forum

osu! Polish Tournament - turniej osu! standard

posted
Total Posts
156
show more
Hydra
jezeli go dostaniemy...
Marcin
a wysłał ktokolwiek maila na loctav@ppy.sh? zzzz
Gotori

R4yS wrote:

Jestem ciekaw jak ty byś Hydra zareagował na to, że już na początku dostaniesz w "dupę". Postaw się w naszej sytuacji gdzie my z rankingu 90k+ będziemy mieć do czynienia z tymi co są 30k- w ranku. No nic tak już zostało ustalone więc taki pryk jak ja nie ma nic do powiedzenia.
Chociaż będzie jakiś stream z meczy ?
Po pierwsze. Jeśli jesteś rank #random i nie chcesz "od razu dostać w dupe" to nie bierz udziału w turniejach. Udoskonal swoje umiejętności, a dopiero potem bierz się za rywalizacje.
Po drugie. Zabawa jest zawsze, nieważne, jak dużo lepszy jest przeciwnik.
wookie
Czy grupa V będzie miała sędziego ? Jak nie to proszę o informacje jak ma przebiec gra.
Advantan

R4yS wrote:

Jestem ciekaw jak ty byś Hydra zareagował na to, że już na początku dostaniesz w "dupę". Postaw się w naszej sytuacji gdzie my z rankingu 90k+ będziemy mieć do czynienia z tymi co są 30k- w ranku. No nic tak już zostało ustalone więc taki pryk jak ja nie ma nic do powiedzenia.
Chociaż będzie jakiś stream z meczy ?
O boże. XD

Słyszałem ostatnio, że turnieje z poważnymi nagrodami (dajmy na to milion $$$) są niesprawiedliwe, bo są lepsze osoby, drużyny, a inne są gorsze. Te słabsze odpadają, albo gniją na dole w grupie A/B/blabla i nie wychodzą. Kurde. Postawmy się na ich miejscu, przecież też chcą wygrać, ale nie mają umiejętności. Czemu te turnieje są organizwowane dla wszystkich.

Kiedy zrobicie sprawiedliwy turniej dla #150000-200000 rank"?!?!?!?!
Bass

Marcin wrote:

a wysłał ktokolwiek maila na loctav@ppy.sh? zzzz
Z tego co wiem, RCD przygotował maila, ale czy posłał to nie wiem...
paleta77
Kiedy będzie pokój dla VII grupy?
Mooplyk
hehe czego w małopolsce+podkarpacie grupa XVII ma meczyk w piątek a reszta w sobote :P
Topic Starter
RCDesigner

Mooplyk wrote:

hehe czego w małopolsce+podkarpacie grupa XVII ma meczyk w piątek a reszta w sobote :P
Jednemu z graczy nie pasował owy dzień, z tego, co widziałem przy zapisach;) Tak więc trzeba było to pozamieniać:D

Również proszę o nie zadawanie pytań typu: "Czy będzie sędzia dla grupy xxx?", "Czy będzie pokój dla grupy xxx" etc. bo wszystko będzie zawsze gotowe;) Jeżeli komuś z sędziów nagle nie będzie pasować owa godzina/dzień, zawsze znajdziemy zastępcę!
Advantan
Wszyscy tak mówią, a potem Acrith dwa lata afkuje.
Doktorek626
ten turniej dalej aktywny? :v
Bass
Jutro następny mecz.
Barciok
HAHAHA zapomniałem
Myjowski
Mnie zaś wypadły eliminacje turnieju, kiedy byłem na wyjeździe ^^
Marcin
jestem kaleką...

jeżeli nastepne mecze beda w ciagu najblizszych 2 tyg to bede musial zrezygnowac

powod - brak mozliwosci grania w osu! :roll:
https://www.dropbox.com/s/1wweu7i9z1iko ... 2.jpg?dl=0
Advantan
Żal mi cię Marcin.
Jaras
Biedny, ja bym nie wytrzymał chyba xD
HaBEER
Ten turniej jeszcze żyje? Czy spadł z rowerka?
Topic Starter
RCDesigner

HaBEER wrote:

Ten turniej jeszcze żyje? Czy spadł z rowerka?
Żyje, żyje, musieliśmy co najmniej jeden weekend odpocząć;) W tej chwili zapisuję końcówkę wyników z eliminacji, wkrótce je udostępnię, a także udostępnię nowy, trudniejszy map-pool dla drabinek;) Również wygląd drabinek wkrótce zostanie gdzieś wstawiony:>

Jakieś pomysły do trudniejszych mapek?
Gotori

RCDesigner wrote:

HaBEER wrote:

Ten turniej jeszcze żyje? Czy spadł z rowerka?
Żyje, żyje, musieliśmy co najmniej jeden weekend odpocząć;) W tej chwili zapisuję końcówkę wyników z eliminacji, wkrótce je udostępnię, a także udostępnię nowy, trudniejszy map-pool dla drabinek;) Również wygląd drabinek wkrótce zostanie gdzieś wstawiony:>

Jakieś pomysły do trudniejszych mapek?
dt 10.3
DeletedUser_613592

RCDesigner wrote:

HaBEER wrote:

Ten turniej jeszcze żyje? Czy spadł z rowerka?
Żyje, żyje, musieliśmy co najmniej jeden weekend odpocząć;) W tej chwili zapisuję końcówkę wyników z eliminacji, wkrótce je udostępnię, a także udostępnię nowy, trudniejszy map-pool dla drabinek;) Również wygląd drabinek wkrótce zostanie gdzieś wstawiony:>

Jakieś pomysły do trudniejszych mapek?
mateo690
Mappool pojawi się w ten weekend?
Topic Starter
RCDesigner

mateo690 wrote:

Mappool pojawi się w ten weekend?
Tak, trwają już prace nad wyborem;) Przepraszamy za wszelkie opóźnienie itp., jednak jest szkoła i inne rzeczy, więc trudno to wszystko powiązać:/

Również drabinka będzie podana dzisiaj bądź jutro, zaś w poniedziałek powinniśmy wysyłać graczom wiadomości z datą i godziną ich gry;)
Advantan
Jak się nie ma czasu, to się nie pakuje w takie rzeczy. Pozdro Acrith.
Saguri
huh, a jednak turniej zyje...
Jaras
Przegram. Sprzedałem tablet. A na myszce nie grałem rok czasu :D
mateo690
Ktoś przekręcił mój nick w drabince (zachodniopomorskie). Daliście "390", a powinno byś "690". Mniejsza o to, gorsze jest to, że mój przeciwnik zapewne zmienił nick i nie wiadomo, czy żyje.
Gotori
kiedy będzie map pool?
Topic Starter
RCDesigner

mateo690 wrote:

Ktoś przekręcił mój nick w drabince (zachodniopomorskie). Daliście "390", a powinno byś "690". Mniejsza o to, gorsze jest to, że mój przeciwnik zapewne zmienił nick i nie wiadomo, czy żyje.
Wkrótce nick zostanie wpisany dobrze.;) A co do przeciwnika - nie jesteśmy odpowiedzialni za zmiany nick'ów, a w regulaminie było informowane, aby wysyłać mi PW z starą i nową nazwą.

Gotori wrote:

kiedy będzie map pool?
Mam nadzieję, że podam go jutro;) Musze jeszcze podzielić go na łatwiejsze mapki i trudniejsze. I dodatkowo - najprawdopodobniej będziemy map pool na późniejszą część drabinkę wiele razy zmieniać, jednakże o każdej zmianie będziemy Was informować;)
Topic Starter
RCDesigner
Map-pool został podany! Proszę odwiedzić pierwszą stronę tematu, aby je zobaczyć i ewentualnie ściągnąć.

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, najlepiej na PW;)
DeletedUser_613592
a kiedy bedzie mozna samemu wybrac mapy xD
Advantan

Adamqs wrote:

a kiedy bedzie mozna samemu wybrac mapy xD

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, najlepiej na PW;)
Topic Starter
RCDesigner

Adamqs wrote:

a kiedy bedzie mozna samemu wybrac mapy xD
Możliwe, że opcja ta będzie po części włączona w dalszej części drabinki lub dopiero przy fazie międzywojewódzkiej xd
Saguri
Mała prośba z mojej strony. Jeśli bierzecie udział w turnieju, szczególnie takim jak ten, to pojawiajcie się na meczach lub przynajmniej dajcie znać, że was nie będzie, nie macie ochoty, nie możecie się pojawić. Pojedynczy mecz można w większości przypadków przełożyć. Wygrana walkowerem to naprawdę nic przyjemnego....
-TheNishishiro-

Saguri wrote:

Mała prośba z mojej strony. Jeśli bierzecie udział w turnieju, szczególnie takim jak ten, to pojawiajcie się na meczach lub przynajmniej dajcie znać, że was nie będzie, nie macie ochoty, nie możecie się pojawić. Pojedynczy mecz można w większości przypadków przełożyć. Wygrana walkowerem to naprawdę nic przyjemnego....
Zwłaszcza że jest to też marnowanie czasu sędziów, którzy mogą w tym czasie robić coś innego niż czekać bo może brakujący gracz się zjawi :l
Enormus
Ten turniej to jakiś żart. Po fazie grupowej trzeba było czekać 3 tygodnie na jakiekolwiek informacje, a teraz gracze dostają info 24h przed grą... to jest żałosne, nawet nie ma możliwości przełożenia meczu z powodów zdrowotnych. Bo przecież siedze na mailu 24/7 z zapaleniem płuc i czekam na tą informacje podaną z jakże genialnym wyprzedzeniem...
gaming
Zwłaszcza że jest to też marnowanie czasu sędziów, którzy mogą w tym czasie robić coś innego niż czekać bo może brakujący gracz się zjawi :l
Niektorzy sedziowie nawet nie racza sie zalogowac ;)
DeletedUser_613592
nie wiem na co ci sedziowie, wystarczy ze nazwa pokoju bedzie wskazywala na to ze bym to mecz turniejowy, daje sie link do historii i tyle
Advantan
Bo można oszukiwać!
Topic Starter
RCDesigner

Adamqs wrote:

nie wiem na co ci sedziowie, wystarczy ze nazwa pokoju bedzie wskazywala na to ze bym to mecz turniejowy, daje sie link do historii i tyle
Gracz wybierałby tylko swoje ulubione mapki, które dobrze mu wychodzą, więc to bez sensu:)
show more
Please sign in to reply.

New reply