forum

osu! Polish Tournament - turniej osu! standard

posted
Total Posts
156
show more
Topic Starter
RCDesigner

mateo690 wrote:

Mappool pojawi się w ten weekend?
Tak, trwają już prace nad wyborem;) Przepraszamy za wszelkie opóźnienie itp., jednak jest szkoła i inne rzeczy, więc trudno to wszystko powiązać:/

Również drabinka będzie podana dzisiaj bądź jutro, zaś w poniedziałek powinniśmy wysyłać graczom wiadomości z datą i godziną ich gry;)
Advantan
Jak się nie ma czasu, to się nie pakuje w takie rzeczy. Pozdro Acrith.
Saguri
huh, a jednak turniej zyje...
Jaras
Przegram. Sprzedałem tablet. A na myszce nie grałem rok czasu :D
mateo690
Ktoś przekręcił mój nick w drabince (zachodniopomorskie). Daliście "390", a powinno byś "690". Mniejsza o to, gorsze jest to, że mój przeciwnik zapewne zmienił nick i nie wiadomo, czy żyje.
Gotori
kiedy będzie map pool?
Topic Starter
RCDesigner

mateo690 wrote:

Ktoś przekręcił mój nick w drabince (zachodniopomorskie). Daliście "390", a powinno byś "690". Mniejsza o to, gorsze jest to, że mój przeciwnik zapewne zmienił nick i nie wiadomo, czy żyje.
Wkrótce nick zostanie wpisany dobrze.;) A co do przeciwnika - nie jesteśmy odpowiedzialni za zmiany nick'ów, a w regulaminie było informowane, aby wysyłać mi PW z starą i nową nazwą.

Gotori wrote:

kiedy będzie map pool?
Mam nadzieję, że podam go jutro;) Musze jeszcze podzielić go na łatwiejsze mapki i trudniejsze. I dodatkowo - najprawdopodobniej będziemy map pool na późniejszą część drabinkę wiele razy zmieniać, jednakże o każdej zmianie będziemy Was informować;)
Topic Starter
RCDesigner
Map-pool został podany! Proszę odwiedzić pierwszą stronę tematu, aby je zobaczyć i ewentualnie ściągnąć.

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, najlepiej na PW;)
DeletedUser_613592
a kiedy bedzie mozna samemu wybrac mapy xD
Advantan

Adamqs wrote:

a kiedy bedzie mozna samemu wybrac mapy xD

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, najlepiej na PW;)
Topic Starter
RCDesigner

Adamqs wrote:

a kiedy bedzie mozna samemu wybrac mapy xD
Możliwe, że opcja ta będzie po części włączona w dalszej części drabinki lub dopiero przy fazie międzywojewódzkiej xd
Saguri
Mała prośba z mojej strony. Jeśli bierzecie udział w turnieju, szczególnie takim jak ten, to pojawiajcie się na meczach lub przynajmniej dajcie znać, że was nie będzie, nie macie ochoty, nie możecie się pojawić. Pojedynczy mecz można w większości przypadków przełożyć. Wygrana walkowerem to naprawdę nic przyjemnego....
-TheNishishiro-

Saguri wrote:

Mała prośba z mojej strony. Jeśli bierzecie udział w turnieju, szczególnie takim jak ten, to pojawiajcie się na meczach lub przynajmniej dajcie znać, że was nie będzie, nie macie ochoty, nie możecie się pojawić. Pojedynczy mecz można w większości przypadków przełożyć. Wygrana walkowerem to naprawdę nic przyjemnego....
Zwłaszcza że jest to też marnowanie czasu sędziów, którzy mogą w tym czasie robić coś innego niż czekać bo może brakujący gracz się zjawi :l
Enormus
Ten turniej to jakiś żart. Po fazie grupowej trzeba było czekać 3 tygodnie na jakiekolwiek informacje, a teraz gracze dostają info 24h przed grą... to jest żałosne, nawet nie ma możliwości przełożenia meczu z powodów zdrowotnych. Bo przecież siedze na mailu 24/7 z zapaleniem płuc i czekam na tą informacje podaną z jakże genialnym wyprzedzeniem...
gaming
Zwłaszcza że jest to też marnowanie czasu sędziów, którzy mogą w tym czasie robić coś innego niż czekać bo może brakujący gracz się zjawi :l
Niektorzy sedziowie nawet nie racza sie zalogowac ;)
DeletedUser_613592
nie wiem na co ci sedziowie, wystarczy ze nazwa pokoju bedzie wskazywala na to ze bym to mecz turniejowy, daje sie link do historii i tyle
Advantan
Bo można oszukiwać!
Topic Starter
RCDesigner

Adamqs wrote:

nie wiem na co ci sedziowie, wystarczy ze nazwa pokoju bedzie wskazywala na to ze bym to mecz turniejowy, daje sie link do historii i tyle
Gracz wybierałby tylko swoje ulubione mapki, które dobrze mu wychodzą, więc to bez sensu:)
Marcin
To dyskwalifikacja obu osób :f
Advantan
Wybieranie mapek pod siebie, olaboga!

Sędzia na pewno wie kiedy dana mapa jest ulubiona kogoś.
inb4 sprawdzanie historii.
DeletedUser_613592
no ja bardzo watpie w to ze mapy sa wybierane losowo, sprowokowahlem hydre nazywajac go od gowien to odziwo nastepna mapa byla 200bpm+ (pod hydre xD), co za przypadek!
velia
Zastanawiam się, gdzie są inni organizatorzy. RC odwala dobrą robotę, stara się ogarnąć, ale ciężko jest to zrobić samemu, zwłaszcza kiedy jest tyle meczy do rozegrania. Jakby reszta 'organizatorów' się zaangażowała i chociaż sędziowała mecze, to zarówno eliminacje jak i drabinki można by rozegrać w 2 razy krótszym czasie.
Saguri
Żyje ten turniej wgl?
-Bis
Chyba turniej umarł :/
JimJoy
TY Captain Obvoius :v
Marcin
rip, jeżeli odżyje pisać na pm.
Please sign in to reply.

New reply