forum

Mam problem

posted
Total Posts
31
Topic Starter
Yksove
Siemanko,
Gram w osu od trzech tygodni i niestety zauwazylem coraz mniejszy progress w mojej grze. Stanalem od paru dni na mapach ar 9 cztero gwiazdkowych a trudniejszych nie moge przejsc . Co mam robic? Nie widze nawet szans na przejscie takich map jak Scarlet Rose
klubek

Yksove wrote:

Siemanko,
Gram w osu od trzech tygodni (...) Nie widze nawet szans na przejscie takich map jak Scarlet Rose
Albo jesteś trollem, albo "tak bardzo" newbie.

Mnie to aż dziwi, że tacy nowi gracze wiedzą już co to jest w ogóle AR.. Serio, już wolę, żeby to po prostu byli casualowi gracze wchodzący raz na jakiś czas grając swoje ulubione openingi czy inne piosenki z anime albo cokolwiek co im się podoba, po prostu żeby mieć fun i nie patrzeć na pierdoły typu ar, od, etc.

Słuchaj, po prostu graj.. graj dużo. Graj dużo map, poznawaj nowe mapki, graj różne poziomy trudności, nie przejmuj się zbytnio rankingami, miej z tego przyjemność. Nie wyznaczaj sobie celów takich jak przejście Scarlet Rose, może kiedyś. Są dni lepsze i gorsze. Pewnie masz po prostu wrażenie, że "stanąłeś w miejscu". Po prostu graj. Z czasem będzie Ci szło lepiej i lepiej. Zaufaj mi, jestem w końcu psem, woof.
Advantan
A my nie mamy rozwiązania. Czołem.
Hawzone
Yksove, ja również nie mam rozwiązania na Twój problem, jednak na pocieszenie możesz zobaczyć sobie mój ranking (gram codziennie minimum 1h albo więcej) Cóż w zasadzie mógłbym dołączyć się do pytanie, ale wiem

Advantan wrote:

A my nie mamy rozwiązania. Czołem.
CuteCurry

Advantan wrote:

A my nie mamy rozwiązania. Czołem.
Właściwie to jest to jeden z fajniejszych postów napisanych w tego typu tematach.

"Tylko bóstwo jest mądre. Człowiek dąży do mądrości"
Pitagoras ponoć odpowiedział tak na pytanie "czym zajmuje się filozofia".
AmaiHachimitsu

CuteCurry wrote:

Advantan wrote:

A my nie mamy rozwiązania. Czołem.
Właściwie to jest to jeden z fajniejszych postów napisanych w tego typu tematach.

"Tylko bóstwo jest mądre. Człowiek dąży do mądrości"
Pitagoras ponoć odpowiedział tak na pytanie "czym zajmuje się filozofia".
Tobie najbliżej jest do zostania mangową figurką





Rozwiązanie jest banalne w brzmieniu a trudne do wykonania.




Graj, zauważaj co robisz nie tak i staraj się korygować błędy. Graj mapy, które sprawiają Ci dużą trudność, ale wiesz co się na nich dzieje. O sprzęcie (ustawieniach) nie wspominam bo to już inna sprawa i powinieneś mieć ją załatwioną już dawno.
Hawzone
Jak rozumiem też mogę skorzystać... tyle że u mnie jest jeszcze taki problem, że klawiaturę mam niżej i tableta wyżej przez co nie mogę nigdy wygodnie usiąść, bo muszę być lekko skrzywiony. I również przez to niezbyt mogę ustawić pole robocze tableta bo za każdym razem siedzę inaczej. Cóż, spróbuje tyle że w zasadzie mimo że codziennie gram to od około pół roku awansowałem z 32k do 22,7k
AmaiHachimitsu
Patrz na rank dalej, daleko zajdziesz
Hawzone
ok, czyli mam po prostu grać, nie zwracać uwagi na rank i stosować się do tego co napisałeś wyżej?
Advantan
Oczywiscie, ze nie. Masz wejsc na profil Amaia i grac jego top pp. Amai tylko tak pisze, by nikt nowy go nie wyprzedzil.
Topic Starter
Yksove
moj sprzet to myszka logitech m100 za 30 zl( myszka biurowa) a klawiatury nazwy nie pamietam ale daje rade
Advantan
Z takim sprzetem nie dasz rady wbić się nawet do top #100 polskich graczy. Co ja gadam. 10k globalny ranking to problem.
Obowiązkowo klawiatura mechaniczna i tablet/myszka za 200zł.
Topic Starter
Yksove
Nie mam kasy na takie rarytasy ;(
Advantan
To zostaje ci grać dla frajdy, będąc jednocześnie słabym graczem do końca życia (albo do czasu kiedy dostaniesz hajs z komunii).
CuteCurry

Advantan wrote:

A my nie mamy rozwiązania. Czołem.

AmaiHachimitsu wrote:

CuteCurry wrote:

Właściwie to jest to jeden z fajniejszych postów napisanych w tego typu tematach.

"Tylko bóstwo jest mądre. Człowiek dąży do mądrości"
Pitagoras ponoć odpowiedział tak na pytanie "czym zajmuje się filozofia".
Tobie najbliżej jest do zostania mangową figurką





Rozwiązanie jest banalne w brzmieniu a trudne do wykonania.




Graj, zauważaj co robisz nie tak i staraj się korygować błędy. Graj mapy, które sprawiają Ci dużą trudność, ale wiesz co się na nich dzieje. O sprzęcie (ustawieniach) nie wspominam bo to już inna sprawa i powinieneś mieć ją załatwioną już dawno.
Nie wiem czemu służy pierwsza część tego komentarza, kolejna próba pokazania jaki jesteś fajny?
Druga to właściwie powtórzenie i rozwinięcie tego, co napisałem odwołując się do Pitagorasa.

Jak to się mówi: ząb za ząb, oko za oko.
ok, czyli mam po prostu grać, nie zwracać uwagi na rank i stosować się do tego co napisałeś wyżej?
Spróbowałbym jednak zamiast w osu! poćwiczyć granie w cs-a. Nie od dziś wiadomo, że jak jesteś dobry w cs:go to możesz grać nawet na owc. : )
Advantan

CuteCurry wrote:

Spróbowałbym jednak zamiast w osu! poćwiczyć granie w cs-a. Nie od dziś wiadomo, że jak jesteś dobry w cs:go to możesz grać nawet na owc. : )
Wyjebać Taza!
Hawzone
w zasadzie to mam CS:GO ale tam tylko 20h mam zagrane. Tyle że jakoś nie mogłem się na dłużej wciągnąć, a ostatnio zmieniłem sobie ustawienia tableta na trochę mniejsze pole robocze i mam wrażenie że mi się lepiej gra tylko muszę się przyzwyczaić.
Topic Starter
Yksove

Advantan wrote:

To zostaje ci grać dla frajdy, będąc jednocześnie słabym graczem do końca życia (albo do czasu kiedy dostaniesz hajs z komunii).
komunie to ja mialem 4 lata temu to ta opcja raczej odpada . Moze dam rade na tym sprzecie
Hawzone
zależy co chcesz osiągnąć...
Topic Starter
Yksove
top 100 w Polsce
Astar
top100 w polsce na byle czym zrobisz, ja zrobilem top10 na sprzecie wartym 15zl
Topic Starter
Yksove

Astar wrote:

top100 w polsce na byle czym zrobisz, ja zrobilem top10 na sprzecie wartym 15zl
to gdzie tablet za 15 zl znajde ?
Astar

Yksove wrote:

Astar wrote:

top100 w polsce na byle czym zrobisz, ja zrobilem top10 na sprzecie wartym 15zl
to gdzie tablet za 15 zl znajde ?
na co ci tablet xD
Topic Starter
Yksove
jak grasz na sprzecie za 15 zl a na profilu widze ze grasz na tablecie to ja chce ten tablet za 15 zl
velia
-
AmaiHachimitsu
Tablet w DT najważniejszy
Hawzone
ja jeszcze mam pytanie... za każdym razem gdy gram dłużej niż 20-30min pod rząd to czuję tak jakby ręce mi się przyklejały do rysika, można coś z tym zrobić?
Advantan
Mozna myc rece.
Hawzone
myję zawsze przed grą, i właśnie po tych 20-30min, chodzi mi o to czy jest rozwiązanie na jakiś dłuższy czas?
Marcin
rekawiczki albo sie przyzwyczaic (:
Hawzone
Czyli będę musiał ręce myć co 30min... jeszcze trochę nie wygodnie trzyma się rysik ten z osu!tableta ale się można przyzwyczaić
Please sign in to reply.

New reply