forum

Pending ve mod'a ihtiyaci olan mapleriniz

posted
Total Posts
17
Topic Starter
UnderminE
t/152574&start=0

Şuradaki mod queue'mi tekrar açmayi planliyorum, epey özlemişim map modlamayi. Lakin elimde M4M ihtiyaci olan Pending mapim yok, hepsi WiP ve tek difficulty'e sahip. Onlari bitirene kadar da diyorum eğer sizin böyle Pending'de yani tüm diff'leri tamamlanmiş, her şeyi bitmiş, her an rank edilmeye hazir ama mod bulamadiğiniz mapleriniz varsa buraya atin. Ben de onlari M4M kismina koyayim, olur da birileri benim queue'de M4M yapmak isterse sizin maplerden birini modlamiş olur.

Bu şekilde 1-2 arkadaşimin mapine epey mod göndermiştim, ranked olmasinda da büyük katkisi olmuştu. Siz buraya maplerinizi atin, ben bir incelerim eğer uygunsa queue'me yerleştiririm. :D
Topic Starter
UnderminE
Şu an aklimda Sniqht'in "Bir Melek Vardi" mapini koymak var en öncelikli olarak, hepimiz onun ranked olmasini istiyoruz. :D
Fl4ndre Scarlet
Şu şarkıyı yapmaya başlayacam bugün.

Easy Normal Hard

CTB için 1-2 Platter ve Salad yaparım.
yakoyamon
Valla benim zeki müren-annem vardı ama sadece easy var ve şu an graveyardda çok isterdîm olmasını :(((

Bide easy yaptımda normal falan yapması zor ya :S
Topic Starter
UnderminE
Valla yapilacak mapler falan değil benim derdim, modlanacak map de aramiyorum :D Sadece bu işleri bilen arkadaşlarin yaşadiği bir problem, mapleri tamamen bitmiş oluyor. Ama BAT'lar geldiğinde mapin thread'inde "e bu mapi kimse modlamamiş, sen biraz mod bul bana öyle gel" diyorlar. Kimse de hayrina senin mapini modlayayim demiyor kolay kolay. O yüzden ben bu arkadaşlara yardim olsun diye, maplerinin reklamini yapacağim :D Elimden geldiğince mod toplayacağim. Örnek olarak:

t/202580
t/238661&start=0

Bu ikisini kesin eklerim gibi duruyor ama olur da başka bu tarz mapleri olan, benim henüz bilmediğim Türk arkadaşlar varsa buyursun gelsinler. :D
Pure Force
https://osu.ppy.sh/s/72267
Benim ilk ve tek mapim bu, modlayanım yok, güzelde bi map aslında fazla kötü değil. o.ô
It's just, people doesn't care.
Topic Starter
UnderminE
Ama graveyard bu, kimse modlamaz ki M4M için ;_; Pending olmasi gerekiyor
Pure Force

UnderminE wrote:

Ama graveyard bu, kimse modlamaz ki M4M için ;_; Pending olmasi gerekiyor
işte kimse iplemediği için graveyard :D pendinge çıkarırımda, çıkarsam n'olcak? öylesine attım onu buraya zaten kalsın o map graveyard, ben memnunum, zaten ipleyen yok :D
Wisakedjak
Benim TV Version var onu koyabilir misin? Timingi düzeltince bubble olcak da biraz daha mod alsın bari, bilgisayar yok bakamıyorum şimdi ;_;
SS Officer
Bilgisyarın gelince guide'a devam etsen çok yararlı olacak aslında, bu arada mania guide yapan biri olsaydı çok güzel olurdu, diğer forumlara bakmadım gerçi ama, neyse varsa çevirir koyarım buraya (tabi kim yapacaksa artık)
Topic Starter
UnderminE

XavierJones wrote:

Benim TV Version var onu koyabilir misin? Timingi düzeltince bubble olcak da biraz daha mod alsın bari, bilgisayar yok bakamıyorum şimdi ;_;
Koydum seninkini ya merak etme t/152574&start=0
SatellizerLB
6 ay geçmiş ama bi şansımı deniyim...

halen mapini bitirmediysen veya başlamadıysan, ben de şu an bi map yapıyorum. bitince M4M pls :D
Sister Jude
ayy bu konuyu yeni gördüm
bir melek vardı hala :'(
Gaddar
birşey sorcam osu! alumni nasıl oldun ?
Topic Starter
UnderminE

SatellizerLB wrote:

halen mapini bitirmediysen veya başlamadıysan, ben de şu an bi map yapıyorum. bitince M4M pls :D
Çok geç görüyorum lakin olayı biraz açayım, M4M yapacak kişi ben değilim. Kendim üzerinde uğraşmak istediğim bir mapim yok ama Mod Queue'mi devam ettirmek istiyordum. M4M bölümü koymuştum, sizin maplerinizi kullanıp başkalarına modlattıracaktım. Karşılığında da ben onların mapini modlayacaktım. Sizin mapinizi kendi mapim gibi gösterecektim başlığımda yani.

Tekrar geri döner miyim bilmiyorum haftada 2 map modlamak zor olmasa gerek <_<

Ayrıca senin mapin sanırım daha bitmemiş, şu an WiP durumunda. Pending olursa koyabilirim Queue'ye, kimse bitmemiş bi mapi m4m yapmak istemez malesef :/

------

Sniqht'ın mapinin ranked olmasına da çok sevindim <3
BeerBender

UnderminE wrote:

SatellizerLB wrote:

Çok geç görüyorum lakin olayı biraz açayım, M4M yapacak kişi ben değilim. Kendim üzerinde uğraşmak istediğim bir mapim yok ama Mod Queue'mi devam ettirmek istiyordum. M4M bölümü koymuştum, sizin maplerinizi kullanıp başkalarına modlattıracaktım. Karşılığında da ben onların mapini modlayacaktım. Sizin mapinizi kendi mapim gibi gösterecektim başlığımda yani.

Tekrar geri döner miyim bilmiyorum haftada 2 map modlamak zor olmasa gerek <_<

Ayrıca senin mapin sanırım daha bitmemiş, şu an WiP durumunda. Pending olursa koyabilirim Queue'ye, kimse bitmemiş bi mapi m4m yapmak istemez malesef :/

------

Sniqht'ın mapinin ranked olmasına da çok sevindim <3
Hodor Hodor Hodor. :roll:
-Kanzaki
Please sign in to reply.

New reply