forum

Nowa postać w Osu!

posted
Total Posts
12
Topic Starter
Kecel
Chciałbym się dowiedzieć co myślicie o nowej wprowadzonej postaci jaką jest Yuzu :D
CuteCurry
Nic.

Postać jak postać, nie bardzo mnie to obchodzi. I tak każdy zastąpi ją swoim własnym łapaczem.
AmaiHachimitsu
To jest totalnie temat do randoma, a nie na nowy topic.


Ten "update" postaci idealnie pokazuje, jakie priorytety ma ztrot i inne lizodupy peppiego.
Bass
Ale to nie ztrot zaprojektował tą postać XDDDDD
Advantan
Myslalem ze to brwi z kill la kill.
maikuroPoni
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
AmaiHachimitsu

Bass wrote:

Ale to nie ztrot zaprojektował tą postać XDDDDD


Nie widziałem żadnego problemu z pozostawieniem ryuuty, nikomu nie przeszkadzał.

A Yuzu zarówno wyglądem jak i imieniem może przypominać obie płcie, stawiam na gender movement.

Yuzu jest brzydki.
WujekGrzyb
Jako łapacz spisuje się bardzo kiepsko, przekombinowany. Do tego te animacje.. nie. Dla mnie ta postać nie istnieje.
Ma włosy jakby urwał się z jednego lubianego tutaj anime, if you know what I mean :-)
benk86
Nie pasuje do tej gry za ciula :v
matimati
Nie mogę przyzwyczaić się do gry z jego talerzem, ogólnie nie podoba mi się ;) Wolałem Ryuuta1337 :( [*]
Nadger

Sznek wrote:

Nie mogę przyzwyczaić się do gry z jego talerzem, ogólnie nie podoba mi się ;) Wolałem Ryuuta1337 :( [*]
Ale nikt ci nie broni grać starym Ryuutą. Najlepszy Ryuuta na świecie nie ma lepszego i w ogóle (no bo ja robiłem to jest najlepszy):
matimati

Nadger wrote:

Sznek wrote:

Nie mogę przyzwyczaić się do gry z jego talerzem, ogólnie nie podoba mi się ;) Wolałem Ryuuta1337 :( [*]
Ale nikt ci nie broni grać starym Ryuutą. Najlepszy Ryuuta na świecie nie ma lepszego i w ogóle (no bo ja robiłem to jest najlepszy):
piękny <3
Please sign in to reply.

New reply