 :D

co to za kartę otrzymałeś?
DeletedUser_613592
Gotori:

Boots cat.
Fapable
Nowa szkoła, nowe biurko:
klubek
WujekGrzyb

Fapable wrote:

Nowa szkoła, nowe biurko:
Otwarty dokument tekstowy, że niby zakuwasz :D
Lircia

klubek wrote:

Panda najlepsza.
spi
O, Panda jest z tobą cały czas. <3
Hawzone
Oto i moje "wygodne" stanowisko
spi
Muszynianka najlepsza. Zaraz obok Cisowianka.
Tidek
A o to moje biurko.

Advantan
Czemu trzymasz na swojej głowie(?) sprzęt, a krzesło stoi koło ciebie?
Zamknij klape.
show more
Please sign in to reply.

New reply