forum

osu! World Cup - temat dyskusyjny

posted
Total Posts
111
show more
blejd

CuteCurry wrote:

Gdzie Niko?
rafis

Powodzenia tam, macie wygrać :P.
Advantan
W końcu wyjebali Taza!
AmaiHachimitsu
Miesiąc jeszcze i już temat o.o


Pewnie Bass chciał by obcokrajowcy wchodzili i myśleli, że to On rozdaje tu karty ;/

Co do turnieju to bardzo mi przykro, drodzy lepsi ode mnie gracze, jestem ziomkiem fartownika i będę grać na OWC bo go poprosiłem ;/

Dam Wam moi drodzy, zwłaszcza uczestnicy OWC, jedną z najważniejszych rad na ten turniej:


W tej grze, gdy za bardzo chcesz, to wszystko spierdolisz.


Tak więc proszę o zwyczajne zaznajomienie się z mapami z poola i pozbycie się jakichkolwiek myśli o "oczekiwaniach", które tu ktoś próbuje wcisnąć.

Nie ma być półfinał, nie mamy wygrać grupy, mamy po prostu spróbować rozjebać każdego na naszej drodze.

To od Korei można wymagać, można od Japonii czy Taiwanu. My jesteśmy tylko drużyną która "może", ale nie musi. My jesteśmy w lepszym położeniu. To oni mają uniknąć kompromitacji, nie my.

No i na koniec

Jesteśmy silni, nas się boją. Trzeba to wykorzystać ^^
DeletedUser_613592
no moim skromnym zdaniem kazda druzyna w tym roku jest do rozjebania, bo azjatyckie teamy skladaja sie z 2 superpojebanych graczy a nie 4, do ugrania są

"owc to turniej dla gowniakow ktorzy graja wyuczone mapy"
~Hydra2014
Tidek
Ale i tak największym czynnikiem jest stres, co idealnie zostało to pokazane rok temu, jak chyba wszyscy zjebali combo na pavor nocturos czy jak to się piszę, a nawet JA jestem w stanie zrobić to czasem na fc. Co z tego skoro mamy 4 czy tam 5 graczy w top50 skoro nie potrafią radzić sobie ze stresem i robią random missy, bo niestety osu standard ma najgorszy scoring jaki można było stworzyć w grach rytmicznych.

Także, obyście nie srali stresem i dali rade, bo tak jak pisze Adamqs, wszystkie teamy w aktualnym składzie są do rozjebania.
fartownik
ROZKURWIMY
Ciunek
W tym roku też drzemy mordy na mumblu?
DeletedUser_613592
kto ma mp3 z 2013 przyznac sie :(
Beniek
Tidek
Płaczę.
ForSpectating
tym razem win
DeletedUser_613592
liczylem na jana pawla i "pewnie sobie teraz walicie"
mateo690
fartownik

Beniek wrote:

http://puu.sh/c3Bx0/38078d0091.mp3
"nie było piotrka BO POSZEDŁ KURWA JEŚĆ OBIAD" rykłem po roku kolejny raz :/
Piotrekol
zzzz
DeletedUser_613592
Hydra
Przejedziecie sie tym skladem, ale w grupie pogracie (y)
DeletedUser_613592
i tak masz koigokoro w best performance
Hydra
Przepraszam, ze nie gram ar10.3 ale nie umiem ;(
DeletedUser_613592
wyucz sie, albo czytaj jak kazdy xD
Hydra
Nie mam czasu na uczenie ;> na nauke czytania tez ;)

Dobra koniec offtopu
Tidek
Pragnę przypomnieć że map AR10,3 w całym mappolu będzie MAX 2 (na 19), więc pewnie i tak wam je pobanują wszystkie : D
Hydra
Nie bez powodu napisalem, ze sie przejada ;) Wybierac zawodnikow, ktorzy nie potrafia nic innego oprocz wysokiego ar na owc... Licze, ze chociaz necro wpuszcza, bo wiem, ze on umie cos wiecej niz nauka map na pamiec ;)
Advantan
Ale o co chodzi z uczeniem się map na pamięć? Skoro ktoś umie się nauczyć i zagrać dobrze, to może nauczyć się przed turniejem i ugrać.
Patrząc na te historie graczy, gdzie jedna mapa jest grana po 500 razy, albo nawet po 1000, to chyba wszyscy grają na pamięć, bo nie potrafią firstplejować tego.
Hydra
Dlatego polacy nigdy nie beda #1 uczac sie map na pamiec.. W stresie trzeba umiec cos wiecej niz znac mape. (Pozdrawiam druzyne korei ;)
Tidek
Z tego co słyszałem to nasi DT gracze ogarniają bez problemu low AR (o ile AR9 można już low nazwać lol).

Ale i tak na takim owc to stres > skill
DeletedUser_613592
tak my nic nie umiemy, nawet w stresie korea dostala po dupie. Mapy sa oglaszane wczesniej, by mozna bylo je przecwiczyc.
jestes kretynem czy udajesz
Hydra
Dobra, wyjdzie w praniu, tylko nie badzcie zaskoczeni jak pojdzie gorzej niz rok temu
Advantan
Ja sie nie stresuje, wchodze za Adamqsa.
Cydros
Hydra, poważnie, ty dalej myślisz że my się uczymy 10.3 na pamięć?xD
Nie no plz :c

@topic
Rafis wygra, najlepszy gracz świata, polska do boju
Hydra

Cydros wrote:

Hydra, poważnie, ty dalej myślisz że my się uczymy 10.3 na pamięć?xD
Nie no plz :c

@topic
Rafis wygra, najlepszy gracz świata, polska do boju
Owszem. Nie klikacie mapki randomowej i nie robicie fc first playem ani nawet 2-3-4.
Ja trzymam kciuki za necro.
AmaiHachimitsu

Hydra wrote:

Ja trzymam kciuki za necro.

:(
Advantan
Ja trzymam kciuki za Amaia.
Hydra
ok amai za Ciebie tez trzymam ;d
CuteCurry
Ja trzymam kciuki za Amaia i Fartownika, bo strzelanie głów z ak47 jednak trochę się różni od strzelania 300 w osu.

Za Rafisa też trzymam kciuki, bo on jest taki jak shax, a shax mówił, że będzie grać na owc 2014, ale się niestety nie udało. Przynajmniej na facebooku jest taki sam.

Za Adamqsa, bo to dobry ziom od grania w drogie gry na steamie i obstawiania meczy.

Za Necro, bo jest bardzo zgubił 1.

Za Astara, bo szanuje 蓮子 (w stroju shimakaze).

No i za SteRRuMa, bo jest USP-S

Za WubWoofWolfa też trzymam, żeby mu smutno nie było.
fartownik
nie mam kciukuw
Tidek
No to byłbyś ujowy na 7k farto ;(
Astar


ddos group
fartownik

Astar wrote:



ddos group
Dlatego nie dołączam i nie radzę.
DeletedUser_613592
gl w owc
show more
Please sign in to reply.

New reply