forum

osu! World Cup - temat dyskusyjny

posted
Total Posts
111
show more
Astar
AmaiHachimitsu
here2pown
WWW carry!
dadzą rade
Tidek
Ale WWW wykerował im tylko jedną rundę, lel.

Czemu ludzie są tacy jednostronni ;(
Advantan
Bo WWW był całe życie #1.
Novalogic
Może mi ktoś powiedzieć czemu nie ma Rafisa w składzie? Nie chciał grać, czy to przez tą zadymę z organizatorami kilka tygodni temu jak nie mogli dojść reguł uczestnictwa?
simax
Nie dali mu zgody na grę za sprawę z multikontami czy coś w ten deseń
Gotori
^żeby sprawa wyglądała ciekawiej dodam, za multikonto, którego nie było xD
Marcin
Jesteś nim?

no właśnie.
Advantan
Jeszcze jedno słowo i uciszenia się posypią. Rączki do góry!
Gotori

Marcin wrote:

Jesteś nim?

no właśnie.
znając administracje, wolę wierzyć jemu.
elo
Nadger

Gotori wrote:

znając administracje, wolę wierzyć jemu.
elo
Nie żeby coś, ale z wieloma ludźmi z CTB w dawnych czasach rozmawiałem i naprawdę sporo ludzi przyznawało mi się otwarcie do multikont, a dopiero jak okazało się że "ci niedobrzy" dyskwalifikują ludzi z CWC za posiadanie multikont, to nagle każdy się tego zaczął wypierać (w tym również dość sporo osób co do których jestem pewien że je posiadali) i wszyscy oczywiście bez winy xD
Marcin

Nadger wrote:

Gotori wrote:

znając administracje, wolę wierzyć jemu.
elo
Nie żeby coś, ale z wieloma ludźmi z CTB w dawnych czasach rozmawiałem i naprawdę sporo ludzi przyznawało mi się otwarcie do multikont, a dopiero jak okazało się że "ci niedobrzy" dyskwalifikują ludzi z CWC za posiadanie multikont, to nagle każdy się tego zaczął wypierać (w tym również dość sporo osób co do których jestem pewien że je posiadali) i wszyscy oczywiście bez winy xD
this,

sorry, ale 99% wykluczonych to nie są za "jedno" przewinienie. (jedno zakladamy że jest to lekki wybryk, typu konwenty.)
simax
https://osu.ppy.sh/mp/10669681

jakby ktoś nie oglądał.
sables
Mocna ta Japonia, będziecie mieli ciężki orzech do zgryzienia w finale, ale i tak już tworzycie historię tegorocznym występem na owc, wszyscy karniak dla Astara za mega ch*jowe zachowanie. Chylę czoła i czapki z głów dla całego składu, postawcie kropkę nad 'i' i jeszcze kitajców pociśnijcie (:
Advantan
Nie pokonujcie Japończyków, bo jestem otaku! pliska koledzy. Nie wygrywajcie z animu!
Ciunek
Mi się tylko wydaje, czy dział turniejowy zapadł się pod ziemię? Chciałem sobie chociaż popatrzeć co się działo a tu kupa.
AmaiHachimitsu

Ciunek wrote:

Mi się tylko wydaje, czy dział turniejowy zapadł się pod ziemię? Chciałem sobie chociaż popatrzeć co się działo a tu kupa.

Wszystko śmiga o.o
Jetzu
OWC skończone, nasza drużyna zajęła drugie miejsce i co tu dużo mówić, dobra robota chłopaki :)

Patrząc na to, że przez bany przed turniejem straciliśmy 4 z 8 zawodników, z czego każdy z nich na pewno by się przydał w trakcie turnieju no to wynik naprawdę niezły.

Szkoda tych faili z Japonią no ale nic nie poradzisz, 3 miesiące supportera są, jest git ;-)
sables
Niestety nie miałem okazji oglądać spotkania na żywo, ale mimo wszystko składam na wasze ręce (monitory?) wyrazy uznania, świetny turniej w waszym wykonaniu, przynajmniej z perspektywy widza. Może jakieś poturniejowe spostrzeżenia? Co prawda jest oficjalny temat, ale mam na myśli takie na naszym polskim poletku.
Gratuluję.
mateo690
Gratulacje, nie zawiodłem się na was. ;3
Kamikaze
Zeszły rok #3, teraz #2, przyszły rok #1?
Gratulacje, pięknie zagrany turniej :D
Advantan
Mogło być lepiej. Niko by wygrał. Mam nadzieję, że chociaż z pipim podpisaliście niezły kontrakt i macie niezłe wynagrodzenie za grę w tym prestiżowym turnieju.
Please sign in to reply.

New reply