forum

Eesti keel (Estonian)

posted
Total Posts
341
show more
SnowBl4ck-
Genny

SnowBl4ck- wrote:

FML https://osu.ppy.sh/ss/3092525
nice skin Kappa
Genny
peaks enda skinni enda userpage'l ka kunagi uuendama..
Lawrick_old

SnowBl4ck- wrote:

Lawrick u must be h4x, kasutaja tehtud 3 kuud tagasi ja ränk 4k. täissa häkker
why i hacker i just playing game tri months and maybe you just very untalented if you not rank 4k in tri months
Vahukomm_old
Lawrick on naturaalne talent. Eesti osu tuleviku lootus
SnowBl4ck-

Genny wrote:

SnowBl4ck- wrote:

FML https://osu.ppy.sh/ss/3092525
nice skin Kappa
credit to you Keepo
SnowBl4ck-

Lawrick wrote:

u häker lil nub, u has talent, i has hard work and getz no pp
SnowBl4ck-
Nii palju sellest teema elustamisest xdddddddd
Vahukomm_old

SnowBl4ck- wrote:

Nii palju sellest teema elustamisest xdddddddd
Mis siin viriseda, 3-st page-ist sai 8. Läks paremini kui oodatud.
Dianthus
Sain endale Razer Blackwidow 2014 Stealth täna x), varem oli mingi mõtetu tundmatu klaver. :D
Vahukomm_old
Nice! Kuidas Razer switchid tunduvad?
Genny

angelsim is my fetish
SnowBl4ck-

Genny wrote:


angelsim is my fetish
just me.. or will this not load?
Lawrick_old

Hedgeturtle wrote:

Sain endale Razer Blackwidow 2014 Stealth täna x), varem oli mingi mõtetu tundmatu klaver. :D
holy shit razer out of all the possible choices
Dianthus

Vahukomm wrote:

Nice! Kuidas Razer switchid tunduvad?
'
Need on palju mugavamad, käed ei väsi nii kiirelt ära jms :D Aint väga harjumatu on, teisel klaveril polnud neid macro nuppe vms ja nüüd harjumatu nii keskel kätt hoida. Ja kuna mul on USA layout sellel, siis see suur shift on ka harjumatu :D Veel üks harjumatu asi see, et sellel klaveril kõrged nupud, mul vanal olid madalad nupud. Aga overall tundub väärt ost, licalt peab harjuma x)

SnowBl4ck- wrote:

just me.. or will this not load?
Not just you. x)
Genny

Genny wrote:


angelsim is my fetish
fuk
Vahukomm_old
rip
Topic Starter
Ronaid
Random thought --> Keegi viitsiks mingist heast eesti keelsest laulust beatmapi teha?
Vahukomm_old
https://www.youtube.com/watch?v=ZVgCjgc19XI

Saame oma "Gangsta" diff-i teha siit
Karninator

Ronaid wrote:

Random thought --> Keegi viitsiks mingist heast eesti keelsest laulust beatmapi teha?
Kas Justament - Tamula Vanake sobiks ? :D
Topic Starter
Ronaid

Karnisensei wrote:

Ronaid wrote:

Random thought --> Keegi viitsiks mingist heast eesti keelsest laulust beatmapi teha?
Kas Justament - Tamula Vanake sobiks ? :D
Aga miks ka mitte :D Ma lihtsalt kujutan ette kui imelik oleks näha ranked mappi eesti keelsest laulust. Everythings possible
Dianthus
Kui keegi kavatseb teha siis öelge, ma võin proovida CtB guest diffi teha. x)

Edit:
Ah ja kui te mingi loo valite, siis ärge mingit unelugu võtke, võiks ikka kiire lugu olla, saab paremini raskeid diffe mapppida (imo).
sev
ma postitan ka siis siia midagi, et neile tunduks, et aktiivsed oleme. keegi vast eesti keelest seda tõlkima ei hakka
Lawrick_old

Ronaid wrote:

Random thought --> Keegi viitsiks mingist heast eesti keelsest laulust beatmapi teha?
Aga meil on ju Andrea poolt mapitud Rockerfeller Street nightcore version hue
Dianthus

Lawrick wrote:

Ronaid wrote:

Random thought --> Keegi viitsiks mingist heast eesti keelsest laulust beatmapi teha?
Aga meil on ju Andrea poolt mapitud Rockerfeller Street nightcore version hue
Rockerfeller Street on inglise keeles. Aga jah, eesti lood inglise keeles on paremad kui eesti keeles.
Lawrick_old

Hedgeturtle wrote:

Rockerfeller Street on inglise keeles. Aga jah, eesti lood inglise keeles on paremad kui eesti keeles.
Ma arvan et sa ei ole siis häid eestikeelseid laule kuulnud
SnowBl4ck-

Lawrick wrote:

Hedgeturtle wrote:

Rockerfeller Street on inglise keeles. Aga jah, eesti lood inglise keeles on paremad kui eesti keeles.
Ma arvan et sa ei ole siis häid eestikeelseid laule kuulnud
lol rekkerino-kinda
Dianthus

SnowBl4ck- wrote:

lol rekkerino-kinda
Inimestel on erinevad maitsed. x)
Vahukomm_old
Kui nüüd eestikeelsetele lauludele mõelda siis Metsatöll - Küü -st peaks ju päris hea mapi saama. BPM päris kiire ja hea laul ka :)
Dianthus

Vahukomm wrote:

Kui nüüd eestikeelsetele lauludele mõelda siis Metsatöll - Küü -st peaks ju päris hea mapi saama. BPM päris kiire ja hea laul ka :)
Mul pole selle vastu mitte midagi, aga mapperitel oleks vaja download linki, sest meil oleks sama versiooni vaja. Veel, minu meelest saab ranked olla ainult 192kbit lood (peab üle vaatama selle). Ja siis tuleb leida aktiivseid inimesi, kes viitsiksid mappida. Ma olen nõus tegema CTB diffi, vahest ka easy/normali kui inimesi ei leidu.

Edit: Jah, bitrate võib olla 128-192 kbps. Veel, meil on vaja ühiseid hitsounde (kui me plaanime eraldi hitsounde sisse panna).
Dianthus
Tundub, et keegi pole vist eriti sellest vaimustuses. xD Minu meelest on see idee suht hea, aga ma üksinda küll kõike ei viitsi mappida.
Vahukomm_old
Tundub nii. Ma lööks kaasa kui mappida oskaks aga ma pole editori rohkem kui AR vms muutmiseks kasutanud.
Dianthus

Vahukomm wrote:

Tundub nii. Ma lööks kaasa kui mappida oskaks aga ma pole editori rohkem kui AR vms muutmiseks kasutanud.
xD Suppose ma siis pean ise vist kõike tegema hakkama. Anoh, ma prolly valin siis teise loo ka, kui valmis saab hakkan siia spammima et keegi prooviks (at best ka modiks).

Of course ma pole mingi mapping god, aga vähemalt on mul suht fun pusida selle kallal. x)
Topic Starter
Ronaid

Hedgeturtle wrote:

Of course ma pole mingi mapping god, aga vähemalt on mul suht fun pusida selle kallal. x)
See ongi kõige raskem asi minuarust :D
Mulle üldse ei meeldi see pusimine mappimises. Tahaks, et teeks mingi tund ja oleks valmis aga jahh.. kahjuks mul nii kiiresti ei lähe see. Ma võin muidu üle kontrollida küll kuidas areng läinud on ja muu sarnast p:
Dianthus
Ok, ma siis otsisin natukese ja hetkel mõtlen, et võiks tehe Getter Jaani & Koit Toome - Valged Ööd (radio ver). Mulle meeldivad küll Metsatölli lood, aga neid tundub raske mappida olevat, aga see peaks minusugusele skrubile suht hea olema. :D

E: Kui leiate midagi muud head, andke teada ja ma vaatan üle. :D
Topic Starter
Ronaid
Väga hea rütmikas laul! Aga ma arvan, et Ö tähega tuleb probleeme lol. Osu ei lase vist kahtlaseid tähti panna pealkirja
Dianthus
Pff see lugu on ainult 128 bpm.

Ö tähega on jah probleeme, panin Title: Valged Ööd, Romanised: White Nights.
Tõesti meil pole kiiremaid lugusid? :D Sest 128 on pmst single-tappable ju (128bpm stream = 256bpm single taps).

E: Võtan vist hoopis selle: https://www.youtube.com/watch?v=GVcEtwysDOA . Pole eriline dnb fänn, aga see on vähemalt kiirem. :D
Lawrick_old

Hedgeturtle wrote:

Pff see lugu on ainult 128 bpm.

Ö tähega on jah probleeme, panin Title: Valged Ööd, Romanised: White Nights.
Tõesti meil pole kiiremaid lugusid? :D Sest 128 on pmst single-tappable ju (128bpm stream = 256bpm single taps).

E: Võtan vist hoopis selle: https://www.youtube.com/watch?v=GVcEtwysDOA . Pole eriline dnb fänn, aga see on vähemalt kiirem. :D
"Romanised: White Nights" that's not how romanisation works LOL
Teeks äkki mingi collab mapi mitme inimese vahel? Ise võiks küll kampa lüüa, mul vahet pole mis laul.
Dianthus

Lawrick wrote:

"Romanised: White Nights" that's not how romanisation works LOL
Teeks äkki mingi collab mapi mitme inimese vahel? Ise võiks küll kampa lüüa, mul vahet pole mis laul.
Ma tean, et romanised ei tööta nii jah, aga mis ma panen siinna siis mingi "Valged 'o' 'o'd" v? xD
Kuna see Planeet - Lõpmatus on mingi 5:17 siis selle saaks teha collab approved mapi (5min+ mappidel võib olla aint 1 diff).
SnowBl4ck-
Soovin edu teile! Kui ma oskaks mappida, siis lööks ka kampa.. aga ei ole seda oskust ja kannatust antud :D
show more
Please sign in to reply.

New reply