forum

Eesti keel (Estonian)

posted
Total Posts
342
show more
Kafaru
Avastasin Osu! 2 aastat tagasi. Olin algselt väga hooked, mängisin ka OWC'l. Kahjuks pole 5 kuud juba korralikult mänginud, sest motivatsiooni lihtsalt pole...
Tiger Claw
Avastasin osu aastal 2012 Kevadel, mängisin seda umbes nädal aega ning unustasin selle täielikult ära.
Aasta aega tagasi tänu uuele klassivennale hakkasin uuesti mängima ning olen siiamaani hooked.
Tavaliselt üritan rohkem väga raskeid mappe läbida selle asemel et rankida või üldse effektiivselt areneda. :D
laurabot

Tiger Claw wrote:

Avastasin osu aastal 2012 Kevadel, mängisin seda umbes nädal aega ning unustasin selle täielikult ära.
Aasta aega tagasi tänu uuele klassivennale hakkasin uuesti mängima ning olen siiamaani hooked.
Tavaliselt üritan rohkem väga raskeid mappe läbida selle asemel et rankida või üldse effektiivselt areneda. :D
Raskeid mappe mängides arenebki ju päris efektiivselt(?) : D
Tiger Claw

mscotard wrote:

Raskeid mappe mängides arenebki ju päris efektiivselt(?) : D
Kiirus areneb küll kuid ma ei pannud piiisavalt rõhku accuracy-le nii, et nüüd pean ära elama halva accuracy-ga :D
blourgh

Tiger Claw wrote:

mscotard wrote:

Raskeid mappe mängides arenebki ju päris efektiivselt(?) : D
Kiirus areneb küll kuid ma ei pannud piiisavalt rõhku accuracy-le nii, et nüüd pean ära elama halva accuracy-ga :D
Ja ma olen ainult accuracyle rõhku pannud ning kiirus täielikult puudub.
Tiger Claw

Riddle wrote:

Ja ma olen ainult accuracyle rõhku pannud ning kiirus täielikult puudub.
Seda kõike peab tasakaalus hoidma :D Harjutan praegu HDHR-i, et saada accuracy korda aga sellega läheb väga kaua aega =/
blourgh

Tiger Claw wrote:

Riddle wrote:

Ja ma olen ainult accuracyle rõhku pannud ning kiirus täielikult puudub.
Seda kõike peab tasakaalus hoidma :D Harjutan praegu HDHR-i, et saada accuracy korda aga sellega läheb väga kaua aega =/
HDHRiga läheb väga kaua aega isegi siis kui hea accuracy on juba.
Vahukomm_old
necro
Lawrick_old

Vahukomm wrote:

necro
more gravedig
Wulfrag
Hellu :oops:
Vahukomm_old
Tere!

Thread elustatud?

EDIT: nope
Topic Starter
Ronaid
Tere!
Avastasin, et siin väike liiklus tekkinud :)

Rääkige siis kuidas teil läinud on vms
Tiger Claw
Sain #1, puudub motivatsioon rankida, mängin turniiridel, ei võida, muutun iga päevaga aeglasemaks... ;_;
Kafaru
Mängin ainult enda lõbuks, samuti puudub motivatsioon/tahtmine rankida.
Sou-chan
What if I am estonian but with low knowledge of estonian language? o.o
Tupsu
ei viitsi mängida, seda enam et mingi kahtlaselt peaaegu RSI laadne asjandus nähtavasti tekkida tahab. lapsed, painutage oma käsi igapäevaselt
Tupsu

SouThhy wrote:

What if I am estonian but with low knowledge of estonian language? o.o
I'm sure we can accommodate you, though usually the irc chats and forum threads are divided purely between languages
I doubt everyone will start writing every post in two languages but you can always ask if you're curious about something
SnowBl4ck-
Sain Eesti top #100 sisse, olen hakkanud kiiremaks ja erinevalt Kafarust ja Tiger Clawst on mul motivatsiooni palju ja tahtmine rankida :3 Aga selleks peab vaeva nägema, mis praegu kooli tõttu on vägagi raske.
Sou-chan

Tupsu wrote:

SouThhy wrote:

What if I am estonian but with low knowledge of estonian language? o.o
I'm sure we can accommodate you, though usually the irc chats and forum threads are divided purely between languages
I doubt everyone will start writing every post in two languages but you can always ask if you're curious about something
I actually knew that already, hhhehehe

But thanks still
SnowBl4ck-
Unustasin lisada, et mu acc on sedavõrd halb, et ma ei saa üldse pp ;W;
Topic Starter
Ronaid

SouThhy wrote:

What if I am estonian but with low knowledge of estonian language? o.o
Umm. Just say that you support estonian language orsth ;)

It's okey if you don't know it good. You can always practice it more i guess. Practice makes perfect!
Vahukomm_old
Kõik nii heaks saanud selles mängus, ma vaikselt lonkan taga.
Octopusgirl
Atu
Tere kõigile eestlastele kes osu mängivad :)

Oleks tore kellegagi koos mängida kui aega on.
Qristjan
Hei, vahvad mängijad :D
Octopusgirl
peppy palun tee #eesti reaalsuseks
Vahukomm_old

Octopusgirl wrote:

peppy palun tee #eesti reaalsuseks
+1
Topic Starter
Ronaid

Octopusgirl wrote:

peppy palun tee #eesti reaalsuseks
oleks tore kui peppy oskaks eesti keelt :D
Lawrick_old
osu on sitt mäng

ning #eesti won't happen, kui me just 100 korda suuremaks ei kasva. Ei loodaks sellise asja peale ka.
Vahukomm_old

Lawrick wrote:

osu on sitt mäng

ning #eesti won't happen, kui me just 100 korda suuremaks ei kasva. Ei loodaks sellise asja peale ka.

Jep, #eesti ei juhtu. Aga #estonian küll :oops:
Octopusgirl

Lawrick wrote:

osu on sitt mäng

ning #eesti won't happen, kui me just 100 korda suuremaks ei kasva. Ei loodaks sellise asja peale ka.
¯\_(ツ)_/¯
Erkz55
Hey, hetkel õpin tabletit mängima ja proovin edasi areneda, kaugemale,kõrgemale!!!
Noriko

Vahukomm wrote:

Lawrick wrote:

#eesti won't happen, kui me just 100 korda suuremaks ei kasva. Ei loodaks sellise asja peale ka.
Jep, #eesti ei juhtu. Aga #estonian küll :oops:
notto disu shitto agen pls
#estonian ei näe oma teist tulemist ja sellel pole mõtet ka tbh, rääkige FBs vms
(link meie FB gruppi)

Lawrick wrote:

osu on sitt mäng
+1
Vahukomm_old

Noriko wrote:

Vahukomm wrote:

Jep, #eesti ei juhtu. Aga #estonian küll :oops:
notto disu shitto agen pls
#estonian ei näe oma teist tulemist ja sellel pole mõtet ka tbh, rääkige FBs vms
(link meie FB gruppi)

Eraldi chat channel-i jaoks on vaja, et ca 30-50 inimest oleks enamus ajalt selles chatis. Natuke aega tagasi lisati #balkan, seal alati umbes 30-40 inimest sees. Eestis on kuskil 40-50 inimest sees prime tundidel, see arv kasvab vaikselt kuskil 100-ni ja see #estonian polegi nii võimatu. Inimesed peavad lihtsalt piisavalt aktiivsed olema.
Topic Starter
Ronaid

Noriko wrote:

notto disu shitto agen pls
#estonian ei näe oma teist tulemist ja sellel pole mõtet ka tbh, rääkige FBs vms
Don't be so pessimistic. Mida meil kaotada on? See on ainuke võimalus kuidas saada see #estonian channel. Meid on ikka päris palju ja suht tore oleks, kui saaks ka kõikidega rääkida. Facebooki chatid ja skype chatid pole kahjuks kõigile päris kättesaadav ja mulle endale ka need ei meeldi.


Vahukomm wrote:

Eraldi chat channel-i jaoks on vaja, et ca 30-50 inimest oleks enamus ajalt selles chatis. Natuke aega tagasi lisati #balkan, seal alati umbes 30-40 inimest sees. Eestis on kuskil 40-50 inimest sees prime tundidel, see arv kasvab vaikselt kuskil 100-ni ja see #estonian polegi nii võimatu. Inimesed peavad lihtsalt piisavalt aktiivsed olema.
+1
Vahukomm_old
Okei, tuleb väike wall of text arvatavasti.

Kuna #balkan on viimane lisatud chat channel siis tegin natuke research-i ja otsisin välja kuidas nad selle said.

(NB! Kõik quote-id on moderaatorite poolt ja sellest threadist t/152009)

deadbeat wrote:

so i've done some looking into this, #balkan was almost never used in the first place. no wonder it was removed. if #balkan is to come back, we're going to need proof of activity
Kas ei tundu mitte tuttav? Põhimõtteliselt sama situatsioon mis meil oli. Tehti see channel kuidagi ära, aktiivsust polnud ja läinud see oligi. Kui me soovime seda channelit saada siis peame näitama aktiivsust. (duh?)

Marcin wrote:

Make people which are going to use channel post here.
Sellepärast ma seda threadi elustada püüdsingi. Kui see thread käima saadakse ja inimesed siin pidevalt räägivad, on meil hea võimalus näidata

meie aktiivsust ja saada see chat channel. Kasutage seda threadi nagu see oleks #estonian. Rääkige mappidest, mappimisest,

pro player draamst/headest playdest, eesti mängijate draamast/headest playdest, küsige abi kogenud mängijatelt, küsige mappe,

soovitage mappe, korraldage multi lobby-sid, rääkige millest iganes.

(Jah, seda kõike saab teha ka siin aga see ei aita kuidagi kaasa #estonian

saamisele. Teiseks on see grupp suhteliselt põrandaalune, esimene kord kui ma nägin kedgi sellest midagi postitamas oli Noriko eile ja sellest

gruppist sain ma teada alles ca kuu aega tagasi peale üle aasta mängimist). Peaasi, et see thread aktiivne oleks. Kui see thread ilusti

aktiivseks saadakse, võib ka teha feature request-i ja siis saate oma tähekesi sinna loopida. See #estonian ei ole võimatu, inimesed peavad

lihtsalt viitsima midagi teha selle nimel. Selle saamine tulebki pikk protsess. (spaced, et oleks parem lugeda)
Genny
whoaaa ma pole nii häid hüppeid veel vist kunagi teinud: https://www.dropbox.com/s/gh15ffyyzya5p ... u.osr?dl=0
map on https://osu.ppy.sh/b/304154
keegi tigerist pilte tahab v?
Genny
Mul on enda varud
Vahukomm_old

Genny wrote:

Mul on enda varud

Bring them our way ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Genny
Ei tea, südametunnistus hakkab piinama. ei tegelt tiger otsib mind üles ja tapab ära D:
EDIT: 69. postitus!! jess
show more
Please sign in to reply.

New reply