forum

Eesti keel (Estonian)

posted
Total Posts
342
show more
SnowBl4ck-

SevereFlame wrote:


rename to worst fl player(?)
I can barely pass this
Genny

4c52 wrote:

Ma vist harjutan hiire peale ümber. Pisut alla aasta olen tabletiga mänginud ja siiani on ebamugav kogu aeg ja ei leia head grippi, alati suht joppamise asi kas satub pliiats õigesti kätte. Tablet on see mis kõigil ja nende emal on niiet asi raudvaras pole :p (ctl480).
laena tabletit ma teen jäätise välja
SnowBl4ck-
Ostsin hiljuti uued in-ear kõrvaklapid endale :3 Razer Hammerhead pro'd. 10/10 worth.
SnowBl4ck-
Ja osalen nüüd oma esimesel turniiril Juulis owo. the hype is real!

t/333357
4c52

Genny wrote:

laena tabletit
Kui sa Tallinnas elad ja doritose puru täis ei aja siis võib isegi mõelda. Saada pm kui tõsiselt mõtled.
Hitoyomi_old

SevereFlame wrote:


rename to worst fl player(?)
Ära tule mu tiitlit norima, ma olen vähemalt 3-4 korda halvem (^~^)

Genny

4c52 wrote:

Genny wrote:

laena tabletit
Kui sa Tallinnas elad
nope
Võrus
Topic Starter
Ronaid

Genny wrote:

laena tabletit ma teen jäätise välja
lol'd. if you are offered ice cream then u mustn't say no #neverforgetgennyicecream
Hitoyomi_old

Ronaid wrote:

Genny wrote:

laena tabletit ma teen jäätise välja
lol'd. if you are offered ice cream then u mustn't say no #neverforgetgennyicecream
._.
Dianthus

Hitoyomi wrote:

Veits kodumaist mappimist

Not as impressive as his map doe.
ttps://osu.ppy.sh/forum/t/336771
sev

Hedgeturtle wrote:

Hitoyomi wrote:

Veits kodumaist mappimist

Not as impressive as this map doe.
t/336771
01:08:478 (2) - seda sliderit on raske sightreadida, teistest tunduvalt aeglasem. vb selle asemel, et aeglasemaks teha, tee hoopis pikemaks?
01:23:478 (3) - ^

pole vaja muuta, kui endale parem tundub, aga mulle lihtsalt hakkas silma

Hitoyomi_old

SevereFlame wrote:

Hedgeturtle wrote:

Not as impressive as this map doe.
t/336771
01:08:478 (2) - seda sliderit on raske sightreadida, teistest tunduvalt aeglasem. vb selle asemel, et aeglasemaks teha, tee hoopis pikemaks?
01:23:478 (3) - ^

pole vaja muuta, kui endale parem tundub, aga mulle lihtsalt hakkas silma
Miks see AR9 olema peab? See mapp on ropp aeglane isegi DTga, mis teeb selle eriti ebamugavaks 10.3 peal mängida.
http://puu.sh/il5ZJ/9954d0fbbf.osr ←replay kui kellegil väga igav.
Dianthus

Hitoyomi wrote:

Miks see AR9 olema peab? See mapp on ropp aeglane isegi DTga, mis teeb selle eriti ebamugavaks 10.3 peal mängida.
Mulle meeldib AR9.

Niiet sa soovitaksid AR8?
Hitoyomi_old

Hedgeturtle wrote:

Hitoyomi wrote:

Miks see AR9 olema peab? See mapp on ropp aeglane isegi DTga, mis teeb selle eriti ebamugavaks 10.3 peal mängida.
Mulle meeldib AR9.

Niiet sa soovitaksid AR8?
8.3-8.4 vms oleks ok imo. Mingit otsest reeglit AR9 vastu ei ole.
SnowBl4ck-
ded agen
Dianthus

SnowBl4ck- wrote:

ded agen
Always is. x(

Edit:

Guise andke mulle osu!std easy map easy pp mappe. Ma siin hakkan varsti Eesti top50 välja kukkuma, ma päris seda ei tahaks.
SnowBl4ck-

Hedgeturtle wrote:

Guise andke mulle osu!std easy map easy pp mappe. Ma siin hakkan varsti Eesti top50 välja kukkuma, ma päris seda ei tahaks.
Vaata StepGaming top rankke ja tõmba kõik mapid mis leiad :DDDDDD Tegin nii ja sain paar head pp skoori. Aga ma eriti neid 3min+ mappe mängida ei viitsi ja siis mingi 120 pp gaini :D
Dianthus
Tegelen siin kergelt siis surnumanamisega.

Uhm... sain 4.5kpp CtBs, jeeee. Kahju et kedagi ei koti. x(
Topic Starter
Ronaid
Lol. Mul oli sama taikoga. Ega kedagi tglt ei peakski kottima. Sa ju mängid ikka enda jaoks mitte kellegi teise jaoks. Aga kui sa tõesti nii väga komplimente tahad siis näita mingite newbiedele kuidas sa mängid :D
Dianthus

Ronaid wrote:

Lol. Mul oli sama taikoga. Ega kedagi tglt ei peakski kottima. Sa ju mängid ikka enda jaoks mitte kellegi teise jaoks. Aga kui sa tõesti nii väga komplimente tahad siis näita mingite newbiedele kuidas sa mängid :D
Eiei ma licalt mõtlen, et mul võiks olla veel keegi kellega nagu võistelda vms. Kui oleks mingi CTBs minust parem või minuga samal tasemel mängija siis teda ehk huvitaks. :D

YaroslavZ prolly on samal tasemel/minust parem, aga ta sai banned niiet ma ei tea kui hea ta on. x(
Topic Starter
Ronaid
Yaroslav oli täiega hea ctb mängija o: Aga jah. I have a dream that people would play other mods as well, not only standard :D
Hitoyomi_old
^ Yaro oli suht godlike jah, Standardis ka päris unikaalsete skooridega.


Keegi õpetagu mind streamima lõpuks :S, üritan jälle veits mängima hakata peale suht pikka pausi, aga oskus suht nullis jälle.
4c52
Mind isiklikult on raww'i mapid märgatavalt aidanud selle osas. Seal head pikad streamid iga BPM'i jaoks suht ja nauditavalt mapitud erinevalt neist practice mappidest.
Hitoyomi_old
Ma ainult Warpledge ja Spectrum of Eternity neist mänginud ja mõlemal clear olemas. Ei ütle, et oluliselt oleks aidanud.

EDIT: ASD STREAMS PLS, rikuvad acci ära. Oh well first try.

SnowBl4ck-
dis so ded
Tiger Claw
u ded
YellowManul
you look so innocent now
4c52
Keegi LR2 mängib?
Bladesu

4c52 wrote:

Keegi LR2 mängib?
Nope. Aga hakkasin stepmaniat mängima. :)
mediocre player

4c52 wrote:

Keegi LR2 mängib?
jas
4c52
Teed progressi ka? :D
mediocre player

4c52 wrote:

Teed progressi ka? :D
ehh, pole teinud üle ☆01 course sest pole väga viitsinud mängida, fookus oli liiga palju osu peal.
aga nüüd väga ei mängi osu ja hakkan LR2 normaalsemalt mängima, pean ootama kuni Insane BMS uuesti ära tõmbab (Korea torrent 9 seederiga, raisk). Uus arvuti jookseb LR2HD ka välja (sellel on mingi ilge memory leak, 8 GB RAMi vaja et hästi jookseks) nii et see teeb ka meeldivamaks.

Ma olin see keda sa VSRG's PM-isid btw, sul Skype on? Oleks suht nice rääkida kellegagi actually heast rhythm mängust.
4c52
Ma tean küll, et sina olid keda pm'isin, su ask.fm'ist sain aru. Sellepärast küsisingi, et kas progressi ka teed :D.
Kui väga kaua läheb sul selle tõmbamisega siis võin homme vms serverisse lükata mul 300mbit üles äkki tuleks veits kiiremini. Ise ka suht vähe viimaselajal LR2 mänginud. Aega ja energiat töö kõrvalt liiga vähe, et osut ja LR2 mõlemat mängida ja pigem on praegu osu fun olnud kuna mul mingi haruldane progressi periood ja LR2 peal suur sein.
Ma kasutan kusjuures hoopis SD skinni kuna see red belt skin mida ma kasutan on lihtsalt nii kvaliteetne ja see madal reso full screen on hea retro effekt :D. Kõik 720p ja 1080p skinnid mis ma olen proovinud on küll teravad aga funktsionaalselt sitemad. Soovitan proovida.
Skype ma ei kasuta aga ma ilmselt hakkan vsrg irc'is passima ja seal saaks rääkida. Irci info on auric'i twitteris kui sa veel ei tea.
mediocre player

4c52 wrote:

Ma tean küll, et sina olid keda pm'isin, su ask.fm'ist sain aru. Sellepärast küsisingi, et kas progressi ka teed :D.
Kui väga kaua läheb sul selle tõmbamisega siis võin homme vms serverisse lükata mul 300mbit üles äkki tuleks veits kiiremini. Ise ka suht vähe viimaselajal LR2 mänginud. Aega ja energiat töö kõrvalt liiga vähe, et osut ja LR2 mõlemat mängida ja pigem on praegu osu fun olnud kuna mul mingi haruldane progressi periood ja LR2 peal suur sein.
Ma kasutan kusjuures hoopis SD skinni kuna see red belt skin mida ma kasutan on lihtsalt nii kvaliteetne ja see madal reso full screen on hea retro effekt :D. Kõik 720p ja 1080p skinnid mis ma olen proovinud on küll teravad aga funktsionaalselt sitemad. Soovitan proovida.
Skype ma ei kasuta aga ma ilmselt hakkan vsrg irc'is passima ja seal saaks rääkida. Irci info on auric'i twitteris kui sa veel ei tea.
Noh, mul on 25 tunniga juba 56% peal nii et ma ilmselt elan üle. Ise pole osu!-s mingit väga suurt progressionit näinud, kuna lõpetasin tabletiga mängimise ja vasakul käel on üsna kurvad lood. Midagi mul ikka toimub, põhiliselt aim improvement. Passisin Slotcore suure üllatusega aga ma arvaks et ma seda oleks varemgi suutnud.

Eks ma hakkan ka siis vsrg IRC-s lurkima. Tore rahvas on seal.
Namki
:O
tere
YellowManul

Namki wrote:

:O
tere
head aega
Abyssal

YellowManul wrote:

Namki wrote:

:O
tere
head aega
Ara ole nii kuri :(
Dianthus
Oo siin ka veel mingi liiklus toimumas. Tavaliselt on see päris korralik surnuaed.
RexTheBadguy
vaatan et surnuaed on siin, aga tere peab ju ütlema eesti inimestele...
KirmiShinigami
Tere jah, ma ei oodanudki et Osus teisi eestlasi ka on.
Kellel muidu veel praegu täiega lund öues?
show more
Please sign in to reply.

New reply