forum

Eesti keel (Estonian)

posted
Total Posts
341
show more
Dianthus

Vahukomm wrote:

Kui nüüd eestikeelsetele lauludele mõelda siis Metsatöll - Küü -st peaks ju päris hea mapi saama. BPM päris kiire ja hea laul ka :)
Mul pole selle vastu mitte midagi, aga mapperitel oleks vaja download linki, sest meil oleks sama versiooni vaja. Veel, minu meelest saab ranked olla ainult 192kbit lood (peab üle vaatama selle). Ja siis tuleb leida aktiivseid inimesi, kes viitsiksid mappida. Ma olen nõus tegema CTB diffi, vahest ka easy/normali kui inimesi ei leidu.

Edit: Jah, bitrate võib olla 128-192 kbps. Veel, meil on vaja ühiseid hitsounde (kui me plaanime eraldi hitsounde sisse panna).
Dianthus
Tundub, et keegi pole vist eriti sellest vaimustuses. xD Minu meelest on see idee suht hea, aga ma üksinda küll kõike ei viitsi mappida.
Vahukomm_old
Tundub nii. Ma lööks kaasa kui mappida oskaks aga ma pole editori rohkem kui AR vms muutmiseks kasutanud.
Dianthus

Vahukomm wrote:

Tundub nii. Ma lööks kaasa kui mappida oskaks aga ma pole editori rohkem kui AR vms muutmiseks kasutanud.
xD Suppose ma siis pean ise vist kõike tegema hakkama. Anoh, ma prolly valin siis teise loo ka, kui valmis saab hakkan siia spammima et keegi prooviks (at best ka modiks).

Of course ma pole mingi mapping god, aga vähemalt on mul suht fun pusida selle kallal. x)
Topic Starter
Ronaid

Hedgeturtle wrote:

Of course ma pole mingi mapping god, aga vähemalt on mul suht fun pusida selle kallal. x)
See ongi kõige raskem asi minuarust :D
Mulle üldse ei meeldi see pusimine mappimises. Tahaks, et teeks mingi tund ja oleks valmis aga jahh.. kahjuks mul nii kiiresti ei lähe see. Ma võin muidu üle kontrollida küll kuidas areng läinud on ja muu sarnast p:
Dianthus
Ok, ma siis otsisin natukese ja hetkel mõtlen, et võiks tehe Getter Jaani & Koit Toome - Valged Ööd (radio ver). Mulle meeldivad küll Metsatölli lood, aga neid tundub raske mappida olevat, aga see peaks minusugusele skrubile suht hea olema. :D

E: Kui leiate midagi muud head, andke teada ja ma vaatan üle. :D
Topic Starter
Ronaid
Väga hea rütmikas laul! Aga ma arvan, et Ö tähega tuleb probleeme lol. Osu ei lase vist kahtlaseid tähti panna pealkirja
Dianthus
Pff see lugu on ainult 128 bpm.

Ö tähega on jah probleeme, panin Title: Valged Ööd, Romanised: White Nights.
Tõesti meil pole kiiremaid lugusid? :D Sest 128 on pmst single-tappable ju (128bpm stream = 256bpm single taps).

E: Võtan vist hoopis selle: https://www.youtube.com/watch?v=GVcEtwysDOA . Pole eriline dnb fänn, aga see on vähemalt kiirem. :D
Lawrick_old

Hedgeturtle wrote:

Pff see lugu on ainult 128 bpm.

Ö tähega on jah probleeme, panin Title: Valged Ööd, Romanised: White Nights.
Tõesti meil pole kiiremaid lugusid? :D Sest 128 on pmst single-tappable ju (128bpm stream = 256bpm single taps).

E: Võtan vist hoopis selle: https://www.youtube.com/watch?v=GVcEtwysDOA . Pole eriline dnb fänn, aga see on vähemalt kiirem. :D
"Romanised: White Nights" that's not how romanisation works LOL
Teeks äkki mingi collab mapi mitme inimese vahel? Ise võiks küll kampa lüüa, mul vahet pole mis laul.
Dianthus

Lawrick wrote:

"Romanised: White Nights" that's not how romanisation works LOL
Teeks äkki mingi collab mapi mitme inimese vahel? Ise võiks küll kampa lüüa, mul vahet pole mis laul.
Ma tean, et romanised ei tööta nii jah, aga mis ma panen siinna siis mingi "Valged 'o' 'o'd" v? xD
Kuna see Planeet - Lõpmatus on mingi 5:17 siis selle saaks teha collab approved mapi (5min+ mappidel võib olla aint 1 diff).
SnowBl4ck-
Soovin edu teile! Kui ma oskaks mappida, siis lööks ka kampa.. aga ei ole seda oskust ja kannatust antud :D
Dianthus
Ma sain aru, et Lawrick viitsib Collab teha vms, aga kuidas me seda siis tegema hakkame?

Btw ma uploadisin loo üles, see on siin: t/328422 .
Lawrick_old

Hedgeturtle wrote:

Ma sain aru, et Lawrick viitsib Collab teha vms, aga kuidas me seda siis tegema hakkame?

Btw ma uploadisin loo üles, see on siin: t/328422 .
collabid käivad ikka nii et sa jaotad mapi osad inimestele ära
Hitoyomi_old

Ronaid wrote:

Tahaks, et teeks mingi tund ja oleks valmis aga jahh.. kahjuks mul nii kiiresti ei lähe see.
Suht spirit animal sellest küljest, ainsad mapid mis ma kunagi lõpuni saan ongi need mis ca 30min - 2h tööd.
Topic Starter
Ronaid
Mhm, ma räägin. Ma ei saa aru kuidas mõned viitsivad koguaeg ainult mappida. Really appreciate all the work they do though :D
Lawrick_old

Ronaid wrote:

Mhm, ma räägin. Ma ei saa aru kuidas mõned viitsivad koguaeg ainult mappida. Really appreciate all the work they do though :D
No mappers = no game
My Angel Kitteh

Lawrick wrote:

No mappers = no game
no game = no life
Lawrick_old

hichi wrote:

Lawrick wrote:

No mappers = no game
no game = no life
wow weeaboo
My Angel Kitteh

Lawrick wrote:

wow weeaboo
wow you sure got me good
Hitoyomi_old

Ronaid wrote:

Really appreciate all the work they do though :D
Wish someone would appreciate the mapping I do, lol. Oleks veits motiveerivam.
kleps
Mulle meeldib peenis!!!
Dianthus

kLeptO wrote:

Mulle meeldib peenis!!!
SnowBl4ck-

Hedgeturtle wrote:

kLeptO wrote:

Mulle meeldib peenis!!!
That response tho
Hitoyomi_old


Elustab threadi. Lamp first try selle modi kombinatsiooniga ja üritasin legendre stiilis tab space tappida. Suht hästi meeles mapp kuigi pole mingi vähemalt 3 kuud mänginud.
Topic Starter
Ronaid
holyshit hit u pro
Hitoyomi_old
Genny, Tiger jt on pro'd, ma olen lihtsalt pannud väheke aega EZ mod-i ja muu lollitamise alla igavusest.
Dianthus

Hitoyomi wrote:

Genny, Tiger jt on pro'd, ma olen lihtsalt pannud väheke aega EZ mod-i ja muu lollitamise alla igavusest.
Yeah, eks osu ongi siis kõige parem mäng kui endal on fun. x)
Lawrick_old

kLeptO wrote:

Mulle meeldib peenis!!!
Augustin when are you changing flag to estonian
sev
↑ langenud kangelase viimane postitus
Topic Starter
Ronaid
Hahahaaahahahhahaa *clears throat* ..rest in peace..
Hitoyomi_old
https://osu.ppy.sh/s/317722

Veits kodumaist mappimist
Genny

kLeptO wrote:

Mulle meeldib peenis!!!
HAHA
Genny
Kas me siis kokku saame suvel kunagi? Sügisel tehti fb postitus selle kohta, aga nüüd pole juttu olnud eriti. Mina sellise asja korraldaja eriti just pole, aga kokku tahaks ikka saada.
Vahukomm_old

Genny wrote:

Kas me siis kokku saame suvel kunagi? Sügisel tehti fb postitus selle kohta, aga nüüd pole juttu olnud eriti. Mina sellise asja korraldaja eriti just pole, aga kokku tahaks ikka saada.
Miks mitte. Aga siis peaks jah keegi organiseerima midagi.
SnowBl4ck-

Genny wrote:

Kas me siis kokku saame suvel kunagi? Sügisel tehti fb postitus selle kohta, aga nüüd pole juttu olnud eriti. Mina sellise asja korraldaja eriti just pole, aga kokku tahaks ikka saada.
Teeks äkki isegi mingi turniiri seal? Kui keegi midagi korraldab loomulikult. (Postitus ded)
Topic Starter
Ronaid
"seal" :D Öelge koht ja teeme ära. Asi selles, et raske leida kohta kust saab interneti piisavalt palju ja siis ka inimesi ära mahutaks. Võib ka väljas pargis kuskil istuda aga ilma kahjuks raske ette näha, mängida osu vihma käes veits jama. Oleneb muidugi, mis rahvas teha tahab. Äkki ei tahagi keegi mängida. Kõik saavad kokku, näevad üksteist ära ja siis lähevad koju tagasi.
Erkz55
Osu turniiri idee on hea, aga kus kohas? Pargis võib kah en es istuda ja päikse käes end pruunistada.
Octopusgirl
asi on otsustatud, kogunemine toimub ronni pool
6-pack soovitatav kaasa võtta
Erkz55
Pooldan Octot!
Octopusgirl
ja man
show more
Please sign in to reply.

New reply