forum

Eesti keel (Estonian)

posted
Total Posts
339
Topic Starter
Ronaid
Tere kõigile osuritele!

Vaadates et on olemas Läti ja Leedu spetsiaalsed threadid siis miks ka mitte teha Eesti oma (see teeks ka alguse #estonian kanali tekkimisele).

Kui olete huvitatud siis võiks näiteks algatuseks endast midagi kirjutada. Rääkida oma osu elust, millest see alguse sai jne :P

Ise alustasin mängimist 2013.aasta suvel. Kasutaja tegin veel enne pool aastat seda aga esimene arvamus mängust oli kohutav kuna ei mõistnud midagi veel sellest. Siis kui uuesti mängima hakkasin ja oma lemmikuid laule proovisin siis kuidagi see osu! maailm nakatas mind ära ja nüüd ilma selleta enam ei saa :D
Flux
w
[GhettoGrandpa]
Banaan > kõik
Kafaru
Vaevalt #estonian teist korda tuleb, aga proovida võib. 8-)
laurabot
: o
[GhettoGrandpa]
Kui vabariigi saime, siis punnitame #estonian chati kah ära, teeme kas või inimketi peppy maja ukse ees
SnowBl4ck-
Ise hakkasin umbes 5 kuud tagasi mängima, tundus suht tore mäng ja hakkasin pikemalt mängima. Kodukohas paar inimest mängisid ka veel enne mind, aga nüüd enam ei mängi ja olen siis siin #OneManArmy-na :P PP peale ei mängi, mängin rohkem elamuse peale ;)
Topic Starter
Ronaid

Kafaru wrote:

Vaevalt #estonian teist korda tuleb, aga proovida võib. 8-)
Ma olen ainult kuulnud sellest et kunagi väga ammustel aegadel see #estonian channel õitses. Praegu on ikka neid eestlasi kordades ka rohkem, et lootust peaks olema :D
Tupsu
probleem on selles, et enamus meist teavad juba üksteist

hakkasin 1. septembril 2 aastat tagasi mängima, sest sõbrad mängisid stepmaniat ja ma tahtsin ka ja ma ei osanud ja nad ütlesid et 'näe see on lihtsam'. päris äge tundus, ja siis kogemata jõudsin ma kuidagi selleni, et ma olen seda raptri arvestuse järgi 10 päeva mänginud (aga tegelikult on veel rohkem, sest raptr on ainult mingi viimase aasta aega lugenud.) happy little accidents või midagi sellist.
esimene goal map oli/on https://osu.ppy.sh/s/49739, millest ma olen [TOUCH THE RAINBOW!] ära teha suutnud.
kõige vihatum map on https://osu.ppy.sh/s/127712 [Delis' Insane], sest see vihkab mind ja ma ei suuda seda endiselt ära S-ida.
esimene pässitud Insane oli https://osu.ppy.sh/s/52361, ja ma olin sellest nii sillas, et ma tegin oma esimese ja siiamaani viimase osu! video, mis on nüüdseks nii kuradi halb, et nutt tuleb kurku (peamiselt seetõttu, et video on peal, skin on default ja ma ei oska absoluutselt spinnida) (täiega ei nuta sellepärast, et see on nüüdseks pisut sentimentaalne):

(haip haip, kui mu channelis juba olete siis vaadake mu nightcoresid ka, haip)

kõige paremini tulevad välja accuracy ja jumpid (selle tõttu), kõige jubedamad on aim ja spinnimine.
kõige ekstreemsem koht, kus mänginud olen, on kas animatsuri mängutuba või saksa keele klass, peale seda, kui ma ShadowSoulist esitluse olin teinud (pidime rääkima ühest kuulsast sakslasest. õpetaja oli millegipärast sellega nõus.) ja õpetaja koos klassikaaslastega otsustasid, et nad tahavad seda mängu näha. päris jube oli. feilisin poole mapi peal (aga ma süüdistan siiamaani selles seda ilgelt jama hiirt, mille ma arvutiklassist selle peale laenasin).

midagi muud enam pähe ei tule, mida öelda.
d74g0n
No siin on ikka korralik pidu :D
SnowBl4ck-
Kui ma küsida võin, mscotard? Kas see oled sina ise enda avataril? Pagana kena ;)
SnowBl4ck-
Ja kui oskate öelda, mis on teie tugevad küljed beatmappides? Endal Hiddeni ära lugemine ja DT <3
laurabot

SnowBl4ck- wrote:

Kui ma küsida võin, mscotard? Kas see oled sina ise enda avataril? Pagana kena ;)
Jah, see olen mina. : D
Tupsu

SnowBl4ck- wrote:

Ja kui oskate öelda, mis on teie tugevad küljed beatmappides? Endal Hiddeni ära lugemine ja DT <3
mainisin varem, accuracy ja jumpid. DT ei loe minu meelest eraldi oskusena, sest sama hästi võid ka lihtsalt kiiremaid mappe mängida, aga see on isiklik arvamus ja kellegiga vaidlema selle üle küll ei hakka.
[GhettoGrandpa]
Jagame pilte oma battlestationitest kah? >_>

V6lur
Pooldan ideed :D
Kuigi ise olen veel algaja, kuu aega mänginud umbes.
HazzardFreak
Okay, ss ma ka üritan midagi öelda, alustasin mängimist 2 aastat tagasi. Ma otsisin "Audiosurf" taolist mängu ning kogemata leidsin Osu!
Mai tea mida veel öelda... Praegu õpin HDHR mängima ning minuarust minu tugevad küljed Osus on Jump'id
Minu vaene set

Kõik minu vaese seti asju ning hindu saate näha minu profiilil
- Hazzardino ^^
Toenail
.
Kaits
kunagi suve lõpus leitud mäng täiesti juhuslikult :D aga võiksküll mingi eesti chat vms olla :D
blourgh
alustasin kuu aega tagasi mängimist, passisin eile oma esimese insane mapi ja sain B rangi :)

tugevad küljed on hardidel A saamine
show more
Please sign in to reply.

New reply