forum

Gra przycina się

posted
Total Posts
13
Topic Starter
paleta77
Witajcie, mam taki problem że podczas gry w osu w losowych momentach gra przycina sie na sekundę. Problem pojawił sie nagle, nic ostatnio nie zmieniałem. Problem sprzętu to na pewno nie jest. W osu mam 700+ FPS na 1920x1080 ale mam ustawiony limit na 240 FPS żeby wykluczyć że to mogą byś spadki FPS. Ktoś wie o co może chodzić?
DeletedUser_613592
aero
Xantis
Serio to wina aero? Też od jakiegoś czasu mam ten problem, który jest irytujący dość bardzo, a nigdy wcześniej go nie było, nawet na znacznie słabszym kompie.
Fajsoon
a jak jest win 8.1 i nie ma areo? co wtedy
mateo690
Mi się przycinało przy włączonym trybie pełnoekranowym, też mam 1920x1080 (bez krawędzi) i limit 240 fps. Wyłączyłem tryb pełnoekranowy i wszystko śmiga ładnie.
Xantis
Też mam 8.1 właśnie i przycina w FS jak i bez.
Piotrekol

Fajsoon wrote:

a jak jest win 8.1 i nie ma areo? co wtedy
nie ma "aero"- jest dwm.
bym podrzucił cmd'ka do włączania/wyłączania dwm ale gdzieś go przesiałem(nie używam 8/8.1)
http://superuser.com/questions/581673/d ... 8-force-it (jest też inna metoda z podmienianiem dwm.exe ale to już sam możesz znaleźć)
PS. bawiąc się z dwm można popsuć logowanie systemowe w 8/8.1(po restarcie się nie zalogujesz bo niczego nie będzie)
WujekGrzyb
Przeanalizuj event logi. Komputer -> Zarządzaj -> Podgląd zdarzeń. Sprawdź wszystkie wykrzykniki, przyczyn może być mnóstwo.
Topic Starter
paleta77
Użycie gameboostera eliminuje przycinanie sie więc pewnie to jakiś program w tle to powoduje
matimati
Ja pozbyłem się tych lagów poprostu włączając grę w okienku ;)
Xantis
Super, tyle, że nie każdy będzie specjalnie grał w okienku, bo gra działa źle.
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Hydra
Mam to samo.. format nie pomogl. Piotrekol ratuj komenda <3
Please sign in to reply.

New reply